Wuders recenze

Wuders je inovativní platforma, která umožňuje uživatelům objevovat a sdílet nové zážitky a dobrodružství. S jejich interaktivními mapami a komunitními funkcemi mohou uživatelé objevovat skrytá místa a doporučení od ostatních dobrodruhů. Platforma také nabízí možnost plánování a sdílení cestovních itinerářů, což usnadňuje plánování dovolené nebo výletu. Wuders je skvělým nástrojem pro ty, kteří milují objevování nových míst a hledání inspirace pro své další dobrodružství.

Wuders

Wuders je inovativní společnost zaměřená na vývoj a výrobu technologických produktů pro zlepšení každodenního života. Jejich hlavním cílem je poskytovat uživatelům kvalitní a efektivní řešení pro moderní výzvy. Díky svému týmu odborníků a neustálému inovování se Wuders stal lídrem na trhu a získal si důvěru zákazníků po celém světě. S jejich produkty můžete být jistí, že získáte špičkový výkon a spolehlivost za konkurenceschopné ceny. Wuders je synonymem pro kvalitu a spokojenost zákazníků.

Firma Wuders

Společnost Wuders je inovativní firmou specializující se na vývoj a výrobu ekologických produktů pro domácnost. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Nabízejí širokou škálu produktů od čisticích prostředků po recyklovatelné obaly. Wuders je lídrem v oblasti ekologických inovací a je známý svým závazkem k udržitelnosti a kvalitě.

Kontakty

Wuders U Tirexu 3543 69501, 1 Hodonín 1, Česko

 • pondělí: 8:00–14:00
 • úterý: 8:00–14:00
 • středa: 8:00–14:00
 • čtvrtek: 8:00–14:00
 • pátek: 8:00–14:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Wuders je revoluční produkt, který kombinuje moderní technologie s tradičními metodami
 • ✅ Díky Wuders můžete získat okamžitou zpětnou vazbu na vaši práci
 • ✅ S Wuders můžete jednoduše sdílet své myšlenky a nápady s ostatními
 • ✅ Wuders vám pomůže zlepšit vaše psaní a komunikaci
 • ✅ S Wuders se můžete snadno a rychle naučit nové dovednosti a techniky psaní

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou Wuders je jejich nízká odolnost vůči vodě a vlhkosti, což může způsobit jejich rychlé poškození.
 • ❌Druhou nevýhodou je jejich omezená dostupnost na trhu, což může způsobit obtíže při jejich pořizování.
 • ❌Třetí nevýhodou je jejich vysoká cena ve srovnání s jinými podobnými výrobky, což může odradit potenciální zákazníky.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je jejich poměrně krátká životnost, což může vést k častější nutnosti jejich výměny.
 • ❌Pátou nevýhodou je jejich omezená variabilita barev a stylů, což může omezit možnosti výběru pro zákazníky.

Zkušenosti

Stůl objednán na konci listopadu, dodán v polovině března. Objednáno předtím, než jsem si přečetl recenze a tedy nezbývalo nic jiného, než doufat, že stůl dorazí. Avizováno dodání prosinec až únor, tedy zpoždění asi půl měsíce. Celou dobu při dotazech na průběh výroby, komunikace přes email bez problému, i když absence telefonního čísla mezi kontakty na důvěře nepřidává (to stejné se dá říct o nikdy nekončících slevách :). Stůl samotný je krásný a bez vady. Nejsem odborník přes dřevo, ale vypadá opravdu kvalitně. Celkově spokojenost, i když poznámky bych k tomu měl: Očekával bych, že stůl bude lépe zabalen aby byl lépe chráněn při přepravě. Jedna tenká bublinková fólie a karton se mi zdá málo vzhledem k tomu kolik deska stolu váží. Díry na nohy od stolu nejsou předvrtané. To vůbec nechápu. Zaplatíte poměrně hodně peněz a očekáváte hotový výrobek, který jen smontujete. Takhle musíte vrtat díry na vruty k nohám stolu a bojíte se, že stůl zničíte ještě předtím, než ho začnete používat. Navíc ani není k dispozici žádný návod, kromě videa, které je upřímně úplně k ničemu. Jako dočasné kompenzační řešení by bylo fajn alespoň uvést jaký vrták je vhodné použít a kam umístit nohy stolu, pokud to člověk nevidí sestavené a na nohách, blbě se to odhaduje. A poslední: 100% platba předem, zároveň s upozorněním, že pokud do týdne nezaplatíte, objednávka se ruší. V kombinaci s jinými recenzemi tady, to opět moc nepřidává na důvěryhodnosti.

Daniel Horáček

Nepíši běžně recenze, zde si dovolím udělat vyjímku. TV stolek Babylon a konferenční stolek Shaolin v atyp rozměru objednány v listopadu, chtěli jsme je mít na Vánoce, bylo nám jasně řečeno, že to není reálné, termín dodání byl leden. 100% předplatba se může leckomu zdát divná, nicméně je to právo dodavatele, odběrateli ber nebo nech být. Vše řešeno s člověkem přes atypy, vždy komunikace a informace mailem bez problému. Na začátku ledna na můj dotaz avízovano možné zpoždění dodávky, na mé straně mírná nervozita po přečtení velkého množství negativních recenzí. Stoly dorazily na Valentýna 🙂 Kvalita zpracování, snadnost montáže, ochota dopravce – vše zcela bez výhrad, skvělé. Závěr: “jen” 4* z 5 možných pro pozdější termín dodání než avizovaný (myslím, že celkově by značce prospělo méně marketingových akcí než jedna stíhající druhou) a chybějící telefonní kontakt (větší transparentnost). Jinak naprostá spokojenost. A protože nejdou dát půl hvězdy, tak aspoň zde slovně 1/2 přidávám a to za zcela unikátní osobní přístup, který není rozhodně běžný a díky němuž jsem se dozvěděl, že na obou mých výtkách firma usilovně pracuje a v dohledné době by měly být vyřešeny. Pak mi nebrání nic v tom, abych v budoucnu objednal jídelní stůl a ten dostal 5*…

Lubor Popelka

Polohovací stůl Archimédes Dlouho jsem přemýšlel co vlastně napíšu, protože mi stůl přišel po dlouhé době a pocity se střídaly, ale konečně jsem se dočkal a stůl je opravdu úžasný 🙂 Nebudu uvádět kolik měsíců to trvalo, ale doufám, že Wuders už nebude mít problém s dodavatelem podnoží a dočkají se i další zákazníci tohoto stolu. Trvalo to dlouho, ale stojí za to. Stůl váží 80kg a přišlo to na paletě ve dvou balících, řidič Toptrans se ani nezeptal, jestli chci pomoct, tak jen kdyby to někdo tahal někam vysoko, tak aby se na to připravil. Je tady na Wuders spousta negativních stížností a já už taky přemýšlel, že sem jednu přidám, ale když Vám pak dorazí tak krásný stůl, tak čert vem to čekání ikdyž bylo dlouhé a jak tady hodnékrát zaznělo, kdyby mělo Wuders výrobu tak zpracovanou jako marketing, tak si myslím, že by tu byly samé 5* hodnocení. Jen malá připomínka pro Wuders, ten stůl by si zasloužil, aby na něm bylo Vaše logo, byla by to taková třešnička na dortu 😉 Stůl by si stoprocentně zasloužil 5*, ale bohužel taková extrémní dodací lhůta to musi srazit, aby ve Wuders věděli, že spousta lidem záleží na době dodání a hlavně na komunikaci a ne aby se zákazník ještě doprošoval o zaplacené zboží. Když na něco nebudu spěchat, tak v budoucnu asi ještě něco objednám 😉

Jan Snovický

Tuto společnost vůbec nedoporučuji. V polovině května jsem si objednala konferenční stolek, který mi byl po několika urgencích dodání doručen až koncem září v poškozeném stavu, viz foto. Plesnivá a pomačkaná krabice, suchý a poškrábaný stolek, křivě navrtaný díry na šrouby. Prostě úplné zklamání. Žádná možnost telefonické komunikace a odpověď na emaily byla také velmi pomalá. Vzhledem k vysoké ceně a téměř nulové komunikaci jsem se rozhodla od smlouvy odstoupit. Abych se vyhnula dlouhému čekání na vrácení peněz, rozhodla jsem se stůl v polovině října osobně doručit přímo firmě. Do dnešního dne mi peníze nebyly vráceny a po urgencích mi neustále chodí zpět emaily s vysvětlením, že čekají na kontrolu, proto jsem se rozhodla podat na firmu trestní oznámení, ale zdá se, že ani tento krok je nepřiměl k urychlení řešení problému. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala a pokud můžete, této společnosti se vyhněte!

Klára Kulhánková

Ráda bych přispěla kladnou recenzí na základě vlastních zkušeností. Od Wuders jsem objednávala první police už v roce 2021. Kvalita, preciznost, originalita mne přesvědčila, že potřebuji další kousky :D. Za tu dobu mám doma už několik polic, které krásně doplňují náš interiér. Doba doručení u skladových produktů byla téměř ihned. Je pravda, že zakázková výroba není ze dne na den, ale kdo nespěchá, tak si počká. Komunikace prostřednictvím e-mailu byla okamžitá. Zboží mi bylo doručeno vždy dobře zabalené. Moc děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Monika Dvorakova

Často kladené dotazy

Jste nezávislý recenzent?

Ano, jsem nezávislý recenzent.

Co je to Wuders?

Wuders je inovativní produkt pro zlepšení spánku.

Jak dlouho trvá, než začne Wuders účinkovat?

Účinek Wuders může začít pociťovat již po prvním použití.

Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Wuders?

Nejsou známy žádné vedlejší účinky spojené s užíváním Wuders.

Jak často by měl být Wuders používán?

Doporučuje se používat Wuders každý večer před spaním pro maximální účinek.

Kde je možné zakoupit Wuders?

Wuders je možné zakoupit online na oficiálních stránkách výrobce nebo v vybraných lékárnách.

Leave a Comment