Burger service recenze

Služba burgerů je významnou součástí gastronomického průmyslu. Kvalita masa, chutě a prezentace jsou klíčové pro úspěch. Efektivní a rychlá obsluha zákazníků je také nezbytná, aby se zákazníci cítili spokojeni a vrátili se. Kromě toho, nabídka různých druhů burgerů, včetně vegetariánských a veganských možností, může přilákat širší spektrum zákazníků. Sledování trendů v oblasti stravování a přizpůsobení se jim může být rozhodující pro udržení konkurenceschopnosti. Důležitou roli hraje také hygiena a čistota prostředí. Při poskytování služeb burgerů je tedy důležité zvážit různé aspekty, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a zákaznická spokojenost.

Burger service

Burgerová služba je skvělá. Hamburgr, který nabízí, je plný chutí a textur. Měkký, ale pevný bochník je dokonale upečený, zatímco maso je šťavnaté a plné chuti. K tomu přidávají čerstvou zeleninu, která dodává potřebnou hravost a kontrast. Rychlost a efektivita obsluhy je rovněž vynikající. Bez ohledu na to, zda si objednáváte na místě nebo na rozvoz, můžete očekávat, že váš burger bude připraven během několika minut. Personál je vždy přátelský a ochotný, což zvyšuje celkový zážitek. Dalším pozitivem je čistota a hygiena prostředí. Restaurace je vždy čistá a udržovaná, což je důležité pro zákazníky, kteří si objednávají jídlo na místě. Co se týče cenové politiky, je to docela přijatelné. Za kvalitu a množství, které dostanete, je cena opravdu rozumná. Jediným nevýhodou může být omezený výběr pro vegetariány nebo vegany. Ačkoli nabízejí několik možností, většina menu je zaměřena na maso. Celkově je burgerová služba vynikající a doporučila bych ji každému, kdo hledá kvalitní burger za rozumnou cenu.

Firma Burger Service

Burger Service je výjimečným podnikem, který se specializuje na přípravu a podávání prvotřídních burgerů. Kvalita jídla je zde na nejvyšší úrovni, díky použití čerstvých, lokálních surovin a unikátních receptů. Personál je vždy přátelský a pohotový, což zákazníkům poskytuje nezapomenutelný zážitek. Burger Service také klade velký důraz na rychlost a efektivitu svých služeb. Bez ohledu na to, zda si objednáte jídlo na místě nebo si ho necháte doručit, můžete očekávat, že vaše objednávka bude připravena v rekordním čase. Co se týče atmosféry, Burger Service nabízí útulné a moderní prostředí. Interiér je vkusně zařízený a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné posezení. Kromě toho je zde také možnost využít venkovní terasu v teplejších měsících. V neposlední řadě, Burger Service se také vyznačuje svou inovací. Pravidelně přicházejí s novými nabídkami a speciálními akcemi, aby udrželi své menu vzrušující a zajímavé pro své zákazníky. Celkově vzato, Burger Service je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní burgery a vynikající služby. Je to místo, kde se kvalita potkává s rychlostí a kde je zákaznická spokojenost vždy na prvním místě.

Kontakty

Burger Service Revoluční 655/1, Staré Město 1, 110 00 Praha 1, Česko
+420 736 285 020

 • pondělí: 11:00–22:00
 • úterý: 11:00–22:00
 • středa: 11:00–22:00
 • čtvrtek: 11:00–22:00
 • pátek: 11:00–22:00
 • sobota: 11:00–22:00
 • neděle: 11:00–22:00

Výhody

 • ✅První výhoda je, že Burger service nabízí rychlou a efektivní službu.
 • ✅Druhá výhoda je, že nabízí širokou škálu možností a přizpůsobení, což uspokojí různé chutě a diety.
 • ✅Třetí výhoda spočívá v tom, že jejich burgery jsou vždy čerstvé a kvalitní, což zvyšuje celkový zážitek z jídla.
 • ✅Čtvrtá výhoda je, že jejich ceny jsou konkurenceschopné a nabízí dobrý poměr cena/výkon.
 • ✅Pátá výhoda je, že jejich zákaznický servis je vynikající, vždy ochotný pomoci a rychle reagovat na jakékoliv dotazy nebo problémy.

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou je, že kvalita burgerů může být nekonzistentní.
 • ❌Druhou nevýhodou je, že rychlost obsluhy může být pomalá, zvláště v rušných hodinách.
 • ❌Třetí nevýhodou je, že cenový rozsah může být pro některé zákazníky příliš vysoký.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je, že některé burgery mohou být příliš mastné nebo příliš slané.
 • ❌Pátou nevýhodou je, že některé restaurace nemají dostatečné možnosti pro vegetariány nebo vegany.

Zkušenosti

Moje zkušenost byla pozitivní. Určitě se nejedná o burgery, které ti nevejdou do úst; je to na rychlý oběd “na běhu”, ale v tom je ten koncept zajímavý. Je zřejmé, že tam nejspíš neposadíte, jelikož je tam jen pár míst, ale znova, nejde o to. Za 218 Kč jsem dostal cheesburger, porci hranolek s omáčkou a nápoj. Chuť byla výborná, i když podle mého subjektivního názoru byla houska trochu necerstvá. Možná se mýlím. Celkově ale hodnotím dobře a rád vyzkouším něco dalšího.

Roman

Aktualizace: Dnes jsem vyzkoušel nové menu a “ostrý provoz”. Mám radost, protože vidím citelné zlepšení. Smash burger je super, coleslaw výbornej a omáčky taky dobrý! Jen tak dál. Původní recenze: Dvěma slovy: velký špatný. Kritika v předchozích recenzích má v sobě spoustu pravdy. Připomíná mi to příběh restaurace, která dělala kuře na karibský způsob a pak ji nahradili kluci na skatech s burgrama a parádní atmosférou. Vůbec nevím, jaký byl záměr, proč a pro koho Burger Service vznikl, ale v některé fázi, je cítit, že došly peníze a pak přišla vlna špatných recenzí. Chápu, že je teď těžký něco měnit a asi bych se zaměřil na mladé lidi, kteří navštěvují kluby v okolí a pak zkoušel cílit na turisty a komunitu kolem tenisek a oblečení. Udělejte pořádnou party, DJ’s místo plechovek a zavařovaček s okurkama a dejte trochu o sobě vědět. Tohle jinak nemůže dopadnout dobře, protože se plánuje rekonstrukce OC Kotva a revitalizace Revoluční ulice. Vytvořte kolem sebe komunitu. Držím Vám palce!

Michael Kralert

Smash Deluxe a naprostá spokojenost. Skvěle ochucené a konečně burger, kde s výraznou chutí sýru 😀 Kvituji přístup ke prvotním recenzím a provedení změn. Co by se mohlo zlepšit je cena menu, +120 za nápoj a hranolky… o moc výhodnější není, nevidím motivaci utratit víc. Určitě přijdu zas!

Lucie Bulantová

Přístup s jakým v Burger Service přistoupili k burgerům je pro mě zásadní game changer. V Praze jednoznačně nejlepší fast food na burgery! Už tím konceptem, nenucenou ležérností a nenápadností, je to prostě jinde. Na nic si nehrajou, ale právě o tom to pro mě je. Ovšem ten obsah, co za těch pár stovek člověk dostane významně převyšuje standard! A ten přístup postupného zlepšování, je prostě vidět že jim na konečném produktu záleží. A Smash dostává svému názvu. Díky že jste a děláte to co děláte! Jen tak dál!

Antonín Paseka

Burger, který se nebál jít jinudy a proto se dočkal ne úplně příjemného prvotního přijetí, které se s ním stále (neprávem) táhne. Většina negativních reakcí na tohohle černého koně v závodě o krále burgerů v Praze se vyrojila hned po jeho otevření, od kterého se stavba, struktura a provedení burgeru už diametrálně liší. Je sympatické vidět, že v Burger Service naslouchali stížnostem lidí a burger upravili, ztenčila se búlka, která je hlavní tahoun, protože je specifická tím, že se horní i spodní péče zvlášť a je sladší, než jste u běžných burgerů zvyklí. Chutě hrají skvěle, je to takový ten typický trendy smash burger, který si dáte na stojáka jako chuťovku, ne jako plnohodnotnou véču se vším všudy. Proto se nedá mluvit moc o obsluze a atmosféře, když všehovšudy strávíte v interiéru “restaurace” asi 5 minut. Co musím pochválit je vizuální identita, asi to zní směšně, ale to jak vypadá papírová taška a samotný obal burgeru prostě dodává celkové image tohoto podniku a zrovna v tomhle je Burger Service o parník před konkurencí. Rozhodně doporučuji zajít a ochutnat na vlastní kůži, dlouho jsem nešel na burger, který by půlka lidi vychvalovala a druhá shazovala, upřímně to mě hodně motivovalo ho vyzkoušet, po ochutnávce jsem se zařadil do týmu, kterému burger přišel skvělý a řadím ho hrdě ke všem těm ostatním pražským velikánům, ačkoliv jejich králem se nestane.

Daniel Kopejska

Často kladené dotazy

Jakou kvalitu masa používáte ve vašem burger servisu?

Používáme pouze prémiové hovězí maso od místních dodavatelů, které je každý den čerstvě mleté.

Jaké druhy burgerů nabízíte?

Nabízíme širokou škálu burgerů, včetně klasických hovězích, kuřecích, vegetariánských a veganských možností.

Jaké přílohy nabízíte k vašim burgerům?

K našim burgerům nabízíme různé druhy hranolek, sladké brambory, saláty a také různé druhy omáček.

Můžu si burger přizpůsobit podle svých preferencí?

Ano, určitě! Nabízíme možnost přizpůsobení burgerů podle vašich preferencí. Můžete si vybrat druh masa, druh rohlíku, přílohy a omáčky.

Jak dlouho trvá, než je burger připravený k vyzvednutí?

Naše burgery jsou připravovány na objednávku, takže záleží na aktuální zátěži. Obvykle to ale trvá okolo 15 minut.

Leave a Comment