Creditea recenze

Creditea je renomovaná finanční instituce, která nabízí různé druhy půjček a úvěrů. Její služby jsou flexibilní a přizpůsobené potřebám každého klienta. Creditea se vyznačuje transparentností, rychlostí a jednoduchostí. Nabízí možnost online žádosti o půjčku, což značně zjednodušuje a zrychluje celý proces. Navíc, Creditea má vynikající zákaznický servis a je známa svou spolehlivostí a důvěryhodností.

Creditea

Creditea je významným poskytovatelem finančních služeb, který se specializuje na poskytování rychlých a spolehlivých půjček. S jeho pomocí mohou zákazníci získat potřebné finanční prostředky téměř okamžitě, což je činí ideálním řešením pro naléhavé finanční potřeby. Creditea nabízí různé druhy půjček, včetně osobních půjček, revolvingových úvěrů a půjček na konsolidaci dluhů. Tyto půjčky jsou dostupné s konkurenceschopnými úrokovými sazbami a flexibilními splátkovými plány. Zákazníci mohou také využít možnosti předčasného splacení bez jakýchkoli pokut. Jednou z klíčových výhod Creditea je jejich snadný a rychlý proces žádosti. Zákazníci mohou požádat o půjčku online a obdrží rozhodnutí během několika minut. Celý proces je navržen tak, aby byl co nejméně stresující a co nejefektivnější. Kromě toho Creditea poskytuje vynikající zákaznický servis. Jejich tým je k dispozici 24/7 pro odpovědi na otázky a poskytování pomoci. Cílem Creditea je zajistit, aby byli zákazníci plně informováni o svých možnostech a aby mohli učinit nejlepší možné rozhodnutí o své finanční situaci. Závěrem, Creditea je spolehlivý a renomovaný poskytovatel finančních služeb, který nabízí rychlé a flexibilní řešení pro ty, kteří potřebují okamžitou finanční pomoc. S jejich širokou škálou půjček a vynikajícím zákaznickým servisem, Creditea je skvělá volba pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivou finanční službu.

Firma Creditea Czechia

Creditea Czechia je významný poskytovatel finančních služeb na českém trhu. Specializuje se na poskytování rychlých a flexibilních řešení pro své zákazníky, ať už se jedná o půjčky, kreditní karty nebo refinancování dluhů. Společnost se může pochlubit silným zázemím a dlouholetou tradicí v oblasti poskytování finančních služeb. Její hlavní předností je jednoduchost a rychlost procesu žádosti, který je plně online a může být dokončen během několika minut. Creditea Czechia klade velký důraz na transparentnost svých služeb. Všechny poplatky a úroky jsou jasně uvedeny, takže zákazníci vždy přesně vědí, kolik budou muset zaplatit. Další silnou stránkou společnosti je vysoká úroveň zákaznického servisu. Tým Creditea je vždy připraven poskytnout pomoc a poradenství, a to jak telefonicky, tak prostřednictvím e-mailu nebo chatu. Creditea Czechia je důvěryhodný a spolehlivý partner, který dokáže vyhovět potřebám širokého spektra zákazníků, ať už potřebují rychlou hotovostní půjčku, chtějí refinancovat své stávající dluhy nebo hledají vhodnou kreditní kartu.

Kontakty

Creditea Czechia Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4-Krč, Česko

 • pondělí: 8:00–17:00
 • úterý: 8:00–17:00
 • středa: 8:00–17:00
 • čtvrtek: 8:00–17:00
 • pátek: 8:00–17:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅První výhodou Creditea je rychlost a jednoduchost procesu žádosti o půjčku.
 • ✅Druhou výhodou je možnost flexibilního splácení, která umožňuje klientům přizpůsobit si splátky podle svých finančních možností.
 • ✅Třetí výhoda spočívá v transparentnosti všech podmínek, bez skrytých poplatků nebo nejasných podmínek.
 • ✅Čtvrtou výhodou je dostupnost zákaznické podpory, která je připravena pomoci a poradit v případě jakýchkoliv otázek nebo problémů.
 • ✅Pátou výhodou je možnost předčasného splacení půjčky bez jakýchkoliv sankcí.

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou Creditea je vysoká úroková sazba, která může zákazníky odradit.
 • ❌Další nevýhodou je, že jejich webové stránky nejsou přátelské k uživatelům a mohou být pro některé lidi složité.
 • ❌Třetí nevýhodou je, že jejich zákaznický servis může být někdy pomalý a neefektivní.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je, že Creditea nemá širokou škálu finančních produktů, což může omezit jejich atraktivitu pro potenciální zákazníky.
 • ❌Poslední nevýhodou je, že jejich podmínky půjčky mohou být pro některé zákazníky příliš přísné.

Zkušenosti

Platím řádně splátky k 15 v měsíci, podekují za splátku a do týdne začnou vyhrožovat a účtovat penále za nezaplacenou splátku k 25 v měsíci. Kdybych neplatila pravidelně a nesplácela tak neřeknu nic, ale tohle je prasáctví. Jednou mi bylo řečeno, že jsem pozadu se splátkami o měsíc, což je blbost, ale budiž, poslala jsem druhou splátku v měsíci,ale nebylo to nic platné. podruhé mi řekli, že musím platit k tomu 25 anebosi změnit datum splátek. K tomu já se ale nedostanu, mám to zablokované protože jsem radoby neplatič.Lidičky od těchhle peníze nechtějte, budou vás jen stresovat a okrádat

Jana Voulezvous

Vlastně vůbec nevím na co si tu všichni stěžujete, chcete půjčit peníze ? Tak vám je půjčí a naopak peníze jsem měl na účte do pár hodinek. Jestli vám přijde půjčka 15tis.a vrácení 20tis. Hodně…nevím zkrátka když člověk zrovna nemá a potřebuje tak by měl být rád že dostane půjčku a na splátkách to ani nějak extra nepocítí. Zkuste si vzít příště půjčku například někde jinde kde musíte peníze vrátit do měsíce a když se zpozdíte tak to teprv platíte šílenosti. Za mě creditea super přístup a možnost splátek je bomba,jsem spoko.

Kocourek 6ixnin9

Kdyby se dalo dát mínus 5 hvězd dám hned žádná nulová komunikace neznají ani základní věci k pujckam pořád dokola stejné fráze nikdy si nepucujte chování katastrofální zpoždění zplatyk 3 dny a kontaktuje mě vymahac

tt jj

1)Úrok velký jak vrata 2) komunikace nulová (odpovídají jen naučenými frázemi) 3) tolerance u nich vůbec nezájem 4) fakt hrůza, tady už nikdy nepůjčovat, nikomu nedoporučuju, je to jedna z nejhorších půjček. Kdyby šlo dát 0 hvězd dávám nulu, fakt velká nespokojenost:-(

ondra suchý

15 000kč na rok celkem zaplatím 20 000kč urok 61% RPSN 80% lichva…. Radši si půjčte u jiné společnosti…

Pavel Matoušek

Často kladené dotazy

Jaké jsou hlavní výhody půjčky od Creditea?

Hlavní výhody půjčky od Creditea zahrnují rychlou a snadnou online žádost, pružné splátkové podmínky a možnost předčasného splacení bez pokut.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky od Creditea?

Pro získání půjčky od Creditea musíte být občanem České republiky, starším 18 let, mít stálý příjem a být schopni prokázat svou schopnost splácet půjčku.

Jaký je maximální úrok na půjčky od Creditea?

Maximální úrok na půjčky od Creditea se může lišit v závislosti na konkrétních podmínkách půjčky, ale je v souladu s předpisy České národní banky.

Je možné si u Creditea půjčit bez doložení příjmu?

Ne, Creditea vyžaduje doložení příjmu jako součást procesu žádosti o půjčku, aby zajistila, že klienti jsou schopni splácet své půjčky.

Jak dlouho trvá schválení půjčky od Creditea?

Schválení půjčky od Creditea obvykle trvá několik minut po podání online žádosti, ale konečný čas závisí na konkrétních okolnostech žadatele.

Leave a Comment