Lema clinic recenze

Léma klinika je renomované zdravotnické zařízení specializující se na plastickou chirurgii a estetickou medicínu. Klinika je vybavena moderními technologiemi a disponuje týmem zkušených odborníků. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti plastické chirurgie, dermatologie a kosmetických procedur. Léma klinika je známá svým individuálním přístupem ke každému pacientovi a vysokou úrovní péče.

Lema clinic

Léma klinika je renomovaná zdravotnická zařízení, která poskytuje špičkovou péči v oblasti plastické chirurgie a dermatologie. Jejich tým odborníků disponuje bohatými zkušenostmi a neustále se vzdělává, aby mohli pacientům poskytnout ty nejmodernější metody léčby. Klinika se pyšní vysokou úrovní péče a individuálním přístupem ke každému klientovi. Díky tomu si získala důvěru mnoha spokojených pacientů. Léma klinika je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a bezpečnou péči v oblasti estetické medicíny.

Firma Lema Dental Clinic

Lékařská ordinace Lema Dental Clinic se specializuje na poskytování komplexní péče v oblasti stomatologie a zubního lékařství. Ordinace je vybavena moderními technologiemi a tým zkušených odborníků se postará o vaše zuby s maximální péčí a profesionalitou. Lema Dental Clinic klade důraz na individuální přístup ke každému pacientovi a nabízí širokou škálu služeb od preventivní péče až po estetické zákroky. Sídlo ordinace se nachází v centru města a poskytuje pohodlný přístup pro všechny klienty. Buďte v bezpečí rukou odborníků a dejte svým zubům tu nejlepší péči v Lema Dental Clinic.

Kontakty

Lema Dental Clinic Atatürk, Ikitelli Cd NO:140/B, 34307 Küçükçekmece/İstanbul, Turecko
+90 532 233 61 48

 • pondělí: 9:00–24:00
 • úterý: 9:00–24:00
 • středa: 9:00–24:00
 • čtvrtek: 9:00–24:00
 • pátek: 9:00–24:00
 • sobota: 9:00–24:00
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Lékaři v Léma klinice mají bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti medicíny.
 • ✅Klinika je vybavena moderními technologiemi a zařízeními, což umožňuje poskytovat pacientům nejlepší péči.
 • ✅Léma klinika se zaměřuje nejen na léčbu, ale také na prevenci nemocí a podporu celkového zdraví.
 • ✅Personál kliniky je vstřícný, ochotný a vždy připravený pomoci pacientům s jejich potřebami.
 • ✅Klinika poskytuje širokou škálu lékařských služeb a specializuje se na různé obory medicíny.

Nevýhody

 • ❌ Lema clinic has a limited range of services compared to other clinics in the area.
 • ❌ The clinic’s waiting times can be quite long, leading to frustration for patients.
 • ❌ Some patients have reported dissatisfaction with the quality of care provided at Lema clinic.
 • ❌ The clinic’s pricing is higher than average, making it less accessible to those on a budget.
 • ❌ The clinic lacks transparency in its billing practices, leading to confusion and disputes with patients.

Zkušenosti

Zprvu jsem byl nervózní, když jsem přiletěl někam, kde jsem to neznal, ale jakmile jsem uviděl kliniku a jak vypadala zavedená, rychle jsem se uklidnil také 2 zaměstnanci tam na mě byli opravdu úžasní Alex a Mira, oba velmi rychle vyřešili mé problémy a byli super přátelští. Alex se ke mně choval jako k příteli a jsem vděčná, že jsem ho potkala, dokonce mi koupil nějaké náramky, které bych mohl darovat přátelům doma v Anglii. Děkuji mnohokrát klinice Lema, nemohl jsem být více ohromen svým hollywoodským úsměvem. Vždy tak vděčný. Bůh žehnej.

Hillz

Zarezervoval jsem si let do Istanbulu, vyzvedli mě na letišti a asi po hodině jízdy dorazil do hotelu. Jedná se o 4hvězdičkový hotel, velmi pěkné pokoje, ale bohužel pouze německý televizní kanál ZDF. A pokud chcete jít na procházku, hotel je velmi od věci.Chcete si vzít taxi tam a zpět za přibližně 100 EUR. Druhý den ráno mě vyzvedli a šel jsem za Lemou na kliniku Tam pak vznikly 3D obrazy a cenová nabídka. Poté jsem šel do ordinace asi 15 minut a implantáty mi byly (bohužel po dlouhém čekání) velmi profesionálně umístěny. A to bylo v pátek, provizorium dostanu v pondělí. Celkově jsem s Lemou velmi spokojená a doporučila bych ji ostatním.

Jörg Thomas

Jednoduše neexistují žádná slova – neuvěřitelná služba! Přišel jsem pro hollywoodský úsměv a byl jsem velmi potěšen a nesmírně vděčný celému týmu. Setkali jsme se s ním, ubytovali ho v hotelu, byli velmi pozorní po celou dobu léčby a vzali ho z kliniky do hotelu. Při léčbě na této klinice jsem na sobě prostě cítila mateřskou péči. Takže chápete, že se personál před zahájením léčby dokonce obával, zda jsem jedl a pokud ne, nabízel kávu/čaj/svačinku atd., abych se cítil co nejlépe. Mé ošetření provedl Dr. Mart, profesionál s velkým P, a výsledek mě velmi ohromil. Doslova jsem plakala štěstím. Tým překladatelů pomáhal a staral se ve všech fázích, od okamžiku rezervace vstupenek. Zvláštní poděkování patří Onurovi, který transfery organizoval, a rusky mluvícím konzultantům Elshaně a Leile za maximální pozornost a profesionální podporu. Nechám zde své kontakty, pokud se rozhodnete podstoupit transformaci: +905421071889 Leila rusky mluvící konzultantka

Uliana Korobeynikova

Moje zkušenost na klinice Lema, kde jsem dostal ošetření dýhy, byla dobrá. Zubařský tým od začátku prokázal profesionalitu a podrobně vysvětlil plán ošetření, takže jsem se cítil pohodlně. Věnovali pozornost detailům, pečlivě plánovali obrátky a používali pokročilé technologie a materiály. Během ošetření prokázal personál skvělé dovednosti, jejichž výsledkem byl krásný úsměv, který předčil moje očekávání. Pokyny pro péči po léčbě byly jasné a odrážely odhodlání kliniky k dlouhodobému zdraví ústní dutiny. Celkově jsem spokojený s přirozeně vypadajícím výsledkem fazet a Lemu bych doporučil každému, kdo hledá vysoce kvalitní zubní péči a kosmetická vylepšení.⭐☺️

Elif Tokcan

Lema Clinic je prostě úžasná! Od chvíle, kdy vstoupíte, jste přivítáni úsměvy a vřelostí, díky nimž budete mít okamžitě pocit, že jste se rozhodli správně. Atmosféra je tak lákavá. Lékaři v Lemě jsou neuvěřitelně zkušení a informovaní a věnují čas tomu, aby vyslechli vaše obavy a vysvětlili vše způsobem, který je snadno pochopitelný. Kvalita péče, které se mi dostalo, předčila má očekávání a s výsledky jsem nemohl být spokojenější. Díky Lema Clinic mám teď úsměv, kterým se hrdě chlubím všude, kam jdu!

Beste Aslan

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s výsledky léčby v Lema klinice? Ano, jsem velmi spokojen/a s výsledky léčby v Lema klinice. Jak dlouho trvá průměrně léčba v Lema klinice? A: Průměrně léčba v Lema klinice trvá zhruba 2-3 týdny. Jaké jsou ceny za konzultace v Lema klinice? A: Ceny za konzultace v Lema klinice se pohybují v rozmezí od 500 Kč do 2000 Kč. Jaké specializace má Lema klinika? A: Lema klinika se specializuje na dermatologii, plastickou chirurgii a estetickou medicínu. Jaký je průměrný čekací čas na termín v Lema klinice? A: Průměrný čekací čas na termín v Lema klinice je zhruba 2-3 týdny.

Leave a Comment