Nábytek s bonusem recenze

Nábytek s bonusem je skvělým způsobem, jak získat kvalitní nábytek za výhodnou cenu. Nabídka bonusů může zahrnovat doplňky, slevy nebo dokonce dopravu zdarma. Tato možnost je ideální pro ty, kteří hledají stylový nábytek bez přeplatku. Nábytek s bonusem je skvělou volbou pro každého, kdo chce svůj domov zařídit vkusně a za dobrou cenu.

Nábytek s bonusem

Nábytek s bonusem je skvělým způsobem, jak si dopřát něco navíc při nákupu nábytku. Tato výhodná nabídka vám umožní získat bonusové předměty nebo slevy k vašemu novému nábytku. Díky tomu můžete svůj domov zařídit ještě stylověji a praktičtěji. Nábytek s bonusem je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní nábytek za výhodnou cenu. Nezapomeňte si tuto možnost při výběru nábytku zvážit, abyste získali maximum za své peníze.

Firma Nábytek Šimůnek

Nábytek Šimůnek je renomovaná firma se specializací na výrobu a prodej nábytku. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu nábytku pro domácnost, kanceláře a veřejné prostory. Firma se pyšní dlouholetou tradicí a kvalitou svých výrobků. Sídlo společnosti se nachází v České republice a jejich produkty jsou oblíbené jak u domácích zákazníků, tak i v zahraničí. Nábytek Šimůnek je synonymem pro eleganci, funkčnost a spolehlivost. S jejich nábytkem získáváte nejen stylový doplněk do vašeho interiéru, ale také dlouhodobou investici do kvalitního a odolného nábytku.

Kontakty

Nábytek Šimůnek 512 01 Slaná-Slaná u Semil, Česko
+420 777 886 663

 • pondělí: 9:00–17:00
 • úterý: 9:00–17:00
 • středa: 9:00–17:00
 • čtvrtek: 9:00–17:00
 • pátek: 9:00–17:00
 • sobota: 9:00–12:00
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Nábytek s bonusem nabízí široký výběr kvalitního nábytku za výhodné ceny.
 • ✅Nákup nábytku s bonusem je ekonomicky výhodný a šetří peníze.
 • ✅Nábytek s bonusem je vhodný pro různé typy interiérů a vkusů.
 • ✅Bonusem k nábytku mohou být například doplňky nebo slevy na další nákupy.
 • ✅Díky nábytku s bonusem můžete získat kvalitní produkty za výhodné podmínky.

Nevýhody

 • ❌ Nábytek s bonusem nenabízí možnost výběru konkrétního bonusového produktu
 • ❌ Kvalita nábytku může být nižší kvůli zaměření na bonusové produkty
 • ❌ Výběr bonusových produktů nemusí odpovídat individuálním potřebám zákazníka
 • ❌ Možnost reklamace bonusových produktů může být komplikovaná
 • ❌ Nábytek s bonusem může být dražší než nábytek bez bonusů

Zkušenosti

Mamka si objednala postel, přišla jiná po 2měsících, řekla že ji nechce a nebude další 2měsících čekat. Nabízeli ji postel vystavenou, prodavačka říkala rok a půl. Ani slevu ji nedali. Nakonec jsme doma ještě řešili, že nepřivezli šrouby a nohy. Pan nás o všem přesvědčoval, zboží nutil a chybu sváděl na své zaměstnankyně!!! Nehorázné chování, dejte si pozor!

Lenka Jirinova

NEDOPORUČUJI!! nespolehlivost, slibování a lži, arogantní jednání. POZOR – když si zaplatíte dopravu a výnos zboží do patra, tak dávejte pozor aby zboží nebylo rozloženo na více kusů, budou po vás pak požadovat peníze za výnos každého kusu zvlášť. Tzn. my jsme měli postel rozloženou na dva kusy, a když už ji “milý” pán KONEČNĚ přivezl, tak požadoval za výnos každého kusu zvlášť peníze. Mohli to rozložit třeba na 10 kusů a budou požadovat peníze za 10 jednotlivých výnosů! S tímto jsme se setkali poprvé!

Natálie Sachnevyč

Super jednání a oboustranně chápající prodejce tak i já chápu že Coronavirus všem komplikuje život. Objednal jsem si skříň a manželskou postel ,která šla do výroby!!! složil zálohu a těšil se jak na postel 😀 Bohužel díky tomu že v době obj jsem netušil ani prodejce ani ja že bude Lock Down a uzavření obchodu a výrobců a vlastně všeho . Tím pádem sem čekal déle a ne moc šťastný jelikož postel je postel a ta stará nebyla fajn 😀 tak jsem byl potěšen když mi postel osobně majitel dovezl a donesl do 5 p bez výtahu s kolegou a smontoval a to vše zdarma a jako omluvu za neovlivnitelnou prodlevu slevu 1000kč díky a doporučuji

Radim Sajner

Nejlepší a nejlevnější nabytkař v regionu! Jestli někdo čeká výnos ,dovoz a montáž nábytku zadarmo….je blázen a sám si ničit záda nechce…jen dokáže psát negativní hodnocení. Doporučuji všem maximální spokojenost…mám doma pohovku, křeslo jídelní set a matrace….. Tento maloobchod má u mě velké díky a pokud nevěříte přesvědčte se sami ceny o 30%nižší než v jakémkoliv řetězci….veškeré služby samozřejmostí a bez problémů. Můžu doporučit!!!!!

Vladimír Vídeňský

Jedna hvězdička za ochotné a příjemné jednání paní na prodejně. Jinak katastrofa!! Doprava šíleně drahá a to i po Jičíně! Účtování za to, že to pan vynese do patra a ještě za to kolikrát to nese?!?! Aniž by jsme byly jakkoli upozorněni nám byly naúčtovány tyto poplatky. Příště využijeme raději služby jiného nábytku a tento nedoporučujeme.

Eliška Neugebauerová

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a musím říci, že jsem byl velmi překvapen kvalitou nábytku s bonusem. Každý kus je pečlivě vyroben a nabízí skvělou hodnotu za peníze. Jak dlouho trvá dodání nábytku s bonusem?

Dodání nábytku s bonusem obvykle trvá 2-3 pracovní dny od objednání. Q: Jaká je kvalita materiálů použitých na výrobu nábytku s bonusem?

Leave a Comment