Vemzu recenze

Vemzu je inovativní platforma pro sdílení a prodej digitálního obsahu. Umožňuje tvůrcům vytvářet a distribuovat své díla pomocí jednoduchého a uživatelsky přívětivého prostředí. Díky Vemzu mohou umělci a tvůrci snadno získat přístup k svému publiku a efektivně monetizovat svou tvorbu. Platforma je navržena tak, aby poskytovala maximální podporu a flexibilitu pro tvůrce v digitálním prostředí.

Vemzu

Vemzu je inovativní platforma, která spojuje umělce a jejich fanoušky prostřednictvím interaktivních online koncertů a virtuálních setkání. Tato revoluční služba umožňuje umělcům vytvářet a sdílet svou hudbu a umění s fanoušky po celém světě, aniž by museli opustit pohodlí svého domova. Díky Vemzu mohou umělci vytvářet osobní a autentické zážitky pro své fanoušky, zatímco fanoušci mohou zažít své oblíbené umělce jako nikdy předtím. Vemzu je skvělou platformou pro umělce všech žánrů a fanoušky z různých koutů světa, kteří chtějí objevovat novou hudbu a umění. S Vemzu se můžete těšit na neuvěřitelné koncerty, interaktivní setkání a nezapomenutelné zážitky, které vám přinesou radost a inspiraci. Buďte součástí revoluce v online zábavě s Vemzu!

Firma VEMZU

VEMZU je inovativní firma zaměřená na vývoj a výrobu moderních technologických řešení pro průmyslové a komerční aplikace. Jejich produkty jsou známé pro svou špičkovou kvalitu a spolehlivost. VEMZU se zaměřuje na neustálý vývoj a inovace, aby mohli poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší možné produkty a služby. Díky svému týmu odborníků a dlouholeté zkušenosti ve svém oboru, VEMZU si udržuje vedoucí pozici na trhu a je preferovaným dodavatelem pro mnoho firem po celém světě.

Kontakty

VEMZU Soukenická 1194/13, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko
+420 848 488 488

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: 8:00–16:30
 • středa: 8:00–16:30
 • čtvrtek: 8:00–16:30
 • pátek: 8:00–16:30
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Vemzu je jedinečná platforma pro tvorbu webových stránek
 • ✅Vemzu nabízí jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní
 • ✅Vemzu poskytuje širokou škálu šablon a designových možností
 • ✅Vemzu umožňuje rychlé a snadné publikování obsahu
 • ✅Vemzu poskytuje špičkovou technickou podporu a servis

Nevýhody

 • ❌ Vemzu nenabízí žádnou možnost vytvoření zálohování dat
 • ❌ Uživatelé nemají možnost exportovat svá data do jiných formátů
 • ❌ Některé funkce Vemzu mohou být matoucí pro nové uživatele
 • ❌ Služba Vemzu nenabízí žádnou podporu pro více než jednoho uživatele
 • ❌ Vemzu nemá žádnou integrovanou možnost sdílení dat s ostatními uživateli.

Zkušenosti

E-shop velmi nedoporučuji. Takový přístup k zákazníkovi jsem ještě nezažila. Od listopadu řeším dodání náhradních dílů ke komodě, která přišla poškozená. Sami od sebe se ale nikdy neozvou, vždy pouze na připomínkové e-maily odpoví, že za zpoždění dodání dílů nemohou a že se určitě ozvou, až se status změní. Naposledy mi odepsali 31.1., že dodávku očekávají 7.2. a od té doby čekám, jestli se ozvou. Už je to fakt jen komedie, protože mi je jasné, že je jim situace ukradená a já se musím smířit s poškozenou komodou za 14 tisíc… Nikdy víc.

Michaela V.

Poprvé v životě píšu špatnou recenzi, ale tady bohužel nejde jinak. Nejhorší zkušenost, jakou jsme kdy měli. Zboží dorazilo o 3 měsíce později, kdybych se neptala, tak se nikdo ani neozve, že dodání bude zpožděno. Následovalo vrácení zboží, dle fotky jsme očekávali jinou barvu, ale to samozřejmě neberu jako chybu Vemzu, to se stane, každopádně jsme zboží ihned vrátili a zavezli na sklad. Teď začalo nové kolečko s vrácením platby, kdy píši každý týden, někdy i 2x, neustále výmluvy a sliby, kdy bude platba připsána. V poslední konverzaci měla být do konce týdne, zatím nedorazila a jen očekávám důvod, proč tomu zas tak je i tento týden.

Zuz Petraskova

Objednávala jsem z e-shopu poprvé a naštěstí jsem neměla negativní zkušenosti jako zákazníci přede mnou. Zakoupila jsem organizér na klíče a následující pracovní den mi bylo hned doručeno do Zásilkovny a přišlo i řádně zabalené. Sleva 150 Kč za registraci k prvnímu nákupu se navíc hodila a zákaznické centrum informuje automatickými e-maily, v jakém stavu moje objednávka je. E-shop mají přehledný, hezky provedený a mají i široký výběr (od doplňků po nábytek). Jediný e-shop v ČR, kteří měli klíčenku v tomhle provedení a kterou bych jinak musela kupovat ze zahraničí. Za mě vše v pořádku. 🙂

Loan Thanh Bui

Nikdy více. Přišly mi použité neoriginální boty v roztrhané krabici. Musela jsem se až pousmát, co je někdo schopný zaslat zákazníkovi. Teď už jen doufám, že mi obchod zašle veškeré peníze zpět na základě reklamace. Reakce na vrácení zboží také super: prý děkují za informaci a omluva žádná. 😄

Klára Koblencová

Na internetu nakupuju často, ale s takovým přístupem k zákazníkovi, jaký praktikuje Vemzu, jsem se opravdu nikdy nesetkala a doufam, že už ani nikdy nesetkám. Objednala jsem si u této firmy soupravu konferenčních stolků. Na stránkách u zboží deklarují určité datum, do kterého bude mít zákazník zboží doma. V mém případě to byly tři týdny. Až po dokončení a zaplacení objednávky jsem ovšem zjistila, že toto datum je pouze předpokládané! To byla první věc, která mě zarazila, ale úplně jsem jí nevěnovala pozornost. Vzhledem k tomu, že jsem zrovna zařizovala dva různé apartmány a stolky se mi opravdu líbily, sestavu jsem s kolegyní týden po první objednávce objednala ještě jednou, opět s dodací lhůtou tři týdny. Uplynuly první tři týdny a já jsem očekávala svoji první objednávku. Od Vemzu jsem nedostala jedinou informaci, proto jsem sama začala pátrat, kde moje objednávka je. Ozvala se mi zákaznická podpora s tím, že mne nekontaktovali, protože “nemají podchycené situace, kdy dochází ke zpoždění dodání” a že s dodáním zboží je problém a proto ho doručí až za další dva týdny. Nemohla jsem si dovolit na objednávku tak dlouho čekat, proto jsem požadovala storno objednávky a vrácení zaplacených peněz. Zkusili na mě mimo jiné i nátlak ve smyslu že až jim zboží dojde a já ho neodeberu, zůstane jim na skladě a co pak s ním budu dělat. Trvala jsem na stornu, na to nakonec přistoupili a přislíbili vrácení peněz do čtrnácti dní. Tím jsem brala první objednávku za uzavřenou, čekala jsem na vrácení zaplacené částky a na objednávku číslo dva. Po předchozí nepříjemné zkušenosti mne vlastně ani nepřekvapilo, že ani peníze ani druhou objednávku jsem ve slibovaném termínu neobdržela. Shrnu to – samé sliby a výmluvy, nakonec dokonce výhrůžky – “…v souvislosti s tím, že se pro Vás zboží objednávalo dvakrát a odběr máte jen jednou, mohli bychom ještě požadovat storno poplatky tj. sankce, které máme díky stornu objednávky spojené s dopravou ze zahraničí.” Druhá objednávka dorazila po měsíci a peníze za tu první jsem z těchto podvodníků dostala také až za měsíc od storna a to až po té, co jsem u své banky zažádala o chargeback. Závěrečná rada pro všechny, co recenzi dočetli až sem – pokud si chcete ušetřit nervy a čas, tomuto eshopu se vyhněte opravdu velkým obloukem.

VK VK

Často kladené dotazy

Vemzu je inovativní platforma pro sdílení a prodej fotografií a digitálního obsahu. Jaké možnosti nabízí Vemzu pro tvůrce obsahu?

Vemzu umožňuje tvůrcům obsahu snadno sdílet své fotografie a digitální obsah s širokou veřejností a také je prodat prostřednictvím platformy. Q: Jaká je cena za využívání služeb Vemzu?

Leave a Comment