Mironet recenze

Mironet je společnost specializující se na prodej elektroniky a IT produktů. Nabízí široký sortiment značkové elektroniky, počítačového hardware a software, spotřební elektroniky a příslušenství. Mironet se zaměřuje na poskytování kvalitního zákaznického servisu a rychlé dodání zboží. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivého dodavatele elektroniky a IT technologií.

Mironet

Mironet je společnost specializující se na poskytování IT řešení pro firemní zákazníky. Jejich široká škála služeb zahrnuje IT konzultace, správu sítí, cloudová řešení a bezpečnostní audity. Mironet se pyšní dlouholetou historií úspěšné spolupráce s klienty různých velikostí a odvětví, což svědčí o jejich schopnosti poskytovat kvalitní a efektivní služby. Díky svému týmu zkušených odborníků a inovativnímu přístupu k technologiím se Mironet stal jedním z lídrů na trhu IT služeb v České republice.jejich cílem je pomáhat firmám využívat technologické možnosti k dosažení jejich obchodních cílů a zlepšení efektivity jejich podnikání. Mironet je spolehlivým partnerem pro každou firmu, která hledá spolehlivého a kompetentního poskytovatele IT služeb.

Firma Mironet.cz a.s.

Společnost Mironet.cz a.s. je předním dodavatelem IT produktů a služeb na českém trhu. Jejich široký sortiment zahrnuje počítačové komponenty, periferie, software, spotřební materiál a další IT produkty. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitního zákaznického servisu a rychlé dodání zboží. Mironet.cz a.s. je známý svou spolehlivostí a profesionálním přístupem ke svým zákazníkům. Sídlí v Praze a působí na trhu již mnoho let, během kterých si získala vynikající pověst mezi svými partnery a zákazníky.

Kontakty

Mironet.cz a.s. Molákova 577/34, 186 00 Praha 8-Karlín, Česko
+420 234 700 899

 • pondělí: 9:00–18:00
 • úterý: 9:00–18:00
 • středa: 9:00–18:00
 • čtvrtek: 9:00–18:00
 • pátek: 9:00–18:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Mironet nabízí široký sortiment kvalitních produktů za konkurenceschopné ceny.
 • ✅ Díky rychlému dodání a spolehlivému zákaznickému servisu je nákup na Mironetu jednoduchý a pohodlný.
 • ✅ Mironet pravidelně nabízí atraktivní slevy a akce pro své zákazníky.
 • ✅ Sortiment Mironetu je pravidelně aktualizován a rozšiřován o nové trendy a produkty.
 • ✅ Zákazníci Mironetu mohou využívat výhodný program věrnostních bodů a získávat další výhody při nákupu.

Nevýhody

 • ❌ Mironet má omezený výběr produktů ve srovnání s jinými online obchody.
 • ❌ Služby zákaznické podpory jsou často pomalé a neefektivní.
 • ❌ Některé produkty na Mironetu jsou příliš drahé ve srovnání s konkurenčními obchody.
 • ❌ Webová stránka Mironetu má často technické problémy a je nepřehledná.
 • ❌ Doprava zboží z Mironetu může být zdlouhavá a nespolehlivá.

Zkušenosti

Koupili jsem si tiskárnu od Mironetu, poté co jsme ji začali používat, zjistilo se ze kvalita a rychlost není pro nás vyhovující, navíc tiskárna za 6.000kč neměla automaticky oboustranný tisk, což samozřejmě nebylo uvedeno v popisu na stránkách Mironetu. Ten samý den, jsme zavolali na zákaznickou linku a zeptali se na postupech reklamaci. Bylo nám řečeno, že tiskárnu mohou přijmout na pobočce na Chodově, kde ale budeme muset zaplatit poplatek za to, ze jsme již dali barvu do inkoustů. Poté co jsme přijeli na Chodov s těžkou krabici abychom mohli vrátit tiskárnu nám ji odmítli přijmout čili řekli, ze si ji mohou vzít ale neznamená to, ze vrátí nám za ni peníze, ze nevědí vůbec jak dlouho posouzení bude trvat a jestli vůbec dostaneme aspon 50% od ceny tiskárny. Upozornuju, ze stále běží 14denni lhůta na vracení zboži! Ale to jim asi nevadí. Nedoporučuji nikomu.

Xenia Tuliakova

Myslel jsem, že Mironet je solidní obchod, nicméně jsem se velmi zklamal. Reklamoval jsem robotický vysavač, který přestal přestal mopovat. Vysavač jsem používal nějakou dobu, tak mám srovnání. U první reklamace mi sdělili, že se jim závada neprojevila. Následně jsem jim napsal, že vím, že vysavač nefunguje a nechci tam zbytečně jezdit. Tvrdili mi že vysavač funguje. Vyzvedl jsem si ho a opět nefungoval při druhé reklamaci to samé. Vrcholem toho je, že pan Šimon Kubík mi sdělil, že to mám řešit se servisem a že mi k tomu nemá co říct a ještě se tomu smál. Vrchol arogance! Vysavač jsem koupil of nich. R od servisu tohle má řešit prodejce! Nechám si vypracovat posudek od soudního znalce a předám to právníkovi. Od Mironetu už nikdy nic ani zadarmo!!! ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Patrik Tran

Dne 14 srpna…jsem předal akční kameru k reklamaci….reklamace nebyla uznána. 4 září jsem si jí tedy šel vyzvednout… bohužel jsem zjistil že v balení chybí spoustu věcí ( držáky, nabíjecí kabel,baterie, dálkové ovládání a bohužel také moje sd karta) v předávacím protokolu je uvedeno že jsem kameru předal v kompletní balení včetně SD karty!! Kameru jsem tedy nepřevzal…a dnes 25 září tedy po více jak 30 dnech jsem přišel pro kameru … bohužel kamera je stále nekompletní ( a byla mně nabídnuta sleva 500kč) což je možná cena baterie…ale určitě ne celého balení ….kamera se bohužel nedá používat. Informoval jsem ČOI a postupují podle jejich rad. ….. až se v případu něco změní….budu v recenzi pokračovat.

Josef Siegler

Je dobrý, že je nějaká pobočka v Praze (blíž centru). S cenama to je jak u čeho, některý fakt dobrý, u něčeho vyšší…. Sortiment široký, rychlé dodání

Jakub Nelsa

Slušná obsluha, neudělá nic navíc, třeba nabídnout provázek na krabici, ze skartovačkou, aby se ta lépe nesla v ruce do metra.

Vaclav Houzvicka

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a mé hodnocení Mironetu je, že se jedná o spolehlivého dodavatele kancelářského vybavení s širokou nabídkou produktů. Mironet se vyznačuje rychlým dodáním a kvalitním zákaznickým servisem.

Co je hlavním zaměřením společnosti Mironet?

Mironet se specializuje na prodej kancelářského vybavení a spotřebního materiálu pro firmy a domácnosti.

Jak dlouho trvá dodání objednaného zboží od Mironetu?

Mironet se pyšní rychlým dodáním, které obvykle trvá pouze několik pracovních dní.

Jaká je úroveň zákaznického servisu u společnosti Mironet?

Mironet poskytuje vysokou úroveň zákaznického servisu a je ochoten vyjít vstříc zákazníkovým potřebám.

Nabízí Mironet také služby montáže a instalace zakoupeného zboží?

Ano, Mironet nabízí možnost montáže a instalace zakoupeného zboží za příplatek.

Jaké platební metody přijímá Mironet?

Mironet přijímá platby kartou, bankovním převodem nebo online platebními bránami.

Leave a Comment