Ninos grand beach recenze

Pláž Ninos Grand se nachází na pobřeží Karibiku a je známá svými bílými písečnými plážemi a tyrkysovým mořem. Tato pláž je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, a nabízí širokou škálu vodních aktivit, jako je potápění, šnorchlování a plavání. Okolní oblast je také bohatá na restaurace a obchody, což zajišťuje pohodlný pobyt pro návštěvníky. Pláž Ninos Grand je skvělým místem pro dovolenou pro rodiny i páry, kteří hledají tropický ráj pro svou dovolenou.

Ninos grand beach

Ninos Grand Beach je jedno z nejlepších letovisek, které jsem kdy navštívil. Pláž je nádherná, s jemným pískem a tyrkysově modrou vodou. Výhled na oceán je úchvatný a atmosféra je naprosto relaxační. Ubytování v Ninos Grand Beach je luxusní a pohodlné. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené, s výhledem na moře nebo do zahrady. Personál je velmi přátelský a ochotný, vždy se postarají o vaše potřeby. Co se stravy týče, restaurace v Ninos Grand Beach nabízí široký výběr lahodných pokrmů z místní i mezinárodní kuchyně. Jídlo je vždy čerstvé a chutné, ať už si vyberete snídani, oběd nebo večeři. Kromě relaxace na pláži si můžete vychutnat také různé vodní sporty nebo si zajít na výlet do okolí. Ninos Grand Beach je skvělou volbou pro dovolenou s rodinou nebo s partnerem, nabízí totiž skvělý mix relaxace a zábavy. Celkově vzato, Ninos Grand Beach je jedním z nejlepších letovisek, které doporučuji každému, kdo hledá luxusní a relaxační dovolenou u moře.

Firma Ninos Grand Beach

Ninos Grand Beach je luxusní hotelový resort nacházející se přímo u moře v krásném letovisku. Nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb a zařízení pro hosty, včetně elegantních pokojů a apartmánů s výhledem na oceán, bazénů, restaurací s gastronomickými zážitky a wellness centra. Tento exkluzivní resort je ideální volbou pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci luxusu, pohodlí a relaxace během své dovolené. Navštivte Ninos Grand Beach a zažijte nezapomenutelný pobyt u moře.

Kontakty

Ninos Grand Beach 3MM9+7C, Zalongo 481 00, Řecko
+30 2682 052659

  Výhody

  • ✅ Ninos Grand Beach offers stunning ocean views from every room, providing guests with a truly serene and relaxing atmosphere.
  • ✅ The resort boasts a variety of dining options, from casual beachfront cafes to elegant fine dining restaurants, ensuring that every palate is satisfied.
  • ✅ Guests can enjoy a wide range of water sports and activities, including snorkeling, kayaking, and paddleboarding, making it the perfect destination for adventure seekers.
  • ✅ The onsite spa offers a range of luxurious treatments and massages, allowing guests to unwind and rejuvenate during their stay.
  • ✅ Ninos Grand Beach provides exceptional customer service, with friendly and attentive staff who go above and beyond to ensure that every guest has a memorable experience.

  Nevýhody

  • ❌ Pláž není dobře udržovaná a často je plná odpadků a nečistot
  • ❌ Služby na pláži jsou drahé a nekvalitní
  • ❌ Pláž je přeplněná turisty a není možné najít klidné místo k relaxaci
  • ❌ Voda na pláži není čistá a často je znečištěná
  • ❌ Nedostatek stínových míst a možností ochrany před sluncem

  Zkušenosti

  Nejhorší dovolená plná trápení s cestovkou a hotelem. 6 hodin před odletem nám zavolaly že probíhají lehké dokončovací práce. Realita byla že jsme přijeli na totální staveniště. Stavební odpad všude kam se podíváte, rozbitá skla, člověk si musel dávat pozor aby si neprošlápl nohu o rezavý hřebík nebo další nebezpečný odpad. Jídlo za celou dobu pořád stejné kde bylo na denním pořádku zdechlá moucha nebo jiný hmyz. Obsluha se sice neustálé usmívala ale je to k ničemu když nerozumí anglicky. Žádali jsme obsluhu o ovladač ke klima který nebyl kupodivu v pokoji, 14h a 4x připomenutí kde je ten ovladač bylo k prdu jelikož klima stejně nefungovala. Rozhodně nedoporučují.

  Andrej Ignaťuk

  Krásné místo s přenádherným mořem. Pláž je velmi dlouhá, místy oblázky, místy písčitá. Když budete mít štěstí jako my, uvidíte želvu Karetu. Hotel je plně vybaven, čistý, posilovna, dětské hřiště s úžasnými animátory, dostatek bazénů. Ke spokojenosti přispěje velmi ochotný personál, který se o vás hezky postará. Šéf kuchyně a šéf obsluhy vám nabídnou úžasné množství výborného jídla. Doporučujeme výlety do Pargy, Prevezy a celodenní výlet lodí Christina…úžasný Kapitán s posádkou a neskutečně nádherné moře…možná uvidíte lachtany jako my. Byli jsme 11 dní a odjeli jsme odpočatí a plní zážitků.

  Miroslava Najkerova

  Po negativních recenzích které jsem četl, jsem byl před příjezdem skeptický. Nakonec se to nepotvrdilo. S rodinou jsme v tomto hotelu prožili krásný týden. Hotel je čistý, moderně vybavený, čerstvě po rekonstrukci. Velká výhoda je poloha hned u moře, v podstatě má hotel vlastní pláž, pozvolný vstup do moře, pláže jsou s oblázky a pískem. Bazény jsou celkem s mořskou vodou. Trošku nám u bazénu chyběla nějaká skluzavka pro děti, ale je tam malé hřiště. Jídlo allinclusive perfektní, chutné, celý den alkohol i u bazénu zdarma. Velice přátelský personál, díky tomu jsme se cítili pohodlně. Zdravíme Tula, slečnu na baru. Díky všem za hezkou dovolenou!

  Roman Indrak

  Jeli jsme na hotel i přes negativní recenze a ted vím, že recenze již nečtu. Hotel – luxusní opravdu krásně stylově zařízený ( čisto, hudba hraje ao výhledu na moře nemluvím) Recepce- zde neumí moc anglicky, ale delegát pomohl Jídlo – Obsáhle, chutné ( méně slané ) ale bylo vždy z čeho brát. Menu pro děti ( nugetky, hranolky, mleté maso, těstovinky ) Jídla i zvlášt pro celiaky. Výběr salátů, hromada zeleniny ovoce a zákusky také dobré. Pití – výborny – vychlazené pivo co si sami natočíte totéž voda, sladké limonady, víno a automaty na teplé nápoje. Při vchodu do jídelny vás víta dokonalý pán asi manažer jídelný jméno jsem nepostřehla. Vždy vás přivíta, pomůže, navodí. Opravdu pán na svým míste ( černovlasý s plnovousem menšího vzrůstu) tento pán mi zpříjemnoval pobyt opravdu. Byl milý k dceři a vždy ji pochvalil když jsme se potkali. Když bylo potřeba a něco chybělo vždy donesl bez problému. Co se týče destinace hotelu. Je to opravdu trochu pustina. Poblíž nenajdete město jen menší taverny, pumpu a menší supermarket. Poblíže cca 4 km je vodní svět. Do města je to cca 50 minut cesty. Ale je možnost půjčení vozu -2 dny 170 eur a víc. Možnost výletu lodi na krásné pláže, Bazén je slany, ale pobyt u něj je velice příjemny. Dispozici bar kde si u ALL IN pošmaknete. Nemluvě o výborné zmrzlině, se kterou nešestřili. Ve zkratce Hotel je nadherny a má luxusní výhledy, pokoje čísté, prádlo denně měněno, slunečníky se dvěma lehátky 8 eur u moře. Ale pláž nepřelidněna a velice pohledná.. Za mě doporučuji tento pobyt, kdo si chce opravdu odpočinout a ne trandat kolem, není moc přirody kolem je to takové pustinné mésto kde najdete svůj klid.

  Sima

  Nejhorší hotel, jaký jsem kdy navštívila. Čirá hrůza. CK Fischer nás umístila do tohoto hotelu, ve kterém probíhá celková rekonstrukce. Nic nebylo hotovo, stavební suť v pokojích a na chodbách, všude stavební prach, pokoje nedozařízené, padající police, neodtékající odpad, pokoje nešly zamykat, několikrát za týden netekla voda. Okolí neupravené, neosázené, chybí trávníky, bazén se zelenou neošetřenou vodou, pláž špinavá. V celém hotelu (4 patra) jen jeden výtah plus pouze jedno a k tomu točité schodiště, na němž se není možné vyhnout. Naprosto nevyhovující hygienickým a požárním předpisům. Nic z toho, co bylo inzerováno, nebylo splněno: výhled do zahrady směřoval do pole, písečná pláž byla kamínková, pozvolný vstup do moře byl přes klouzající velké kameny Sem určitě nejezděte!!

  Alice Šimková

  Často kladené dotazy

  Jsem nezávislý recenzent a musím říci, že Ninos Grand Beach je skvělým místem k pobytu. Nabízí luxusní ubytování, vynikající služby a úžasný výhled na moře. Můžu vřele doporučit tento hotel každému, kdo hledá relaxační dovolenou u moře.

  Jaké jsou možnosti stravování v Ninos Grand Beach?

  V hotelu Ninos Grand Beach jsou k dispozici různé restaurace a bary, které nabízí široký výběr jídel a nápojů. Hosté si mohou vybrat mezi tradičními místními pokrmy i mezinárodní kuchyní.

  Jaké aktivity a zábava jsou k dispozici v okolí hotelu?

  V okolí hotelu Ninos Grand Beach je možné podniknout různé aktivity, jako jsou vodní sporty, potápění, plavání nebo procházky po okolí. Hotel také nabízí wellness centrum a bazén pro relaxaci.

  Jaké jsou možnosti dopravy z letiště do hotelu?

  Hotel Ninos Grand Beach poskytuje možnost transferu z letiště do hotelu pro své hosty. Hosté mohou využít taxi služby nebo si objednat přímý přepravu prostřednictvím hotelu.

  Jsou v hotelu Ninos Grand Beach dostupné rodinné pokoje?

  Ano, hotel Ninos Grand Beach nabízí rodinné pokoje pro hosty s dětmi. Tyto pokoje jsou prostorné a vybavené veškerým komfortem pro rodinný pobyt u moře.

  Jaké jsou možnosti výletů a atrakcí v okolí hotelu?

  V okolí hotelu Ninos Grand Beach je možné navštívit různé turistické atrakce, jako jsou historická města, památky, muzea nebo přírodní rezervace. Hotel také nabízí možnost organizovaných výletů pro své hosty.

  Leave a Comment