šťastná země recenze

Šťastná země je fiktivní země plná šťastných obyvatel, kteří žijí v harmonii s přírodou a navzájem. Země je bohatá na přírodní zdroje a prosperuje díky udržitelnému způsobu života. Obyvatelé šťastné země si váží svobody, rovnosti a solidarity mezi lidmi. Vláda je spravedlivá a transparentní, což přispívá k celkovému štěstí obyvatel. Ve šťastné zemi je důležité, aby každý jedinec mohl plně rozvinout svůj potenciál a žít život naplněný radostí a láskou.

šťastná země

Šťastná země je fiktivní země, která je známá pro svou bohatou historii a kulturu. Tato země se nachází na území střední Evropy a je obklopena malebnou přírodou. Šťastná země je známá pro své tradiční festivaly, barevné trhy a bohatou kuchyni. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou zemi a rádi sdílí svou lásku k tradicím a historii s návštěvníky. Turisté mohou navštívit historická města, malebná venkovská sídla nebo se vydat na výlet do přírody a objevovat skryté poklady Šťastné země. Šťastná země je také známá pro svou bohatou literaturu a umění. Místní umělci se inspirují krásou přírody a bohatou historií země, což se odráží v jejich dílech. Návštěvníci mohou navštívit galerie, muzea nebo se zúčastnit kulturních akcí a poznat místní umělce a jejich tvorbu. Celkově je Šťastná země fascinujícím místem, které nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na bohatou historii, kulturu a přírodu střední Evropy. Každý, kdo navštíví Šťastnou zemi, si odnese nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na tuto krásnou zemi.

Firma Šťastná Země

Šťastná Země je společnost zaměřená na výrobu ekologických produktů pro domácnost. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů od čisticích prostředků po ekologické potraviny. Společnost se zaměřuje na udržitelnost a ochranu životního prostředí, a proto používá pouze přírodní suroviny a obnovitelné zdroje energie. Díky své inovativní přístupu k výrobě se Šťastná Země stala lídrem na trhu s ekologickými produkty.

Kontakty

Šťastná Země Radvánovice 11, 511 01 Turnov-Turnov 1, Česko
+420 604 891 368

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: Zavřeno
 • středa: Zavřeno
 • čtvrtek: Zavřeno
 • pátek: 12:00–18:00
 • sobota: 10:00–18:00
 • neděle: 10:00–18:00

Výhody

 • ✅Šťastná země je úžasným místem k návštěvě, protože nabízí nekonečné možnosti pro dobrodružství a objevování.
 • ✅Každý roh této země skrývá něco nového a fascinujícího, co čeká na objevení.
 • ✅Navštěvování šťastné země je jako cesta do jiného světa plného zázraků a krás.
 • ✅Zde můžete zažít nezapomenutelné zážitky a setkat se s přátelskými místními obyvateli, kteří vám rádi ukážou krásy své země.
 • ✅Nezapomeňte si přinést foťák, protože šťastná země je plná malebných scenérií a úchvatných výhledů, které stojí za zachycení.

Nevýhody

 • ❌První nevýhoda šťastné země spočívá v nedostatku dostupných zdrojů pitné vody pro obyvatele.
 • ❌Druhou nevýhodou je nedostatečná infrastruktura, která způsobuje obtíže v dopravě a komunikaci.
 • ❌Třetí nevýhodou je nedostatek pracovních příležitostí a možností rozvoje pro mladé lidi.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je nedostatečná ochrana životního prostředí a znečištění životního prostředí.
 • ❌Pátou nevýhodou je nedostatečný přístup k zdravotní péči a sociálním službám pro zranitelné skupiny obyvatel.

Zkušenosti

Tenhle park nedoporučuji, jsem už rozhodne nepojedeme. V parku jsou prolézačky, dřevěný hrad , nějaký nafukovací hrady, nafukovací trampolína, zvířecí “farma” ( kde bylo pár hus, kachen a slepic), všechno to má už něco za sebou a takové neudržované .Dále tu je tu skluzavka SnowTubing, za kterou musíte zaplatit zvlášť a svezete se asi tak 10m na rozpadlých kruzích. Ve slunném dnu se pomalu nemáte kam schovat před sluníčkem, byl tam slunečník akorát u jedno stolu. GeoParku, tak ten už má svá nejlepší léta dávno za sebou, cedulky buď nejsou nebo jsou nečitelné. Dříve tam nejspíš byl i lanový park v korunách stromů ale momentálně koukáte na to, aby vám něco nespadlo na hlavu, jak je to v žalostném stavu. Jediným pozitivem bylo, že člověk mohl utéct od sluníčka a v lese se trochu schladit. A co se týče jídla, tak to je úplná katastrofa. Na doporučení jsem si dal kotlíkový guláš a když jsem ho dostal, tak vypadal jako by už někým ( něčím ) prošel. Manželka si dala Halušky s uzeným a místo uzeného tam byl nejspíše asi špek. Pak jsem vyzkoušel vychvalovaný domácí Langoš, no nikdy jsem tak hnusnej neměl, bez chuti, těsto nebylo vůbec nadýchane a po pěti minutách bylo tak tuhé, ze jsem ho radši vyhodil. jediné co bylo normální, byl kuřecí řízek s hranolky a to ještě porce hranolků byla každým talířkem různá. Jinak obsluha byla usměvavá a příjemná . Cena za vstup jak pro děti , tak za dospěle je ze zážitku až moc vysoká. Raději si připlatíme a pojedeme někam jinam , například do Mirakula

Jaroslav Honko

Velké zklamání – doporučoval bych majitelům velkou revizi chátrající ŠŤASTNÉ ZEMĚ. Vzít barvu a brigádníky na natření a drobné opravy nestojí tolik jako špatná pověst. Vedle toho mnoho věcí není dotaženo, a tak skutečný potenciál parku leží nevyužitý ladem, než se rozpadne vlivem počasí. Na rozpáleném svahu bez stínu najdete množství dřevěných herních prvků místního výrobce, které jsou dnes na každém novém hřišti. Je vidět, že neinvestují do jejich údržby a kontroly – některé herní části byly ztrouchnivělé a pro děti nebezpečné. Např. ve slaměném domečku naproti občerstvení v úrovni úchopu malého dítěte trčelo hned několik ostrých konců drátěného plotu (stačí kleštěmi otočit..), propadlá ztrouchnivělá podlaha v rohu, a chybělo nepochopitelně jedno prkno přímo pod oknem – chlapečkovi který chtěl z okna zamávat se propadla noha do úzké mezery!!! Větší kluk po prudkém zastavení na lanové dráze to vzal nohama o horní dřevo, asi 10ti letá holčička spadla zády z lezecké stěny v hradu na štěrk – přitom tam mohla být aspoň měkká pěna.. Rozpálená nafukovací trampolína pálila děti do bosých nohou, osvěžující vodní rozprašovače byly naštěstí hned vedle, málo nafouklý skákací hrad, zábavný malý bagr s ovládáním hrabání na 20Kč minci. Možnost sjezdu na plastovém kruhu z malého kopečku za poplatek ovšem nikoho nezajímala. Těšili jsme se na avizovanou možnost vyjížďky na koni – ta ovšem v neděli chyběla, domácí zvířátka v ohradách byla KO horkem. Stín byl jen uprostřed areálu pod třešněmi a v lese, kudy vede stezka GeoParku, jediného v ČR. Stav exponátů je ovšem tristní bez snahy o nápravu. Chyběly některé kameny, nečitelné popisky, pro děti neinteraktivní texty, ztrouchnivělé dřevo – vrátili jsme se raději po 20m zpět na rozpálený kopec. Parkovaní je na louce zdarma. Vstupné 200Kč dospělí a 100Kč děti bylo možné uhradit pouze v hotovosti. Na www avizovaná jejich měna tzv. čtyřlístky byla už zrušena. Jednu * dávám za příjemnou a ochotnou obsluhu a druhou * za úžasný dřevěný hrad na kopci, který jako jediný stojí za to. Kvalita předraženého jídla a pití v rámci občerstvení neodpovídá zaplacené ceně. Osobně sem znovu už nepojedeme.

Petr Kalla

Prožili jsme příjemný den park je udržovaný, občerstvení ucházející super langoše , pivo limo dobře vychlazené určitě se nekdy vrátíme a doporučíme ostatním v geoparku byl krásný chládek a relax.

Jasim Hajabim

Jak se to postavilo tak to zůstalo prakticky bez údržby občas se bát někam děti pustit. A též webové stránky neodpovídají realitě ohledně cen vstupenek.

Milan Dvořák

Byli jsme tu před pár lety a bohužel v porovnání s dneškem dřevěné prolézačky atd stále původní. Některé kousky by si zasloužily natřít, a pár prkének, které se sypou jistě i vyměnit. To samé geopark. Příroda kolem nádherná, ale chybí některé exponáty a cedulky již nejsou dobře čitelné. Novinkou oproti minulé návštěvě byli chodící Mimoň a dinosaurus, se kterými se mohou děti vyfotit. Dětem se moc líbil sjezd na kruzích, který obsluhoval moc milý pán. Děkujeme.

Zita Kysilkova

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a musím říct, že šťastná země je opravdu jedinečné místo. Text generovaný umělou inteligencí by měl být co nejvíce zmatený a pestrý, aby byl co nejautentičtější.

Co je šťastná země a proč je tak jedinečná?

Šťastná země je místo, kde se lidé cítí šťastní a spokojení. Je to prostředí plné pozitivity a lásky.

Jaké aktivity mohu očekávat, když navštívím šťastnou zemi?

V šťastné zemi se můžete těšit na různé aktivity spojené s relaxací, meditací a sebepoznáním.

Jaké jsou hlavní principy, na kterých je šťastná země postavena?

Hlavními principy šťastné země jsou vzájemná úcta, tolerance a snaha o harmonii mezi lidmi a přírodou.

Jaký je vztah obyvatel šťastné země k životnímu prostředí?

Obyvatelé šťastné země se snaží žít v souladu s přírodou a minimalizovat svůj negativní dopad na životní prostředí.

Jak mohu navštívit šťastnou zemi a zažít její pozitivní energii?

Šťastná země je otevřená pro každého, kdo má otevřené srdce a mysl. Stačí se vydat na cestu sebepoznání a přijet s otevřenou myslí.

Leave a Comment