Go parking recenze

Go parking je inovativní služba, která umožňuje uživatelům snadno najít a rezervovat parkovací místo ve městech. Aplikace využívá moderní technologie a algoritmy pro optimalizaci parkování a minimalizaci ztráty času při hledání parkovacího místa. Uživatelé mohou jednoduše vyhledat volná parkovací místa v okolí, rezervovat je a platit online. Go parking tak usnadňuje každodenní život v městském prostředí a přispívá k efektivnějšímu využívání parkovacích kapacit.

Go parking

Go Parking je inovativní služba, která umožňuje jednoduše a pohodlně rezervovat parkovací místo předem. Díky této službě už nikdy nebudete muset bloudit po městě, hledajíc volné parkovací místo. Stačí si rezervovat parkovací místo pomocí aplikace Go Parking a můžete si být jisti, že vás čeká místo přímo ve vašem cílovém místě. Go Parking spolupracuje s řadou parkovacích zařízení po celé České republice, takže si můžete být jisti, že vždy najdete parkovací místo ve vaší blízkosti. Služba je velmi uživatelsky přívětivá a jednoduchá na použití, takže si můžete rezervovat parkovací místo kdykoliv a kdekoliv. Díky Go Parking už nebudete muset trávit zbytečný čas hledáním parkovacího místa. Stačí si rezervovat parkovací místo předem a můžete se soustředit na své aktivity. S Go Parking je parkování snadné a pohodlné jako nikdy předtím. Zkuste Go Parking ještě dnes a užijte si bezstarostné parkování ve městě.

Firma Parking OPnGO

Parking OPnGO je inovativní služba, která usnadňuje parkování ve městech. Systém umožňuje uživatelům rezervovat parkovací místo předem a zaplatit za něj online. Díky tomu není potřeba hledat volné parkovací místo a ztrácet čas. Aplikace také poskytuje informace o dostupných parkovacích místech a cenách v reálném čase. S Parking OPnGO je parkování pohodlnější a efektivnější.

Kontakty

Parking OPnGO 199 Rue St Charles, 75015 Paris, Francie
+33 9 73 72 33 13

  Výhody

  • ✅ Možnost rezervace parkovacího místa předem
  • ✅ Snadná platba prostřednictvím mobilní aplikace
  • ✅ Bezpečné parkování s kamerovým dohledem
  • ✅ Možnost sledování dostupných parkovacích míst v reálném čase
  • ✅ Flexibilita v délce parkování, platíte jen za skutečně využitý čas

  Nevýhody

  • ❌ Go parking má omezený počet parkovacích míst, což může být problematické v případě velkého množství vozidel.
  • ❌ Aplikace Go parking může být náchylná k chybám a technickým problémům, což může způsobit zpoždění při parkování.
  • ❌ Někteří uživatelé mohou mít obavy z ochrany svých osobních údajů při používání Go parking, což může omezit jeho popularitu.
  • ❌ Možnost rezervace parkovacího místa přes Go parking může být omezená v určitých lokalitách, což může způsobit frustraci uživatelů.
  • ❌ Někteří lidé mohou preferovat tradiční způsoby placení parkovného a nechtít přecházet na digitální služby jako je Go parking.

  Zkušenosti

  Opngo nebo dokonce Indigo neo… Co na to říct…? Bez možnosti prodloužení stávajícího parkoviště, v sobotu 18. února 2023 v poledne není možné rezervovat parkovací místo (Gare de Lyon) ani v aplikaci, ani na webu. A zákaznický servis také neměl možnost jednat na můj účet….

  Joe Kilakula Kitoti

  Velký nedostatek profesionality. Rezervace parkovacího místa v Bruselu. Při příjezdu se závora nezvedá a QR kód nefunguje. Zavolal na pomoc (které trvalo 10 minut, než našli naši rezervaci…), nemohl otevřít závoru, tak nás požádal, abychom si vzali lístek (sdělující nám, že naše poznávací značka bude detekována u východu). Nastal čas zhasnout a žádné překvapení: závora se neotevře a QR kód nefunguje. Zavolat asistenci a spojit se s agentem OPnGO a tam třešnička na dortu: velmi nepříjemný muž, který si dovoluje s námi mluvit tónem, který kromě nás nemůže použít, jako bychom byli idioti. Čas výstupu jsme překročili o 30 minut (chtěli jsme proto doplatit rozdíl 1,50 €), ale pán nás po mnoha debatách požádal o zaplacení 25 € (cena ztracené jízdenky), skončili jsme zaplacením € 2,50 za přesčas. Díky za promarněnou půlhodinu. Vyplatilo se rezervovat si místo předem, abyste ušetřili čas. Pokud jde o člověka, který si dovolí nemluvit správně, má velké štěstí, že se schovává za telefon.

  Anaëlle Conan

  podvod. Nefungují parkovací hodiny. CB nefunguje. Vkládám mince a nedávají mi žádné lístky. Zavolal jsem jim, požádali mě o výměnu parkovacích automatů, i když to bylo 3…. Zaplatil jsem bez lístku a abych nezmeškal schůzku, stejně jsem šel a dostal jsem pokutu 33 EUR mínus 23 EUR. Je to žalostné

  Karim Bakari

  Špatná zkušenost i pro mě! deska nebyla rozpoznána, QR kód v záloze taky… čekání u závory, až si to někdo vyzvedne, vozidla přijíždějící za vámi… to samé pro výjezd po průjezdu parkovištěm.. wow

  Catherine B H

  Nešťastná zkušenost na parkovišti Olympiades. Už teď je těžké najít. Parkoviště se nikdy neotevřelo (otevření pomocí bluetooth nefunguje a existuje digitální kód, ale neposkytují kód!) a žádná recepce na parkovišti. Musel jsem na den zaparkovat na ulici (58 EUR). Do dnešního dne stále žádné zprávy od zákaznického servisu, i přes mou stížnost mi byly účtovány náklady na parkování Opngo.

  F B

  Často kladené dotazy

  Jak dlouho mohu parkovat na parkovišti Go Parking?

  Na parkovišti Go Parking můžete parkovat maximálně 24 hodin.

  Jaké jsou poplatky za parkování na parkovišti Go Parking?

  Poplatky za parkování na parkovišti Go Parking se liší v závislosti na délce parkování a typu vozidla.

  Můžu rezervovat parkovací místo předem na parkovišti Go Parking?

  Ano, na parkovišti Go Parking můžete rezervovat parkovací místo předem online.

  Jaké jsou bezpečnostní opatření na parkovišti Go Parking?

  Parkoviště Go Parking je vybaveno kamerovým systémem a pravidelně monitorováno bezpečnostními strážci.

  Jak se dostanu na parkoviště Go Parking veřejnou dopravou?

  Parkoviště Go Parking je snadno dostupné veřejnou dopravou, s blízkými zastávkami autobusů a tramvají.

  Leave a Comment