Rixo recenze

Rixo je britská značka módního oblečení známá pro své vzorované a barevné designy. Jejich kolekce kombinují vintage inspiraci s moderním stylem a jsou oblíbené mezi módními nadšenci po celém světě. Rixo se zaměřuje na kvalitu materiálů a detaily, což z nich činí jednu z nejoblíbenějších značek na trhu.

Rixo

Rixo je britská značka módy, která se specializuje na luxusní oblečení a doplňky inspirované vintage stylem. Jejich designy jsou známé pro své barevné vzory a bohémský styl, který přitahuje módní nadšence z celého světa. Rixo se zaměřuje na vytváření kvalitních kousků, které zdůrazňují ženskou krásu a eleganci. Jejich kolekce zahrnují šaty, sukně, topy a další módní doplňky, které jsou oblíbené jak mezi celebritami, tak mezi běžnými zákazníky. Rixo si získal pověst jako jedna z nejžádanějších značek na trhu a jejich produkty jsou často vyprodané okamžitě po uvedení na trh. Sledování nových kolekcí od Rixo je pro mnoho lidí módní zážitek a inspirace.

Firma RIXO a.s.

Společnost RIXO a.s. je renomovaná firma působící v oblasti módy a designu. Jejich kolekce jsou známé pro svou jedinečnou kombinaci tradičních a moderních prvků, které oslovují širokou škálu zákazníků. RIXO se zaměřuje na vytváření kvalitních a stylových kousků, které vynikají svou originalitou a elegancí. Síla značky spočívá v schopnosti spojit tradiční řemeslné techniky s inovativními designovými prvky, čímž vytváří unikátní a nadčasové modely. Společnost RIXO a.s. si zakládá na kvalitě materiálů a precizním zpracování, což se odráží v vysoké spokojenosti zákazníků. Díky svému nekompromisnímu přístupu k designu a detailům si RIXO získal pevnou pozici na trhu a stal se oblíbenou značkou mezi milovníky módy.

Kontakty

RIXO a.s. Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko
+420 233 089 233

 • pondělí: Otevřeno 24 hodin
 • úterý: Otevřeno 24 hodin
 • středa: Otevřeno 24 hodin
 • čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
 • pátek: Otevřeno 24 hodin
 • sobota: Otevřeno 24 hodin
 • neděle: Otevřeno 24 hodin

Výhody

 • ✅Rixo je značka s bohatou historií a tradicí v módním průmyslu.
 • ✅Každá kolekce Rixo je navržena s důrazem na detaily a kvalitu materiálů.
 • ✅Rixo nabízí široký sortiment oblečení pro různé příležitosti a styly.
 • ✅Díky inovativnímu designu a kreativitě se Rixo vždy vyznačuje originalitou.
 • ✅Kromě módního průmyslu se Rixo také angažuje v udržitelnosti a etickém obchodování.

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou modelu Rixo je jeho vysoká cena, která může být pro některé zákazníky překážkou.
 • ❌Druhou nevýhodou je omezená dostupnost produktů Rixo, které mohou být obtížné sehnat v některých obchodech nebo online.
 • ❌Třetí nevýhodou je možnost nedostatečného zpracování materiálů u některých kusů oblečení od Rixo, což může způsobit rychlejší opotřebení.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je omezený sortiment velikostí, který může způsobit problémy při výběru správné velikosti pro zákazníky.
 • ❌Pátou nevýhodou je možnost nedostatečného zákaznického servisu ze strany Rixo, což může vést k obtížím při řešení případných problémů s produkty.

Zkušenosti

Dobrý den, využila jsem služby Rixo již před dvěma lety a byla jsem (a jsem stále) s produkty i jednáním operátorky velmi spokojená. Paní byla nejen milá, ale i informovaná, měla skvělý přehled o možnostech dle mého požadavku, zkrátka profik. Teď řeším aktualizaci pojistného na vozidlo a pojištění odpovědnosti. Ze zvědavosti jsem zkusila vyhledávat přes aplikaci, zadání telefonního čísla je povinné (pro získání dalšího info) a hned čtyři telefonáty. Zbytečně. Cizi čísla nezvedam, ověřením všechny byly z RIXO. Chápu operátory, nicméně zároveň si myslím, že by stačilo pod nabídku zadat tlačítko se žádostí o kontaktování, pokud někdo potřebuje vyřídit věc urgentně a dalo by se tak předejít negativním dopadům v podobě obtěžujících telefonátů. Služby budu využívat nadále, proto mi záleží na tom, aby byly co nejpřívětivější pro obě strany :))) Hezký den Jana

njana37

Na stránky rixo jsem se tento týden podívala dvakrát ze zvědavosti, kolik by stalo povinné ručení auta, které si MOŽNÁ budu kupovat. Budu pojistku přeci platit já svými penězi, nevidím tedy nic špatného na tom, abych si zjistila, kolik to cca bude stát. Po první návštěvě stránek mi hned volala tři různá čísla po sobě. Poslední hovor jsem zvedla, paní byla milá, zdvořile se mi snažila nabídnout povinné ručení, vysvětlila jsem jí situaci. Dnes jsem navštívila stránky podruhé. Když mi začalo volat neznáme číslo, už mi bylo jasné, kdo volá. Na telefonu byl nepříjemný pán, snažil se mi také nebídnout povinné ručení. Vysvětlila jsem mu, že to všechno bylo čistě jen ze zvědavosti a že akutně žádnou pojistku nesháním, jelikož koupi auta nemám jistou. Pán se se mnou neustále snažil domluvit na termínu, kdy mi zavolá znovu, já jsem mu jasně řekla, že si nepřeju, aby mi volal. Začal se ptát, proč je tedy kontaktuji dvakrát v týdnu, na to jsem mu odpověděla, že zadání telefonního čísla je u jich povinné a že bez toho bych nezjistila cenu. Zněl docela otráveně, že jsem se opovážila stránky navštívit a že mu tím přidělávám práci. Na konci hovoru už mi došla trpělivost a řekla jsem mu, že mě tohle všechno obtěžuje. Pán s klidem odpověděl, že jestli mě obtěžuje, tak ať si jdu pojišťovny oběhat sama. Odpověděla jsem na to souhlasem s rozloučením a položila jsem telefon. Určitě bych doporučila si popovídat s Vašimi zaměstnanci. Někteří z nich očividně nejsou spokojení se svojí prací a neměli by na takových pozicích co dělat. Přeci jenom se jedná o zákaznický servis a ten si tímhle způsobem určitě nepředstavuji. Tato zkušenost mě určitě odradila si u Vás nějaké služby sjednávat, budu tedy případně kontaktovat někoho jiného. S přáním hezkého dne, Andrea

Andrea Máslová

Rixo nikdy více !!! Kdyby bylo možné dát záporný počet hvězdiček, tak je mají okamžitě !!! Nechal jsem si udělat srovnání povinného ručení. Výročí existující smlouvy mám 29.6.2024, smlouva, kterou mi nabídli, by měla platnost od 30.6.2024, aby nabyla platnost, má být uhrazena do 14.7.2024. Dnes, to je 3.5.2024 mi nejdřív někdo volal a urgoval zaplacení, potom mi dorazila SMS rovněž s urgencí a vzápětí email to samé. A vrchol tomu nasadil další email se žádostí o pozitivní hodnocení. Drzost pracovníků tohohle bordelu skutečně nezná meze. V životě slovo Rixo nechci slyšet a když uvidím jejich reklamu zase v televizi, tak ji asi vyhodím oknem !!!

tonda h

Velmi rychlá reakce na moji poptávku Životního pojištění. S paní z Rixo jsme spolu prošli střídavě po telefonu a emailu paramatry a podmínky různých nabídek a nakonec doladili konkrétní parametry nabídky kterou jsem si vybral. Komunikace byla rychlá a srozumitelná a mám pocit, že jsem si pojištění dobře vybral.

Jan Šponer

Podvodna firma , nevyžádané volání, lžou kudy chodí. I tady na recenzích. Prej stačí požádat o blokaci. V únoru teror voláním, po několika zadsostich ustalo, v dubnu se opět opakuje dva hovory během pěti minut. Zodpovědný vedoucí žádný, jeden zaměstnanec říká že blokovat číslo jde, druhý že ne , třetí že mi zavolá administrátor a věc vyřeší… a kupodivu se nic neděje. Opět jen nevyžádané volání. Fakt děs, u těch bych si nepojistil ani koleckovy brusle. Hnus , lhaři, fuj

Martin “ananas” Hnatuk

Často kladené dotazy

Jako nezávislý recenzent musím říci, že módní značka Rixo mě opravdu zaujala svými originálními designy a kvalitními materiály. Jejich kolekce jsou plné barev a vzorů, které okamžitě přitáhnou pozornost. Jaká je cenová hladina produktů od značky Rixo?

Produkty od Rixo se pohybují v průměrné cenové hladině, jsou to spíše high-end kousky, ale za kvalitu a design stojí. Q: Jaká je cílová skupina značky Rixo?

Leave a Comment