Aquapark olomouc recenze

Aquapark Olomouc je oblíbeným rekreačním místem pro rodiny i jednotlivce v Olomouci. Nabízí širokou škálu vodních atrakcí, včetně tobogánů, bazénů a saun. Aquapark je ideálním místem k relaxaci a zábavě, ať už jste malí nebo velcí. Navštivte Aquapark Olomouc a zažijte nezapomenutelný den plný vodních radovánek!

Aquapark olomouc

Aquapark Olomouc je moderní vodní park nacházející se v Olomouci, který nabízí širokou škálu atrakcí pro celou rodinu. Vodní skluzavky, bazény, sauny a relaxační zóny jsou jen některé z mnoha možností, které tento aquapark poskytuje. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici různé dráhy s různými obtížnostmi, zatímco ti, kteří hledají odpočinek, si mohou užít klidný den na sluneční terase. Aquapark Olomouc je ideálním místem pro celodenní vodní zábavu a relaxaci.

Firma Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc je oblíbená destinace pro rodiny a milovníky vodní zábavy. Nachází se v centru města Olomouc a nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie. Aquapark disponuje bazény s teplou a studenou vodou, tobogány, saunou a wellness centrem. Pro návštěvníky je k dispozici také restaurace a obchody s potřebami pro plavání. Aquapark Olomouc je ideálním místem pro relaxaci a zábavu pro celou rodinu.

Kontakty

Aquapark Olomouc Kafkova 526/21, 779 00 Olomouc-Olomouc 18, Česko
+420 588 517 770

 • pondělí: 14:00–20:00
 • úterý: 10:00–20:00
 • středa: 10:00–20:00
 • čtvrtek: 10:00–20:00
 • pátek: 10:00–20:00
 • sobota: 9:00–20:00
 • neděle: 9:00–20:00

Výhody

 • ✅V Aquaparku Olomouc si můžete užít celodenní zábavu pro celou rodinu.
 • ✅Navštívit Aquapark Olomouc je skvělý způsob, jak se osvěžit během horkých letních dní.
 • ✅Pro milovníky adrenalinu je zde k dispozici široká škála tobogánů a skluzavek.
 • ✅Děti se mohou vyřádit na dětských atrakcích a bazénech určených speciálně pro ně.
 • ✅Aquapark Olomouc nabízí také wellness zónu, kde si můžete dopřát relaxaci a odpočinek.

Nevýhody

 • ❌Aquapark Olomouc je populární rekreační zařízení, které však má několik nevýhod:
 • ❌ Nedostatečná údržba a čistota bazénů a tobogánů
 • ❌ Vysoké ceny vstupného a služeb v areálu
 • ❌ Omezená kapacita parkoviště a nedostatek dostupných parkovacích míst
 • ❌ Často dlouhé fronty na vstupu a k odbavení na pokladnách
 • ❌ Nedostatečná nabídka stravovacích možností v areálu

Zkušenosti

Skvělý aquapark, který nemá chybu. Od systému šaten, přes vodní atrakce. Skvělé je například to, že se i v zimě dá proplaval do venkovního bazénu. Naše děti si to vždy náramně užijí a není to bomba pro peněženku. Doporučuji navštívit!

Jaryn Rukavica

Pro děti jako stvořené.I pro dospělé.Teplá voda i vířivky.Můžete si zakoupit i občerstvení a jídlo

Helena NOVOTNÁ

Hodnotíme neutrálně, byli jsme v daleko lepších aquaparcích, které jsou dělány více pro lidi, zde studená voda, dohromady na celý aquapark asi 30 lehátek. Co nás ale zklamalo nejvíc bylo občerstvení, kde jsou jenom smažené věci se smaženou přílohou. Máme malé 2l dítě a snažíme se mu dopřávat normální jídlo (vývar, maso s kaší apod) to tady vůbec nehledejte. Potěší nahoře v baru čerstvé freshe. Voda venku ledová. Bazén zevnitř nejde projít vodou ven, nechápu proč. Cena 500/os neodpovídá kvalitě a poskytovaným službám. Já jsem měl v den narozenin vstup za 1kč, za takovou cenu to pak rozhodně stálo. Potěšila také vnitřní skluzavka, bublinky. Vnitřní i venkovní brouzdaliště. 4* hvězda určitě za vnitřní “herničku” zcela gratis.

Petr Čapka

Naše první návštěva s rodinou. 1x tobogán a 1x trychtýř, skluzavka, vířivky, sauny byly super. Děti si to užily. Prostředí i zázemí docela čisté, výhoda si zakoupit občerstvení na čip, zvolili jsme si bufet v horním patře ( tam můžete zakoupit nápoje teplé i studené, zmrzlina, křupky apod.) spodní bufet, kde se vaří, tak doporučuji jít v ručníku, byla tam opravdu zima, proto jsme zvolili horní bufet, kde bylo teplo. Co musím vytknout je teda studená voda v bazénu s atrakcemi. Rodině i dětem byla zima a to jsme měli pohybu dost. Co jsem zaslechla i od ostatních návštěvníků, tak si také stěžovali na studenou vodu. Co se týče brouzdaliště, tak ani v něm nebyla moc teplá voda, takže na dlouhé koupání, to není. Navíc je naproti bufetu a když se otevřeli dveře, tak z tama hodně táhl studený vzduch. Společné šatny jsou úzké a nepraktické. Ve sprchách chuchvalce vlasů a ani jeden koš. Vysoušeče vlasů jsou k ničemu, dlouho to trvá a nemají výkon. Převlékací kabiny jsou docela daleko od zadních skříněk. Takže šatny nepraktické. Na to jak si to hodně známých chválí, tak já dávám tak 40%. Z první návštěvy bude nejspíš i naše poslední návštěva. Raději si zajedeme jinam, kde je teplejší voda. Za ty peníze už bych jela raději jinam.

Iva Suchánková

Celý areál je rozdělen na venkovní a vnitřní část, které dohromady čítají 1 150 m² vodní plochy. V areálu se nachází občerstvení, atrakce pro nejmenší a restaurace. Teplota vody se pohybuje v rozmezí 28 – 36 stupňů. V areálu je možno využívat bezhotovostních úhrad pomocí speciálních „čipových hodinek“, kterými se platí i vstupné. V létě jsou provozovány dva venkovní bazény (dospělý i dětský). Dominantou venkovního bazénu je tobogan dlouhý 115 metrů. U bazénů se nachází hřiště pro beachvolejbal, lanové atrakce anebo activity park pro děti. Celý areál je bezbariérový. Při vyšší návštěvnosti nestíhá obluha a na občerstvení si dlouhé minuty musí člověk vystát frontu. WC a šatny čisté. Ceny OK.

Miloň Milano

Často kladené dotazy

Jste-li milovníkem vodních atrakcí, určitě jste slyšeli o Aquaparku Olomouc. Tento aquapark nabízí širokou škálu zábavy pro všechny věkové kategorie.

Jaké atrakce mohu očekávat v Aquaparku Olomouc? A: Aquapark Olomouc nabízí širokou škálu tobogánů, bazénů, saun a relaxačních zón.

Jaké jsou otevírací hodiny Aquaparku Olomouc? A: Otevírací doba Aquaparku Olomouc se může lišit v závislosti na ročním období, doporučujeme zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálních stránkách.

Mohu si zakoupit vstupenky online předem? A: Ano, je možné si zakoupit vstupenky do Aquaparku Olomouc online předem a tak si zajistit své místo v oblíbených atrakcích.

Nabízí Aquapark Olomouc stravovací služby? A: Ano, v areálu Aquaparku Olomouc se nachází restaurace a kavárny, kde si můžete pochutnat na různých pokrmech a nápojích.

Jsou v Aquaparku Olomouc k dispozici parkovací místa? A: Ano, Aquapark Olomouc disponuje dostatečným množstvím parkovacích míst pro návštěvníky aquaparku.

Leave a Comment