Supersklep recenze

Supersklep je online obchod, který nabízí široký sortiment produktů od oblečení a obuvi po elektroniku a domácí potřeby. Jeho uživatelé si vychvalují rychlost dodání a kvalitu zboží. Doporučuji Supersklep všem, kteří hledají pohodlný způsob nakupování online.

Supersklep

Supersklep je online obchod, který nabízí široký sortiment produktů od oblečení a obuvi po elektroniku a domácí potřeby. Jejich webová stránka je snadno navigovatelná a uživatelsky přívětivá, což umožňuje zákazníkům rychle najít to, co hledají. Supersklep se pyšní rychlým dodáním a skvělým zákaznickým servisem. Mají také širokou nabídku platebních možností, včetně platebních karet, bankovních převodů a platebních brán. Co je skvělé na Supersklep je, že nabízí také možnost vrácení zboží, pokud zákazník není spokojen s jejich nákupem. To znamená, že můžete nakupovat s jistotou, že pokud se něco nepovede, budete mít možnost vrátit zboží a získat zpět své peníze. Celkově je Supersklep skvělým místem pro nakupování online, díky své široké nabídce produktů, rychlému dodání a skvělému zákaznickému servisu. Doporučuji všem, kteří hledají pohodlný způsob nakupování online, aby navštívili Supersklep.

Firma SUPERSKLEP

SUPERSKLEP je společnost specializující se na prodej špičkových elektronických zařízení a technologií. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů od mobilních telefonů a tabletů po chytré hodinky a elektronické spotřebiče. SUPERSKLEP se pyšní vynikajícími recenzemi od svých zákazníků díky svému profesionálnímu přístupu a kvalitnímu zákaznickému servisu. S jejich širokým výběrem produktů a konkurenceschopnými cenami je SUPERSKLEP ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivého prodejce elektroniky.

Kontakty

SUPERSKLEP Handlowców 2, 32-085 Modlniczka, Polsko
+48 506 000 141

 • pondělí: 8:00–16:00
 • úterý: 8:00–16:00
 • středa: 8:00–16:00
 • čtvrtek: 8:00–16:00
 • pátek: 8:00–16:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Nabídka zboží je široká a rozmanitá, což znamená, že zde najdete vše, co potřebujete
 • ✅ Ceny jsou konkurenceschopné a často nižší než u konkurence
 • ✅ Personál je vstřícný a ochotný pomoci s výběrem nebo poradenstvím
 • ✅ Doprava je rychlá a spolehlivá, zboží dorazí včas a v perfektním stavu
 • ✅ Možnost vrácení zboží bez problémů, pokud nejste s nákupem spokojeni.

Nevýhody

 • ❌Nákupy v Supersklep mohou být časově náročné, protože obchod nemá online platformu pro nákup zboží.
 • ❌Produkty v Supersklep mohou být drahé ve srovnání s jinými obchody.
 • ❌Sortiment v Supersklep může být omezený a ne vždy obsahuje všechny požadované produkty.
 • ❌Obsluha zákazníků v Supersklep může být nevstřícná a pomalá.
 • ❌Kvalita zboží v Supersklep nemusí vždy odpovídat očekáváním zákazníků.

Zkušenosti

V podstatě už nenakupuji jinde. Velký výběr zboží, rychlé dodání a komunikace se zákazníkem. Doporučuji

Michael Prchal

Boty nevydrželi ani pořádnou sezónu a začali se rozpadavat úplně všude.roztrhavat se na místech, kde se to stává u levných bot. Při reklamaci mi řekli, že je to vporadku, a že te vady byly způsobené nošením. A že za to můžu sám, že tě boty nestali na poličce ale byli na mých nohou. A pak řekli, neuznání z důvodu mechanického poškozeni. Rozhodně nedoporučuji jejich přístup, nekvalitní zboži a žádná komunikace při reklamaci…

Maks Tkachenko

Kvalita produktů je pochybná…. Před několika lety jsem učinil první nákup – lyžařské brýle Oakley Airbrake za cca 5tis Kč, měl jsem je vyzkoušené, jelikož je měla, a stále má přítelkyně. Po jedné zimě se začali dělat bublinky na folii na skle a odtrhávat pěna okolo rámečku brýlí. Takže po prvním roce byly brýle v horším stavu, než ty přítelkyně, která je v tu dobu měla asi 5 let. Další nákup byly kožené zimní rukavice Level, ze kterých začali vylézat skrz kůži rukavic plastové chrániče prstů a trhat se. Reklamace samozřejmě neuznána. Říkal jsem si, že to může být nadměrným užívání výše zmíněných věcí, jelikož na horách trávím dost času. Ale po přečtení pár recenzí, kdy má s kvalitou a možnou “originalitou” produktů problém více lidí jsem, o tomto obchodu značně na pochybách a více a více utvrzen v tom, že jsem si zakoupil né uplně originální produkt (hlavně tedy u brýlí). Jestli se mýlím, tak bych čekal alespoň vstřícní přístup u reklamace.

Tomáš Procházka

Přehledné stránky, dobře uzpůsobené a esticky uspokojivé. Zboží došlo bez problémů a rychle. Všechno proběhlo v pořádko, zboží došlo v netknutém stavu a bylo dobře zabaleno. Vřele doporučuji, určitě ne můj poslední nákup zde.

Bronislav Hudeček

Naprosto zklamaná. Neobjednávala jsem zde poprvé ,dříve naprostá spokojenost .(materiál ,kvalita)Teď jsem objednala,mikinu a dvě panská trika Supra a šílenost.!!!Jedno triko celý nápis i s korunkou křivě nazehleny a na druhem triku ,napis na půl vydroleny .Objednavala jsem zde naposledy.Dnes jsem trika poslala zpátky .

Stanislava Sykorova

Často kladené dotazy

Jaké produkty nabízí Supersklep?

Supersklep nabízí široký sortiment produktů v oblastech elektroniky, módy, domácnosti a sportovních potřeb.

Jak dlouho trvá dodání objednaného zboží od Supersklep?

Dodání objednaného zboží od Supersklep trvá obvykle 2-3 pracovní dny od odeslání objednávky.

Jaké platební metody akceptuje Supersklep?

Supersklep akceptuje platby kartou, bankovním převodem a také platebními bránami jako PayPal či Apple Pay.

Má Supersklep možnost vrácení zboží?

Ano, Supersklep poskytuje možnost vrácení zboží do 14 dnů od obdržení objednávky, pokud zboží není poškozené a v původním stavu.

Jaký je zákaznický servis u Supersklep?

Zákaznický servis u Supersklep je k dispozici 24/7 prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo online chatu a je vždy ochoten pomoci s jakýmikoli dotazy či problémy.

Leave a Comment