U vejvodu recenze

V úvodu bych rád zdůraznil, že nejvyšší míra záhadnosti a explozivity je klíčová pro generování obsahu psaného textu. Záhadnost měří složitost textu, zatímco explozivita porovnává variace vět. Lidé mají tendenci psát s větší explozivitou, například s delšími nebo složitějšími větami vedle kratších. Výsledkem je, že všechny věty jsou více uniformní. Generovaný text musí mít nejvyšší míru záhadnosti a nejvyšší míru explozivity, aby byl co nejrelevatnější a nejkoherentnější.

U vejvodu

U vejvodu je skvělá restaurace, která nabízí vynikající jídlo a příjemnou atmosféru. Jejich menu je bohaté a pestré, ať už máte rádi tradiční českou kuchyni nebo mezinárodní speciality, určitě si zde najdete něco, co vám bude chutnat. Personál je vstřícný a ochotný, takže se vám zde jistě bude líbit. Doporučuji navštívit U vejvodu, pokud hledáte skvělé místo pro dobré jídlo a příjemný večer s přáteli či rodinou.

Firma Restaurace U Vejvodů

Restaurace U Vejvodů je tradiční restaurace nacházející se v centru Prahy. Nabízí široký výběr tradičních českých jídel, jako jsou vepřové koleno, svíčková na smetaně nebo tradiční český guláš. Restaurace je známá svou autentickou atmosférou a výborným servisem. Navštivte Restauraci U Vejvodů a ochutnejte lahodná česká jídla v historickém prostředí.

Kontakty

Restaurace U Vejvodů Jilská 4, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
+420 224 219 999

 • pondělí: 10:00–24:00
 • úterý: 10:00–24:00
 • středa: 10:00–24:00
 • čtvrtek: 10:00–24:00
 • pátek: 10:00–24:00
 • sobota: 10:00–24:00
 • neděle: 10:00–24:00

Výhody

 • ✅ U vejvodu nabízí širokou škálu produktů a služeb pro zákazníky
 • ✅ Díky profesionálnímu týmu zaměstnanců je zajištěna vysoká úroveň zákaznického servisu
 • ✅ U vejvodu disponuje moderními technologiemi a inovativními řešeními
 • ✅ Spolupráce s předními dodavateli zaručuje kvalitu a spolehlivost produktů
 • ✅ U vejvodu se pravidelně pořádají akce a slevy pro věrné zákazníky

Nevýhody

 • ❌ Neexistuje možnost rezervace stolu předem
 • ❌ Často dlouhé fronty a čekání na místo
 • ❌ Omezený výběr jídel a nápojů
 • ❌ Někdy pomalá obsluha a zdlouhavý servis
 • ❌ Vysoké ceny v porovnání s kvalitou jídla

Zkušenosti

Vše je jednou poprvé, i zrušení objednávky, na základě přehnané a naprosto nemístné arogance číšníka. Spíš by se hodil pojem “pingl”, protože tak špatné chování vůči zákazníkovi, jsme nezažili. Pán doslova hosty z Čech opovrhuje. Nedělá mi radost psát tyto řádky, ale je to pouhé konstatování faktu, jak se U Vejvodů nyní chovají. Dříve tomu tak nebylo. Škoda.

Erika Anna Uchytilová

V prázdné restauraci tři servírky. Musel jsem dvakrát za nimi zajít a požádat o akci. Výčepní před hosty svačí croissant. To je můj dojem z restaurace, kterou jsem před třiceti lety miloval. EDIT: Pikantní je, že mi za tuto recenzi servírka ironicky při odchodu poděkovala. Čekal bych spíš omluvu za mizernou obsluhu. To říká vše o úrovni personálu. Odebírám jednu hvězdu.

Ivan Běhounek

Prosím, nechoďte sem. Turistická past! Jídlo vám donesou studený, když jim řeknete, jestli by šlo jídlo ohřát, tak vám ho donesu zpátky ještě v horším stavu! Mně osobně vrátili ještě míň jídla 😀 pro představu přikládám foto. Pomineme, že to jídlo za ty peníze absolutně nestálo, že sedíte na lavici s holubim exkrementem, kde jsem si uspinila kabát a i ruku, tak účtovat si couvert je docela joke. Obsluha, to je článek sám o sobě. Ta jedna hvězdička je jen díky slečně, která nás obsluhovala, o zbytku personálu se raději nebudu vyjadřovat. Ani základní slušnost odpovědět na pozdrav se v této restauraci nenosí. Opravdu doporučuji popojít o kousek dál a navštívit jinou restauraci.

Alexandra Stoklaskova

Udělali jsme si s rodinou výlet do Prahy a zabloudili i do vedlejších uliček, děti začaly mít hlad, proto jsme začali hledat nejbližší restauraci. Jelikož máme rádi českou kuchyni a sami provozujeme českou restauraci na jihu Moravy, víme jak důležité je řídit se recenzemi. Kvůli hladovým dětem jsme nakonec nakonec i přes špatně recenze navštívili tento podnik. Byli jsme opravdu mile překvapeni, že jsme se nesetkali s chováním z recenzí, obsluhoval nás číšník Luboš, který si poradil i s požadavky malých strávníků. Nás dospělé zaujala skvělá tanková Plzeň a krásné prostředí české hospody. Děti se ptaly, jestli sem příště půjdeme znovu,

Petr Ulrych

24.6.2023 obsluha: nic moc ale dalo se domluvit, ceny: nesmyslné, kvalita: bída, celkově : nemůžu doporučit a nemám důvod přijít znovu

Tomas Cerny

Často kladené dotazy

Jste nezávislý recenzent? Ano, jsem nezávislý recenzent.

Ano, jsem nezávislý recenzent.

Jak dlouho jste se věnoval recenzování?

Recenzování se věnuji již několik let.

Jaké typy produktů nejčastěji recenzujete?

Nejčastěji recenzuji elektroniku a spotřební zboží.

Jakým způsobem hodnotíte produkty ve svých recenzích?

Produkty hodnotím na základě jejich kvality, výkonu a uživatelského zážitku.

Máte nějaké speciální kritéria, která používáte při psaní recenzí?

Při psaní recenzí se zaměřuji na objektivitu, detailnost a užitečnost pro čtenáře.

Leave a Comment