Na pašince recenze

Na Pašince se nachází tradiční restaurace s bohatou historií a vynikající kuchyní. Interiér je rustikální a přívětivý, což vytváří příjemnou atmosféru pro hosty. Nabídka jídel je rozmanitá a každý si zde najde něco podle své chuti. Servírky jsou milé a ochotné, což přispívá k celkovému pozitivnímu dojmu z návštěvy. Na Pašince se určitě budete cítit jako doma a rádi se sem budete vracet.

Na pašince

Na pašince je tradiční česká restaurace, která se nachází v malebné vesnici u lesa. Když jsem navštívil tento útulný podnik, byl jsem okouzlen atmosférou starého venkovského stavení a vřelým přivítáním personálu. Jídlo zde bylo skvělé, plné autentických chutí a vůní. Specialitou restaurace byla pečená kachna s červeným zelím a bramborovými knedlíky, která mě doslova dostala. Každé sousto bylo lahodné a každý kousek masa se rozplýval v ústech. Co se týče obsluhy, byla velmi příjemná a ochotná. Personál se o nás staral s úsměvem na tváři a neustále se ujišťoval, zda máme všechno, co potřebujeme. Celkově jsem byl s návštěvou Na pašince velmi spokojen a určitě se sem rád vrátím.

Firma Na Pašince

Na Pašince je rodinný podnik zaměřený na výrobu tradičních českých koláčů a dortů. Společnost se pyšní dlouholetou tradicí a pečlivým výběrem surovin, což se odráží ve vynikající kvalitě jejich produktů. Na Pašince je známá svou širokou nabídkou tradičních receptů, které jsou připravovány s láskou a pečlivostí. Každý kousek je ručně vyroben s důrazem na detail a chuťovou harmonii. Společnost se zaměřuje na spokojenost zákazníků a snaží se neustále inovovat a vylepšovat své produkty. Na Pašince je synonymem pro kvalitu a tradici v oblasti pečení a sladkostí.

Kontakty

Na Pašince Kaňk 40, 284 04 Kutná Hora-Kutná Hora 4, Česko
+420 601 524 799

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: 11:00–15:00
 • středa: 11:00–15:00
 • čtvrtek: 11:00–15:00
 • pátek: 11:00–22:00
 • sobota: 11:00–15:00
 • neděle: 11:00–15:00

Výhody

 • ✅ Na pašinci je ideální místo pro relaxaci a odpočinek
 • ✅ Nabízí bohaté možnosti aktivit pro celou rodinu
 • ✅ Ubytování je komfortní a moderně vybavené
 • ✅ Restaurace na pašinci servíruje lahodné domácí jídla
 • ✅ Příroda kolem pašince je nádherná a nabízí mnoho možností pro výlety

Nevýhody

 • ❌Na pašince není dostatek parkovacích míst pro návštěvníky.
 • ❌Nedostatečná dostupnost veřejné dopravy k místu.
 • ❌Omezené možnosti stravování v okolí.
 • ❌Chybějící informační tabule s historickými informacemi.
 • ❌Nedostatečná údržba a čistota veřejných toalet.

Zkušenosti

Byli jsme zde poprvé a určitě ne naposledy. Velice chutné jídlo, obsluha milá a rychlá. 😊 Měli jsme rezervaci a byla to dobrá volba, protože bylo opravdu narváno a lidé čekali na místo.

Petra Koníčkova

V této restauraci jsme byli poprvé a rozhodně to byla super volba🤩. Moc pěkné a rodinné prostředí. Obsluha velmi příjemná, ale přeci jen máme jednu chybičku právě k obsluze. Při příchodu jsme šli ke stolu, ale než jsme si stačili vůbec sednout, tak obsluha vyjmenovala vše, co už nemají k jídlu a ani jsme se nestihli pořádně rozkoukat 😂😃. Jinak vše na jedničku :). Trošku problém s výběrem jídla měla manželka, která moc nevěděla, co si má dát, v menu bylo hodně steaků a klasických českých jídel, to stejné i předkrmy. Ale to už je samozřejmě na osobních preferencích a chuti. Jinak jídlo bylo naprosto dokonalé, velké porce a na dnešní dobu i za slušnou cenu :). Manželka byla nakonec s jídlem moc spokojená. Určitě sem ještě zavítáme.

Radim Kubelka

Hned při příjezdu mě velice mile překvapilo prostorné parkoviště. Na budově se majestátně pyšní, že hostinec má tradici již od roku 1624, což je samo o sobě úctyhodné. Hned při vstupu ve vestibulu si prohlédnete kdo ze “známých” osobností místo navštívil. Vyčkáte až Vás obsluha usadí, určitě doporučuji rezervaci předem, jinak se horkotežko usadíte. Obrátkovost židlí tu je určitě na hodně procentech. Přišli jsme do krásných prostor, kde na nás ihned dýchlo domácí prostředí. Útulné místo na oběd i na poobědovou kávu s dezertem. Malinko jsem měl strach z poměrně dosti natěsnaných stolů, ale nakonec právě i to dokreslovalo perfektní atmosféru. Tatarák na topince jako předkrm skvěle proveden. Vývar s játrovými knedlíčky je většinou problém u 80ti % hospod. Často nastřelí knedlíčky “nowaco” a je po zážitku. Tady byly poctivé knedlíčky s vytaženou chutí česneku, které dodávali vývaru už tak skvélému dokonalou chuť. Dokonce jsem ještě 2 vzal s sebou. Obsluha velice příjemná nám nabídla své domácí pečivo na doma. To jsme samozřejmě využili a byli ksme opět mile překvapeni. Hlavní chod bůček na Japonský způsob jasmínová rýže velice poveden. Drůhý hlavní chod candát s aglio olio peperoncino spaghetti – překvapila mě ta kombinace, pasta povedená, candát taky oceňuji krustu, kterou kuchař udělal, ale bohužel jsme dostali již ocasní část, kde se nacházelo nemalé množství kostí. To byl jediný záporný moment z naší návštěvy. Třetí chod byli kuřecí stripsy s hranolkami pro syna. Koukal jsem jako houpací kůň na domácí hranolky. Velká pochvala a chuťove velice dobré, stripsy samozřejmě také domácí příjemné miniřízečky. Poté jsme se potřebovali něčím spravit přišly dezerty a káva. Panacota s karamelovou omáčkou za mě standart – možná až moc velká slaďárna, ale tak jsem si aspoň neosladil kávu 😉 druhý dezert marengo dort z karamelových pusinek byl extrémně dobrý 🙂 o sladkosti ani nepíšu, to byla kalorická bomba 🙂 ale opravdu dobrá. Na cestu jsme ještě vzali 2 polévky a pomalu vyrazili k domovu. Závěrem bych chtěl pochválit majitele, jak se svědomitě stará o svůj podnik. Celou dobu byl k dispozici. Komunikoval s personálem i hosty. Malinko na něm je vidět, že byla neděle a měl toho plné brýle, ale sršel optimismem. Cenově jsme byli mile překvapeni a velice si cením toho, že pan majitel nejde cestou posledních trendů restauratérů (neustálé zdražování), když to vyloženě není potřeba. Celkově jsme zde byli velmi spokojeni a v nejbližší době se brzy vrátíme.

Radim Petružálek

Jako bývalý Kutnohorák jsem se po letech vrátil do vyhlášené restaurace Na Pašince u Kutné Hory. K jídlu bych měl několik více, či méně subjektivních výtek, ale vše bylo v pořádku. Za výbornou cenu. Bohužel kvalita servisu neodpovídá kvalitě kuchyně. Servis vám moc neporadí a obsluha by mohla být příjemnější. Předkrmy nedorazily najednou a o dezert jsem se musel připomínat (dostal jsem ho až dlouho po kávě). Pan majitel byl naopak velice příjemný a víno Beaujolais Nouveau bylo velice vhodně doporučeno. Zájem majitele o vína je evidentní 🙂 Atmosféra hostince je moc hezká, jen by zde mohlo být méně stolů a tím i menší hluk. Určitě tomu zde dám druhou šanci.

Marek Bechyně

Tak jestli jste v Kutné Hoře. Tady to MUSÍTE navštívit, neprohloupíte. Obsluha rychlá a hlavně velice vstřícná, jídlo skvělé, hezká atmosféra. P. S. bez teplého moštu neodcházehte 😊

Milan Stanimirović

Často kladené dotazy

Co je Na pašince?

Na pašince je tradiční česká restaurace, která se specializuje na tradiční českou kuchyni a pohostinnost.

Jaké speciality nabízí restaurace Na pašince?

Restaurace Na pašince nabízí široký výběr tradičních českých jídel, jako jsou vepřové koleno, svíčková na smetaně nebo bramborové knedlíky.

Kde se nachází restaurace Na pašince?

Restaurace Na pašince se nachází v malebné vesnici na okraji lesa, ideální pro ty, kteří chtějí uniknout shonu města a užít si klidný večer.

Má restaurace Na pašince venkovní posezení?

Ano, restaurace Na pašince má krásné venkovní posezení, kde si můžete vychutnat své jídlo a pití za krásného počasí.

Nabízí restaurace Na pašince také vegetariánská jídla?

Ano, restaurace Na pašince má v nabídce i vegetariánská jídla pro ty, kteří preferují rostlinnou stravu.

Leave a Comment