Sunshine crete beach recenze

Pláž Sunshine Crete je jednou z nejkrásnějších pláží na Krétě. Nachází se na jihu ostrova a nabízí nádherný výhled na tyrkysově modré moře a bílý písek. Tato pláž je ideální pro odpočinek a relaxaci, ať už si chcete jen lehnout na sluníčko nebo si zaplavat. Místní restaurace a bary nabízejí lahodné pokrmy a osvěžující nápoje. Sunshine Crete Beach je skvělým místem pro strávení dovolené na Krétě.

Sunshine crete beach

Sunshine Crete Beach je úžasným místem pro dovolenou na Krétě. Tento luxusní resort nabízí nádherné pláže, skvělé ubytování a bohaté stravovací možnosti. Pláž je čistá a písečná, ideální pro relaxaci a slunění. Ubytování je komfortní a moderní, s výhledem na moře nebo zahradu. Restaurace a bary ve resortu nabízí široký výběr jídel a nápojů. Celkově je Sunshine Crete Beach ideálním místem pro relaxaci a odpočinek na pobřeží Kréty.

Firma Sunshine Crete Beach & Village

Sunshine Crete Beach & Village je luxusní resort na pobřeží Kréty, který nabízí nekonečné možnosti relaxace a zábavy pro celou rodinu. S jeho nádhernou pláží, bazény a širokou škálou restaurací a barů, je ideálním místem pro dovolenou. Resort také nabízí širokou škálu aktivit, včetně vodních sportů, golfového hřiště a wellness centra. Sunshine Crete Beach & Village je skvělou volbou pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci luxusu a pohodlí na své dovolené.

Kontakty

Sunshine Crete Beach & Village Κουτσουνάρι, Ag. Ioannis 722 00, Řecko
+30 2842 061713

  Výhody

  • ✅ První výhodou pláže Sunshine Crete je její nádherná poloha přímo u azurového Středomoří.
  • ✅ Druhou výhodou je široká nabídka vodních sportů, které zde můžete vyzkoušet, jako je potápění nebo šnorchlování.
  • ✅ Třetí výhodou je luxusní ubytování v blízkosti pláže, které nabízí veškeré pohodlí a relaxaci.
  • ✅ Čtvrtou výhodou je bohatá gastronomická nabídka s místními specialitami a světovou kuchyní.
  • ✅ Pátou výhodou je možnost relaxace a odpočinku na písečné pláži s výhledem na krásné západy slunce.

  Nevýhody

  • ❌ Pláž Sunshine Crete je velmi přeplněná, zejména během letních měsíců.
  • ❌ Slunečníky a lehátka na pláži jsou často velmi drahé a není snadné je pronajmout.
  • ❌ Moře u pláže Sunshine Crete může být velmi vlnité a nebezpečné pro nezkušené plavce.
  • ❌ Infrastruktura kolem pláže není vždy dostatečně udržovaná a čistá.
  • ❌ V okolí pláže může být rušno a hlučno, což může narušit relaxační atmosféru.

  Zkušenosti

  Ubytováni jsme byli v Sunshine Crete Village, objekt, který se nachází přes silnici zhruba 5-7min chůze do kopce od Sunshine Crete Beach. Jedná se o menší domky, k dispozici jsme měli 2 pokoje, jedno dvojlůžko a 2 oddělené postele. Docela dost foukali (což je v této oblasti normální), byl slyšet průvah pod dveřmi, ale jinak nic dramatického. WC společná s koupelnou, kde byla vana. Skříně dostatečně velké, menší balkon a 2 plastové židle, výhled na Crete Beach hotel a moře. Z Village na Beach jezdil v cca. 15-30min intervalech menší transportech pro zhruba 12 lidí, takže byla možnost se dolů na oběd/večeři, případně k moři nebo zpátky svézt. Ve Village byla jen snídaně. Večer zde fungoval do půlnoci bar. Mezi Village a Beach částí hotelu byly 2 půjčovny aut, případně dojížděl i někdo na hotel (jak Village, tak Beach). Ubytování bylo sice simple, ale plně dostačující. Úklid pokoje byl také v pořádku. Ručníky k bazénu byly zdarma, daly se v klidu měnit. Zastávka autobusu je také poblíž, takže se dalo v klidu dojet do Lerapetry na různé výlety.

  Daniel Najer

  Krasna dovolena.Pokoje ciste,jidlo vyborne,obsluha mila a vztricna.More a plaz super.Doporucuji.Autobus do mesta zastavka pred hotelem.Pujcovna aut v hotelu.Byla to uzasna dovolena doporucuji.

  Petra Zrunova

  Hotel je velmi dobrá 3*** . Skvělá kuchyně a velký výběr. Za 12 dní jsem nechutnal stejné jídlo dvakrát. Hotel se dělí na část u pláže ” beach” a část která je umístěna v kopci přes silnici s názvem ” village” . My bydleli ve Village a byla to pro nás skvělá volba. Je to menší, vše je u ruky a je tady méně lidí než v hlavní části u pláže s názvem “beach”. Mezi Village a beach jezdí miniBus v intervalu každých 30 minut. Využívali jsme jen občas když se nám nechtělo jít pěšky ten krpál 😁 Každý den uklizené pokoje, čisté ručníky apod. Přímo u recepce hotelu je možnost půjčit auto za skvělé ceny. Domluvíte se s paní i česky a včetně komplexního pojištění a bez zálohy jsme platili 72€ za víkend. ( delegátka nabízela to samé za 120€). Pokud chcete něco vidět musíte mít auto jelikož okolo hotelu nic není. Jen tři malé obchůdky ( jeden z nich je polský ) a dvě taverny. V noci absolutní ticho. Pláže i v sezónu prázdné po celém jižním pobřeží ( projeli jsme 12 pláží a z toho na 10 z nich jsme byli sami dva ). Pláž u hotelu je vybavena lehátky, které jsou zdarma ale odpoledne už jsou obsazena. U bazénu však vždy min.20 lehátek volných. ( bazén v části Village s dětskou částí, hlavní bazén v části Beach + 2 další bazény se skluzavkou apod. ) Nikdy nebyly fronty na jídlo ani na nápoje což jsem se nikdy na all inclusive nesetkali. Paráda. Dobré pivo i soft drinky a víno. Nic není ředěné. Čepují nealko z postMixu vlastní značky a je opravdu dobré. V ceně i koktejly, káva, džusy, ledový čaj ( viz.foto lístku). Jediné co můžu vytknout je poloha hotelu kde nic okolo není ( vůbec nic kromě pláží) a nefunkční WiFi ani vlastní roaming data. Prostě konec světa. WiFi fungovala pouze po večeřích v části Beach. To je důvod proč nedávám plný počet hvězd. ( 4*** hotel jak uvádí by toto měl mít zmáknuté ). Pozor – hotel je postaven kaskádovitě a tak kdo má problémy s schůzí může to být pro něj náročné. Všude schody nebo kopec. Díky tomu je však hotel nádherně zasazen do zahrady. Chcete se dozvědět více o hotelu? Napište nám na instagram @MuziNaCestach

  muzinacestach Instagram

  Dovolenou jsme si užili a byli jsme velmi spokojeni. V prvé řadě člověk musí počítat s tím, ze díky poloze mohou být na moři vlny a celkově hodně foukat vítr. První dva dny jsme měli klidné moře a potápěli se. Další 3 dny bylo moře díky bouřím s velkými vlnami, což jsme ale nakonec také ocenili, jelikož jsme se ve vlnách “vyblbli”. S dcerou jsme byli v těchto dnech u bazénu. Velice se nám líbil hotel jako takový, respektive cely komplex. Z hotelu jde člověk v rámci komplexu dolů, kde jsou bazény a jídelna. Dále pokračuje k pláži, která navazuje přímo na hotel. obrovskou výhodou je to, že hotel má zdarma všechny lehátka (ať už u pláže nebo u bazénu) a jako bonus zdarma i osušky, které si můžete každý den měnit a brát libovolně. To se už moc nevidí. Tedy vše při ruce a v jednom areálu. Když chce být člověk převážně u moře, je u moře a má to kousek i k bazénům a naopak. My jsme už v druhé polovině pobytu měli lehátka u bazénu a k moři chodili. Je to opravdu kousek. Moře krásně čisté s malymi rybkami. Zvláštnosti je, ze pláž je z miniaturnich kamínků, které jsou velmi příjemné. Odpoledne už rozehřáté od slunce. Ale dopoledne si člověk může lehnout a kamínky se krásně tvaruji dle těla a příjemně hřejí. V městečku Koutsounari jako takovém nic moc není. Naproti hotelu jsou nějaké taverny a dále obchůdky, kde najdete vše potřebné. Díky zásobování napojí hotelem po cely den jsme vodu koupili jen dvakrát a to především pro cestu na letiště. Z města jezdí autobus do většího města, kdy lístek stojí 1,60 euro. Taxik 15 euro. Jediné menší minus je, že hotel leží cca 100 km od letiště. Cesta z letiště na hotel tak zabere cca 2 h. Z počátku jsme hodnotili negativně, nyní na konci pobytu nám to ale hotel a prostředí jako takové vynahradilo natolik, ze to již jako velké minus nevidíme. Hodnotíme jako velmi vydařenou dovolenou a dokonce se nám zde líbilo natolik, že se možná ještě někdy vrátíme 🙂 (a to je co říct..)

  Petr Pan

  Hotel Village: Pokoje starší ale účelné. Komfortní služby. Stravování výborné. K moři delší vzdálenost (odchodem pod hlavní silnicí). Mezi hotely vcelku pravidelný transfer. Horní bazén zdá se lepší. Někomu nemusí vyhovovat velmi proměnlivé počasí. Častěji silnější vítr (větší vlny – zákaz koupání). Jindy skoro bezvětří a téměř klidná hladina. Kvůli počasí nám vyhovoval spíš sever ostrova. Jinak je od hotelu dobré autobusové spojení do vedlejšího města Ierapetra. Škoda jen že už není snadněji dostupný trajekt na propagovaný ostrov Chrissi.

  David Hozak

  Často kladené dotazy

  Jaká je poloha Sunshine Crete Beach?

  Sunshine Crete Beach se nachází na jihu Kréty, nedaleko města Chania.

  Jaké jsou hlavní atrakce na Sunshine Crete Beach?

  Mezi hlavní atrakce patří krásné písečné pláže, průzračné moře a možnost vodních sportů.

  Jaké jsou možnosti ubytování na Sunshine Crete Beach?

  Na Sunshine Crete Beach najdete širokou škálu ubytování, od luxusních resortů po rodinné hotely a apartmány.

  Jaké jsou doporučené aktivity v okolí Sunshine Crete Beach?

  V okolí Sunshine Crete Beach můžete navštívit malebná městečka, historické památky a výlety do přírody.

  Jaké jsou možnosti stravování na Sunshine Crete Beach?

  Na Sunshine Crete Beach najdete restaurace nabízející tradiční kyperskou kuchyni i mezinárodní speciality.

  Leave a Comment