Zájezdní hostinec u jiskrů recenze

Zájezdní hostinec u jiskrů je historická restaurace nacházející se v malebné vesnici na okraji lesa. Nabízí tradiční českou kuchyni s důrazem na čerstvé suroviny z místních farem a zahrad. Interiér hostince je zařízený v rustikálním stylu s krbem a starožitným nábytkem, což vytváří příjemnou atmosféru pro hosty. Hostinec je oblíbeným místem pro rodinné oslavy, firemní akce nebo romantické večeře ve dvou. U jiskrů se můžete těšit na skvělé jídlo, vynikající obsluhu a relaxační prostředí, které vás okouzlí svým kouzlem minulých dob.

Zájezdní hostinec u jiskrů

Zájezdní hostinec u jiskrů je jedinečné místo, které si zaslouží vaši pozornost. Tento malebný hostinec se nachází v malebné vesničce uprostřed přírody, kde se můžete těšit na klid a pohodu. Hostinec nabízí širokou škálu tradičních českých jídel, které vám zaručí skvělý gastronomický zážitek. Kromě vynikajícího jídla můžete v hostinci u jiskrů také ubytovat. Pokoje jsou útulné a prostorné, ideální pro relaxaci po dlouhém dni plném objevování okolních památek a krás přírody. Personál hostince je vstřícný a ochotný, vždy vám rád poradí s tím, co potřebujete. Celkově lze říci, že Zájezdní hostinec u jiskrů je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Doporučuji všem, kteří hledají autentický český zážitek, aby navštívili tento úžasný hostinec a nechali se unést jeho kouzlem.

Firma Zájezdní hostinec U Jiskrů

Zájezdní hostinec U Jiskrů je tradiční česká restaurace s dlouholetou historií a bohatou nabídkou tradičních českých jídel. Hostinec se nachází v malebné vesnici uprostřed přírody, což poskytuje návštěvníkům jedinečný zážitek. Kromě vynikajícího jídla nabízí hostinec také pohodlné ubytování pro hosty, kteří chtějí zůstat přes noc. Zájezdní hostinec U Jiskrů je ideálním místem pro ty, kteří hledají autentickou českou atmosféru a skvělou kuchyni.

Kontakty

Zájezdní hostinec U Jiskrů Kbelnice 23, 386 01 Přešťovice-Strakonice 1, Česko
+420 386 321 277

 • pondělí: 11:00–16:00
 • úterý: Zavřeno
 • středa: Zavřeno
 • čtvrtek: 11:00–21:00
 • pátek: 11:00–21:00
 • sobota: 11:00–21:00
 • neděle: 11:00–17:00

Výhody

 • ✅ Zájezdní hostinec u jiskrů nabízí skvělé ubytování v malebném prostředí
 • ✅ Hostinec má bohatou nabídku tradičních českých jídel i moderních specialit
 • ✅ Personál je vstřícný a ochotný splnit veškeré požadavky hostů
 • ✅ Hostinec má strategickou polohu blízko turistických atrakcí a památek
 • ✅ V hostinci se konají různé akce a večírky pro zábavu hostů

Nevýhody

 • ❌ Neustálý hluk a ruch z okolní silnice ruší klid a pohodu hostů
 • ❌ Personál má tendenci být neochotný a nevstřícný k hostům
 • ❌ Kvalita jídel a nápojů je neustále kolísavá a nepředvídatelná
 • ❌ Nedostatečná údržba a čistota prostorů a zařízení
 • ❌ Nedostatečné parkovací možnosti pro hosty, což způsobuje problémy s parkováním

Zkušenosti

Nebe v hubě, slunce v duši, jiskra v oku 🤩 Všemi deseti doporučuji tuto mimořádnou restauraci navštívit. Proč? Už při vstupu si zamilujete prvorepublikový interiér s dobovou hudbou. Uvítá vás milá a usměvavá obsluha. Pohled do otevřené krásně čisté a parádně vybavené kuchyně vzbudí důvěru, a je důkazem toho, že tam nemají co skrývat. Naopak!!! Přinesou vám asi tak tu nejlepší variantu a možnou úpravu daného jídla a receptu, jakou si dovedete představit. Pokud se řekne klasická Česká kuchyně, tak ji očekávejte ve variantě milého, poctivého, chuťově dokonalého zážitku – no prostě jako od mojí babičky 😀 ta sice nedělala moderní gastronomii, jako tady u mistrů, ale víte, že takhle to prostě má chutnat. Jsem sice studovaná v oboru, českou kuchyni doma vařím nejčastěji- protože to nikdo přeci neumí lépe než já 🤣ale ráda uznám, že tady je to o parník jinde😀. Nicméně jsem si zakoupila knihu receptů, abych se dozvěděla hlavně postupy, protože je to často klíčem k dokonalé chuti. Pan Jiskra mi osobně kuchařku podepsal a vysvětlil, co je kouzlo jejich kuchyně. To vám neprozradím, to si tu musíte zažít sami😍 Přeji tomuto místu ze srdce jen a jen to nejlepší…

Marie Slukova

Tohle místo byste neměli minout. Vše co jsme si objednali bylo super (Svíčková, Fish & Chips, Jelení řízek plněný špenátem, Hovězí líčka….) velmi milá a profesionální obsluha a jedinečný interier ❤️👍🏻

Jarda Haž

Takhle dobrou svíčkovou jsem měla naposled dva roky zpět na naší svatbě. Od masa přes omáčku až po fantastický karlovarský knedlíky. Z tohodle místa sálá tradiční pohostinná atmosféra. Neskutečně milá ochotná obsluha (zapomněla jsem v restauraci kabelku, slečna za mnou ve vánici vyběhla, aby nás ještě stihla, než odjedem, za což ještě jednou díky), útulný interiér, vše šlape jak hodinky. Moc rádi se vrátíme.

Aneta Táborská

Fantastická kuchyně, točený nealko Bernard a skvělá lokalita. Příliš mi nesednul tak nějak odtažitý presonál a strašně hlučné otevřené prostředí, ale to jsou drobnosti – byla to příjemná návštěva a skvělá kuchyně.

Ondra Slouka

Super, naplnilo očekávání. Jídlo bylo výborné, interiér naprosto krásně ladil s celkovou atmosférou a asi “ideou” tohohle podniku. Obsluha mi zezačátku připadala až skoro přehnaně slušná (to bych samozřejmě nekritizovala, jen mi komunikace připadala lehce neosobní, cozm na takovýchto místech nemám ráda), po pár minutách se na nás ale pán skvěle naladil a už lítaly vtipy jeden za druhým:) Obsluha byla také hrozně ochotná! Na trochu nevhodnou otázku mého táty, zda-li může dostat ještě jeden knedlík, pán bleskově přiběhl s knedlíkem na talířku, a ješte trochou omáčky k tomu, nebyl to vůbec problém. Prostě super přístup, moc příjemná návštěva, takhle to má vypadat všude❤️

adela vlckova

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s nabídkou jídel a nápojů v Zájezdním hostinci u jiskrů?

Ano, nabídka je velmi pestrá a kvalitní.

Jaké aktivity a zábava jsou k dispozici pro hosty?

V hostinci se pravidelně konají hudební večery a různé tematické akce.

Jaké jsou možnosti ubytování v Zájezdním hostinci u jiskrů?

Hostinec nabízí pohodlné pokoje s moderním vybavením a možností snídaně.

Jaké jsou recenze a hodnocení od předchozích hostů?

Většina hostů chválí příjemnou atmosféru, vstřícný personál a výbornou kuchyni.

Jaké jsou možnosti dopravy do Zájezdního hostince u jiskrů?

Hostinec je dobře dostupný autem i veřejnou dopravou, s dostatečným parkováním pro hosty.

Leave a Comment