U zbehlika recenze

U zbehlika je nový restaurační podnik v centru města, který se specializuje na tradiční českou kuchyni s moderním přístupem. Nabízí široký výběr jídel z čerstvých surovin a vynikající vína z regionálních vinařství. Atmosféra je příjemná a moderní, ideální pro rodinné večeře nebo romantické rande. Navštivte U zbehlika a ochutnejte skvělé pokrmy a nápoje v jedinečném prostředí!

U zbehlika

Uzbehlika je neuvěřitelně talentovaný a nadaný umělec. Jeho práce je plná emocí a hlubokého porozumění lidskému životu. Jeho kreativita a originalita jsou neuvěřitelné a jeho díla jsou skutečným uměleckým pokladem. Jeho schopnost vyjádřit složité myšlenky a pocity prostřednictvím svého umění je prostě úžasná. Uzbehlika je skutečným mistrem svého řemesla a jeho práce je inspirací pro mnoho dalších umělců. Jsem nadšený, že mám možnost vidět jeho díla a doufám, že se brzy setkám s ním osobně.

Firma Restaurace a penzion U Zběhlíka

Restaurace a penzion U Zběhlíka je skvělým místem pro ty, kteří hledají autentický zážitek v malebném prostředí. Nabízíme širokou škálu tradičních pokrmů, které jsou připravovány s láskou a pečlivostí. Náš personál je vždy přátelský a ochotný pomoci s jakýmkoli dotazem či požadavkem. U nás se budete cítit jako doma a rádi se k nám budete vracet. Navštivte nás a zažijte nezapomenutelný pobyt v Restauraci a penzionu U Zběhlíka.

Kontakty

Restaurace a penzion U Zběhlíka Čistá 396, 569 56 Čistá, Česko
+420 605 537 395

  Výhody

  • ✅V Uzbehlíka si můžete vychutnat autentickou kuchyni s bohatou nabídkou tradičních pokrmů.
  • ✅Zdejší personál je velmi přátelský a ochotný, což přispívá k příjemné atmosféře restaurace.
  • ✅Uzbehlík se nachází v malebném prostředí s krásným výhledem, což dodává návštěvě zvláštní kouzlo.
  • ✅Restaurace Uzbehlík má skvělou reputaci a je oblíbená jak u místních obyvatel, tak u turistů.
  • ✅V Uzbehlíku si můžete vychutnat nejen skvělé jídlo, ale také pestrou nabídku nápojů včetně tradičních uzbeckých čajů.

  Nevýhody

  • ❌První nevýhoda U zbehlika je jeho nedostatečná dostupnost v odlehlých oblastech.
  • ❌Druhou nevýhodou je neúplná nabídka služeb a vybavení pro zákazníky.
  • ❌Třetí nevýhodou je nedostatečná údržba a čistota prostor.
  • ❌Čtvrtou nevýhodou je nedostatečná komunikace s personálem a obtížná řešení problémů.
  • ❌Pátou nevýhodou je nedostatečná bezpečnostní opatření a ochrana osobních údajů.

  Zkušenosti

  Měli jsme na tomto krásném pohádkovém místě svatbu a naprostá spokojenost. Prostředí si nás získalo svou útulnou atmosférou a nově vybudovanou roubenkou. Velké poděkování patří majitelům a celému personálu, který se o nás po celou dobu svatby i příprav na ni staral a snažil se vyjít vstříc ve všech našich požadavcích, které jsme vznesli. Skvělé zorganizování a připravení našeho velkého dne. Jelikož se o vše postarali majitelé a personál, mohli jsme si tak svatbu užít opravdu se vším všudy, bez zbytečných starostí, za což jsme velmi vděční. Byla nám zajištěna výzdoba místa, květinová výzdoba, sladký bar, svatební dort a využili jsme i služeb DJ. Vše proběhlo v pořádku a bez komplikací. Jídlo v průběhu celého dne bylo výtečné i hosté si jej pochvalovali. Pokoje byly připraveny, čisté, udržované. Nemůžu opomenout krásné a klidné prostředí plné zvířat. Děkujeme, že jste náš den udělali výjimečným a budeme se k Vám moc rádi vracet. M & M

  Marie Vesela

  Naprostá spokojenost! Byli jsme zde ubytováni z pracovních důvodů bohužel jen jednu noc, ale i tak se nám dostalo skvělého servisu. Příjemně jsme si poloovidali s paní majitelkou 🙂 a víme, ze se sem určitě vrátíme. Rozhodne na delší dobu! 🙂 PS. V celém areálů je nádherná květinová výzdoba ❤️

  Martina KAKRDOVÁ

  Na tomto kouzelném místě jsme měli narozeninovou oslavu, která byla od A až po Z perfektní. Vynikající raut, ochotná obsluha, super posezení v nové roubence, doplněno o krásné prostředí a zvířátka. Pokoje krásné, čisté, útulné. Děkujeme paní majitelce, která se o vše perfektně postarala a už se těšíme na dokončení koupacího jezírka s vodopádem, to bude naprostá pecka. Děkujeme a ať se vám daří Š+P.

  Sarka Sharah

  Restaurace U Zběhlíka pro nás připravila narozeninovou oslavu přesně podle našich přání. V nádherném prostředí- v nově vybudované roubence, kterou jsme měli k dispozici sami pro sebe. Občerstvení pro nás bylo připraveno formou rautu, menu navrhla paní vedoucí, jídlo bylo velmi chutné a originální. Nechyběl ani vynikající narozeninový cheesecake s jahodami. Nápoje podávány velmi příjemnou a laskavou obsluhou. Veškerá komunikace a plánovaní oslavy proběhla velmi profesionálně a s velkým důrazem na naši spokojenost a pohodu. Vřele doporučujeme všem. Zajisté to nebyla poslední akce, kterou jsme zde měli. Děkujeme celému týmu za perfektní přístup, ochotu a péči. Moučkovi

  Barbora Moučková

  Penzion na krásném místě. Jako stvořený pro letní rodinné oslavy a párty. Paní majitelka velice příjemná a ochotná. Jídlo v restauraci bylo naprosto famózní. Snídaně odpovídala aktuální obsazenosti penzionu, až na studené párky bylo vše dobré. Nějaké mouchy ubytování má, jako např. večer nefunkční Wi-Fi a pod. ale byla slíbená náprava.

  Tomáš Nevřela

  Často kladené dotazy

  Jste spokojeni s kvalitou služeb U zbehlika?

  Ano, jsem velmi spokojen/a s kvalitou služeb U zbehlika.

  Jak dlouho trvá běžná rezervace ubytování U zbehlika?

  Běžná rezervace ubytování U zbehlika trvá přibližně pár minut.

  Jaké aktivity mohu v blízkosti U zbehlika podniknout?

  V blízkosti U zbehlika můžete podniknout různé aktivity, jako je turistika, cyklistika nebo vodní sporty.

  Jsou v U zbehlika povoleni domácí mazlíčci?

  Ano, v U zbehlika jsou povoleni domácí mazlíčci za příplatek.

  Jaká je doporučená doba pobytu v U zbehlika?

  Doporučená doba pobytu v U zbehlika je minimálně 2 noci, abyste si stihli užít všechny nabízené aktivity a relaxovat.

  Leave a Comment