Surgal clinic recenze

Surgal Clinic je renomovaná klinika specializující se na plastickou chirurgii a estetické procedury. Jejich tým zkušených odborníků poskytuje špičkovou péči a individualizovaný přístup každému pacientovi. Klinika je vybavena moderními technologiemi a využívá nejnovějších metod, aby dosáhla optimálních výsledků. Surgal Clinic je bezpečnou volbou pro ty, kteří hledají profesionální a kvalitní péči v oblasti plastické chirurgie.

Surgal clinic

Surgal Clinic je renomovaná klinika specializující se na plastickou chirurgii a estetickou medicínu. Jejich tým zkušených odborníků poskytuje špičkové služby v oblasti chirurgických i nechirurgických zákroků, včetně faceliftů, liposukcí, augmentací prsou a botoxových injekcí. Klinika je vybavena moderní technologií a pacienti se mohou spolehnout na profesionální péči a individuální přístup. Surgal Clinic si zakládá na maximální spokojenosti svých klientů a je jedním z lídrů ve svém oboru. S nimi jste v bezpečných rukou a můžete očekávat vynikající výsledky.

Firma SurGal Clinic

SurGal Clinic je renomovaná klinika specializující se na plastickou chirurgii a estetické procedury. Jejich tým zkušených odborníků poskytuje špičkovou péči a individuální přístup každému pacientovi. Klinika je vybavena nejmodernější technologií a využívá nejnovějších metod, aby zajistila optimální výsledky pro své klienty. SurGal Clinic je známá svými inovativními přístupy a vynikajícími výsledky, což ji činí jedním z lídrů v oblasti plastické chirurgie v České republice.

Kontakty

SurGal Clinic 38, Drobného 307, 602 00 Brno-sever-Černá Pole, Česko
+420 532 149 333

 • pondělí: 7:00–15:00
 • úterý: 7:00–15:00
 • středa: 7:00–15:00
 • čtvrtek: 7:00–15:00
 • pátek: 7:00–15:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Výhoda kliniky Surgal spočívá v široké škále specializovaných lékařů pokrývajících různé obory.
 • ✅Další výhodou je moderní a vysoce technologické vybavení kliniky.
 • ✅Dále je kladem kliniky Surgal vysoká úroveň péče a individualizovaný přístup k pacientům.
 • ✅Kliniku Surgal vyznačuje také rychlost a efektivita diagnózy a léčby.
 • ✅Nakonec je výhodou kliniky Surgal příjemné a komfortní prostředí pro pacienty.

Nevýhody

 • ❌Surgal clinic nenabízí dostatečně rychlé termíny pro pacienty.
 • ❌Lékaři v Surgal clinic nejsou vždy dostatečně zkušení.
 • ❌Nemají dostatečně moderní vybavení a technologie.
 • ❌Personál v Surgal clinic není vždy dostatečně vstřícný a komunikativní.
 • ❌Ceny za služby v Surgal clinic jsou nadprůměrně vysoké.

Zkušenosti

Tak jsem se vydal do Surgalu na ortopedii s kolenem, které jsem řešil již v minulosti. Panu doktorovi jsem přinesl i starší zprávu z jiné ortopedie, aby se měl od čeho odrazit sestra mě hned na začátku před vyšetřením poslala na rtg. Pan doktor se ovšem zjevně neobtěžoval podívat ani na zprávu, ani na rtg snímek. Jen mě vybídl, ať mu tedy řeknu, proč jsem tam. Mluvil jsem víc já než on, k mému problému mi nic neřekl. Pouze že můžu mít jednu nebo druhou injekci. Jediná informace, kterou mi o nich dal byly ceny, na vše ostatní jsem se musel doptat. Na konci mé prohlídky si všiml té původní zprávy a že by mě mohl poslat na rtg, načež mu sestra oznámila, že rtg přece máme… Sestra při objednávání na injekci zmínila, že pan doktor má ještě druhou placenou ambulanci, což ta moje asi nebyla, tak proto jsem měl asi celou dobu pocit, že ho jen otravuju s malicherným problémem… Dvě hvězdy dávám jako ocenění sestře a druhému kolegovi z chirurgie, kam jsem ani nebyl objednaný a on byl ochotný mě přijmout a prokonzultovat můj problém. Možná by mohl kolegovi z ortopedie udělat menší kurz na téma komunikace s pacientem.

Pavel

Byla jsem v Surgal Clinic na gastroskopii. Asi chápete, že se mi tam vůbec nechtělo, ale nakonec jsem z kliniky odcházela s dobrým pocitem – nejen, že to mám za sebou, ale také že pan doktor s paní sestřičkou byli moc příjemní. Sice jsem se ani nestihla rozkoukat a už pana doktora slyším říkat, že to budeme dělat bez lokální anestezie (to mě dost vylekalo, protože v papírech před vyšetřením bylo napsáno teda něco jiného), ale hned na to mi s paní sestřičkou vysvětlili proč, pro a proti a tím mě lehce uklidnili. Hvězdičku dolu dávám za delší čekání (s tím se ale vždy počítá a zároveň se mi pan doktor za zpoždění hned mile začal omlouvat), kvůli kterému ale právě nejspíš měl pan doktor tak naspěch a vše vysvětlovali už téměř až při zákroku – a to tomu na tom vašem strachu moc neubere. Zákrok byl logicky hrozný, s tím se také musí počítat (nebyla jsem úplně ukázkově málodávící se klidný pacient), ale milá paní sestřička se mnou celou dobu komunikovala a uklidňovala mě. Během chvilky už to bylo za mnou a já ještě jednou děkuji za moc milý přístup.

Esther

MUDR. Jelínek mě objednal na operaci ramene a oznámil mi, že budu v nadstandartním pokoji. Při příjmu jsem zjistil, že na pokoji nejsem sám, ale že tam budeme dva. Spolunocležník byl také překvapen. Dle sdělení sestry si můžete přikoupit pokoj pro jednoho za 6000,-Kč. Dle slov sestry prý cena 3025,-Kč není za pokoj, ale za výkon operace. To nám taky nikdo nesdělil. Nadstandart je v tom, že si můžete vybrat večeři ze 7 jídel. OVŠEM! V objednaném guláši jsem měl tři kusy OSTRÉHO PLASTU, který na první pohled vypadal a byl ostrý jako tenké sklo! Délka cca 3cm, šířka 0,5cm. Tímto bych si rozhodně pořezal střeva a ležel v nemocnici doteď! Fotky připojuji. NEDOPORUČUJI.

Erik Pěček

Byl jsem zde na chirurgickém odstranění myolipomu na zádech, který byl i částečně zarostlý do svalu, takže jsem musel na operaci v CA. Nemůžu říct na tuto zdravotnické zařízení nic špatného. O to víc se divím zdejším negativním recenzím. Měl jsem pouze standard, takže jsem nic nedoplácel, ale bohatě mi to stačilo. Personál se choval profesionálně a to jak sestry, zdravotníci, doktoři a především operační tým chirurgie. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout paní doktorku Abukhovich, která je nejen výborný chirurg, ale i příjemná, milá a empatická – nad rámec svých povinností se o mě zajímala, navštívila mě před i po operaci a vše mi důkladně vysvětlila. Zároveň i uklidnila a dodala odvahu (a navíc je mladá a pěkná). Celkově jsem byl nadmíru spokojen.

Lubomir Vichta

Absolutní katastrofa 🙈. Z pacienta co se přišel zotavit po úraze po operaci udělají ležáka i když začíná pěkně chodit- se slovy, že to není jejich práce…a rehabilitační sestra chodí 1-2 x týdně…, po domluvě s ní jsme každý den s maminkou chodili ( s chodítkem) a dělala pokroky, od dneška je zákaz návště a i přez prosbu sestrer ,že mám respirátor a negativní testy, jen 10 minut s ní chodit, protože musí…mi to nedovolily- můžu být prý přenašeč….byly protivný- arogantní…a mimochodem ani jedna respirátor neměla….maminka se psychicky se zhroutila….

Petra Musilova

Často kladené dotazy

Jak dlouho trvá rekonvalescence po operaci v Surgal klinice?

Rekonvalescence po operaci v Surgal klinice závisí na konkrétním typu operace a individuálních faktorech pacienta.

Jaké jsou nejčastější komplikace po chirurgických zákrocích v Surgal klinice?

Nejčastějšími komplikacemi po chirurgických zákrocích v Surgal klinice jsou infekce rány, krvácení nebo otoky.

Jaké jsou specializace lékařů pracujících v Surgal klinice?

Lékaři v Surgal klinice se specializují na různé obory, jako je plastická chirurgie, ortopedie nebo neurochirurgie.

Jaké technologie a vybavení má Surgal klinika k dispozici pro pacienty?

Surgal klinika disponuje moderními technologiemi a vybavením, jako jsou operační sály s minimálně invazivními přístroji a pokročilými diagnostickými prostředky.

Jaké jsou možnosti financování chirurgických zákroků v Surgal klinice?

Pacienti v Surgal klinice mohou využít různé formy financování, včetně platby pojišťovnou nebo individuálního placení.

Leave a Comment