Megaknihy recenze

Megaknihy je online knihkupectví, které nabízí široký výběr knih všech žánrů a formátů. Uživatelé zde mohou najít jak novinky, tak i klasická díla. Kvalita služeb a rychlost dodání jsou vysoko hodnoceny zákazníky. Nákup knih je jednoduchý a pohodlný, díky intuitivnímu rozhraní webové stránky. Megaknihy je ideální volbou pro všechny knihomoly, kteří hledají pohodlný způsob, jak si doplnit svou knihovnu o nové tituly.

Megaknihy

Megaknihy je online knihkupectví, které nabízí široký výběr knih všech žánrů a kategorií. Má skvělou reputaci díky rychlému dodání a kvalitnímu zákaznickému servisu. Uživatelé si mohou vybírat z nových bestsellerů, klasických děl nebo méně známých autorů. Megaknihy také často pořádají speciální akce a slevy pro své zákazníky. Díky nim je nakupování knih ještě výhodnější a zábavnější. Pro milovníky čtení je Megaknihy skvělou volbou pro nákup jejich oblíbených knih.

Firma Megaknihy

Megaknihy je jedna z největších online knihkupectví v České republice. Nabízí široký výběr knih všech žánrů a autorů, včetně bestsellerů a novinek. Kromě knih lze také zakoupit audioknihy a elektronické knihy. Webová stránka je uživatelsky přívětivá a nabízí rychlé a spolehlivé doručení. Megaknihy si získaly velkou popularitu mezi českými čtenáři díky svému širokému sortimentu a kvalitnímu zákaznickému servisu.

Kontakty

Megaknihy Lucemburská 1568/45, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko
+420 222 703 143

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: 10:00–19:00
 • středa: 10:00–19:00
 • čtvrtek: 10:00–19:00
 • pátek: Zavřeno
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Megaknihy nabízí obrovský výběr knih všech žánrů a autorů, takže si každý čtenář může najít to, co ho nejvíce zaujme.
 • ✅ Díky Megaknihy můžete jednoduše a pohodlně nakupovat knihy online a mít je doručeny až domů, což ušetří čas a usnadní vám nákup.
 • ✅ Na Megaknihy najdete i speciální akce a slevy na knihy, takže můžete ušetřit peníze při nákupu oblíbených titulů.
 • ✅ Portál Megaknihy poskytuje detailní popisy knih a recenze od ostatních čtenářů, což vám pomůže vybrat si tu nejlepší knihu pro vás.
 • ✅ Megaknihy také nabízí možnost sledovat novinky a trendy v knižním světě a být v obraze s tím, co je právě populárního čtení.

Nevýhody

 • ❌ Megaknihy má omezený výběr knih ve srovnání s jinými online knihkupectvími.
 • ❌ Služby zákaznické podpory jsou pomalé a neefektivní.
 • ❌ Webová stránka je často nepřehledná a obtížná k navigaci.
 • ❌ Doprava knih může být zdlouhavá a nákladná.
 • ❌ Ceny knih na Megaknihy jsou často vyšší než u konkurence.

Zkušenosti

Super knihkupectví, kde lze sehnat opravdu veškerou literaturu. Děkujeme za dodání potřeb do výuky, gymnázium Fostra.

Ellie Kala

Knihu na webu uvádí skladem – nicméně jim týden trvá, než ji doručí na pobočku. Což je u dárku k narozeninám za pár dnů trochu na nic. Naštěstí mají funkční telefonistky, které mi o všem řekli.

Martin Kožíšek

Zboží došlo v dezolátním stavu (kdybych si nebyla jistá svou objednávkou, myslela bych si, že jsem si objednala knihu z antikvariátu – upřímně nechápu, že v takovém stavu vůbec byli schopni knihu zaslat). Samozřejmě týden před Vánocemi, s tím, že knihu mají na skladě pouze v Českých Budějovicích.

Tereza Ždánská

Rozhodně NEDOPORUČUJI, strašné knihkupectví, dlouhá dodací lhůta, o které LŽOU. Píšou, že nějaké zboží mají na skladu a pak najednou přijde email, že tu knihu nemají a mít ani nebudou. Poštovné drahé, kompenzace žádná, jenom stresy. Pokaždé, kdy jim dám šanci, to pokazí ještě víc než kdy předtím a to už je co říct

Kateřina Roháčková

V tomto obchodě už nikdy objednávat knihy nebudu !!!! Dne 19.11. jsem objednal knihy, dlouho, dlouho nic nepřicházelo. 27.11. mi přišel mail s tim , že objednávka byla 27.11. odeslána službou DPD. Když 4.12. stále nic, zasílal jsem mailem požadavek, kde je objednávka. Nic….5.2. jsem telefonicky kontaktoval prodejnu, kde mi paní přislíbila, že mi ještě v týž den, maximálně druhý den dopoledne zavolá, kde je má objednávka. Nic….Dnes je 8.2. a nic. Takže MEGAKNIHY UZ NIKDY . V dopravci to nebude, že by nestíhali, poněvadž mezi tím mi přes DPD přišlo hodně baliků.

Roman Kollár

Často kladené dotazy

Co je Megaknihy a jak funguje?

Megaknihy je online knihkupectví, které nabízí široký výběr knih všech žánrů a formátů. Funguje prostřednictvím internetové stránky, kde si zákazníci mohou vybrat a objednat knihy přímo z pohodlí domova.

Jak dlouho trvá dodání knih z Megaknihy?

Doba dodání knih z Megaknihy se liší v závislosti na dostupnosti produktu a zvolené doručovací službě. Obvykle však knihy dorazí do 2-3 pracovních dnů od odeslání objednávky.

Nabízí Megaknihy také elektronické knihy?

Ano, Megaknihy má v nabídce také elektronické knihy ve formátu e-knih, které si zákazníci mohou stáhnout a číst na svých elektronických zařízeních.

Jaké platební metody přijímá Megaknihy?

Megaknihy přijímá platby online prostřednictvím platebních karet, bankovních převodů nebo platebních brán.

Má Megaknihy program věrnostních bodů pro své zákazníky?

Ano, Megaknihy má věrnostní program, kde zákazníci získávají body za každý nákup, které mohou později směnit za slevy na další nákupy knih.

Leave a Comment