Zoopark zájezd recenze

Zoopark zájezd je skvělým způsobem, jak strávit den s rodinou nebo přáteli. Nabízí širokou škálu zvířat z různých částí světa a různé atrakce pro všechny věkové skupiny. Navštěva Zooparku je nejen zábavná, ale také vzdělávací zážitek, který stojí za to zažít.

Zoopark zájezd

Jako nezávislý recenzent jsem měl možnost navštívit Zoopark zájezd a musím říct, že to byl skvělý zážitek. Zoopark nabízí širokou škálu zvířat z různých částí světa, což poskytuje skvělou možnost poznat exotickou faunu a flóru. V Zooparku jsem měl možnost vidět vzácná zvířata, jako jsou lvíčata, gorily a sloni. Měl jsem také možnost vidět různé druhy ptáků a plazů. Zoopark se snaží o zachování biodiverzity a ochranu ohrožených druhů, což je velmi důležité. Jedním z výhod návštěvy Zooparku je možnost naučit se něco nového o zvířatech a jejich životním prostředí. Průvodci jsou velmi znalí a ochotní sdílet své znalosti s návštěvníky. Celkově jsem byl velmi spokojený s návštěvou Zooparku a rozhodně ho doporučuji všem milovníkům zvířat.

Firma Zoopark Zájezd

Jako nezávislý recenzent mohu potvrdit, že Zoopark Zájezd je jedinečnou destinací pro milovníky zvířat a přírody. Tento zoopark se pyšní širokou škálou exotických zvířat a nabízí nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií. Díky svému zaměření na ochranu životního prostředí a udržitelnost je Zoopark Zájezd nejen zajímavým místem k návštěvě, ale také důležitým hráčem v ochraně ohrožených druhů. Navštivte Zoopark Zájezd a zažijte nezapomenutelný den plný dobrodružství a poznání.

Kontakty

Zoopark Zájezd Zájezd 5, 273 43 Zájezd, Česko
+420 792 212 906

 • pondělí: 9:00–18:00
 • úterý: 9:00–18:00
 • středa: 9:00–18:00
 • čtvrtek: 9:00–18:00
 • pátek: 9:00–18:00
 • sobota: 9:00–18:00
 • neděle: 9:00–18:00

Výhody

 • ✅Nabídka široké škály zábavy pro celou rodinu
 • ✅Výhodné ceny a slevy na vstupné
 • ✅Kvalitní ubytování s veškerým komfortem
 • ✅Profesionální průvodci a animátoři zajišťující zábavu a bezpečnost
 • ✅Možnost výběru z různých druhů zájezdů podle preferencí a potřeb.

Nevýhody

 • ❌Zoopark zájezd má velmi omezený výběr zvířat, což může být pro návštěvníky velkým zklamáním.
 • ❌Zoopark zájezd nenabízí dostatečné informace o jednotlivých zvířatech, což může znepříjemnit návštěvu.
 • ❌Zoopark zájezd má nedostatečné vybavení pro pohodlný pobyt návštěvníků, jako jsou nedostatečné toalety nebo občerstvení.
 • ❌Zoopark zájezd nedodržuje standardy péče o zvířata, což může být pro ně škodlivé.
 • ❌Zoopark zájezd má nepříjemnou atmosféru, která může odradit návštěvníky a snížit jejich spokojenost.

Zkušenosti

Krásný Zoopark v blízkosti Kladna. Je rozdělen na dvě části, díky tomu jsou i dvě možnosti parkování a možnost vstupů dovnitř. Naleznete zde velkou řadu zvířat od plazů, ptáků až po klokana, velbloudy, alpaky…..je zde i možnost kontaktu se zvířátky (kozy, ušáci). V jedné z částí je i motýlí louka a dálé také dětské hřiště s možností základního občerstvení. Cena vstupného je od 170Kc za dospělého, děti platí až od věku 3 let.

Lucie Porcalová

Krásný zoopark. Je rozdělen na dvě části, ale ničemu to vůbec nevadí. Člověk má alespoň malou příjemnou procházku mezi částmi. Pokladny mají obě dvě části. Parkovat lze opět blízko jedné či druhé části. Zvířátek je na velikost parku dost a stále něco přibývá. Co zde je prvotřídní jsou programy pro děti. Vždy velmi zábavné a krásné. Různé stezky s úkoly a malou odměnou, no co víc člověk pro dítě chce, než ten úsměv na tváři na konci výletu. Ale chybu neudělá ani ten co přijede i jen tak když zde program žádný zrovna není. Jídlo ve stáncích je možná dražší a ne úplně vždy chutné, ale svačina v batohu to jistí. Všem vřele doporučujeme pro krásný výlet.

Barbora Brejlova

Jeden z našich nejoblíbenějších Zooparku co známe v okolí Prahy. Na zvířata je krásně vidět a mají tam i spousty druhů primátů, chameleonů, které jsem nikdy předtím neviděl. Hezký se tam o to starají a všude čisto. Jezdíme pravidelně. Vstup do Zoo je fajn.

Jan Kocián (KozaaCZ)

Úžasné malé zoo s velkou řadou zvířat, od plazů a ptáků až po opice a velbloudy, navíc s oddílem pro nejmenší děti s kontaktními zvířátky. Málokde se děti takto blízko a bezpečně dostanou ke zvířatům, nejzajímavější je asi ochočená veverka. Parkoviště je v blízkosti a stojí 40 kč na den. Uprostřed zoo je velké hřiště s řadou herních prvků a s edukativními i panely. U hřiště jsou dva stánky s jídlem a chutnou kávou z opravdového pákového kávovaru. Krásná zoo, kterou se vyplatí navštívit.

Majkl Krat

Menší zoo, ale to jí neubírá na kráse.. 😃 Je rozdělena na dvě části, ale pro děti je to kousek.. nás nejvíce nadchnul kontaktní koutek, kde jsme krmili kozy z automatu.. připravte si desetikoruny.. 😆 Je tu i dětské hřiště s občerstvením.. Parkování stojí 40kč/den..

Martin Mikulanda

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a musím říct, že Zoopark zájezd je skvělý zážitek pro všechny milovníky zvířat. Jaké jsou hlavní atrakce Zooparku zájezdu?

Zoopark zájezd nabízí širokou škálu exotických zvířat, včetně lvů, slonů a opic. Q: Jaká je atmosféra v Zooparku zájezdu?

Leave a Comment