Fajnpark recenze

Fajnpark je zábavní park nacházející se ve městě Brno. Park nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně horských drah, kolotočů a divadelních představení. Fajnpark je oblíbeným místem pro rodinné výlety a zábavu s přáteli. Navštivte Fajnpark a zažijte nezapomenutelný den plný radosti a dobrodružství!

Fajnpark

Fajnpark je nově otevřený zábavní park, který se nachází v centru města. Park nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Od adrenalinových horských drah po klidné jízdy na kolotočích, Fajnpark má něco pro každého. Návštěvníci mohou také ochutnat širokou škálu lahodných pokrmů a nápojů v restauracích a stáncích rozprostřených po celém parku. Pro ty, kteří hledají relaxaci, je k dispozici i zelená oáza s lavičkami a stíny stromů. Fajnpark je ideálním místem pro rodinný výlet nebo romantický večer ve dvou. S přátelským personálem a bezpečnostními opatřeními je návštěva tohoto zábavního parku nezapomenutelným zážitkem pro každého. Navštivte Fajnpark a zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství!

Firma FAJNPARK

Společnost FAJNPARK je inovativní startup zaměřený na vytváření interaktivních zábavních parků pro celou rodinu. Jejich hlavním cílem je poskytnout zážitek plný dobrodružství a zábavy pro všechny návštěvníky. Díky kombinaci moderní technologie a kreativity nabízí FAJNPARK unikátní zážitek, který si každý užije. S jejich neustálým důrazem na kvalitu a inovace se FAJNPARK stal lídrem v oboru zábavních parků a získal si širokou základnu spokojených zákazníků.

Kontakty

FAJNPARK Kozelkova 898 Chlumec nad Cidlinou, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Česko

  Výhody

  • ✅ Fajnpark nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie
  • ✅ Jeho moderní design a architektura přináší nezapomenutelný zážitek návštěvníkům
  • ✅ V Fajnparku se nachází mnoho restaurací a obchodů, kde si mohou návštěvníci odpočinout a nakoupit suvenýry
  • ✅ Parkování je zde snadné a pohodlné, což zvyšuje komfort návštěvníků
  • ✅ Fajnpark pravidelně pořádá různé kulturní akce a festivaly, které přitahují mnoho lidí

  Nevýhody

  • ❌ Fajnpark má vysoké vstupné ceny, co může odradit návštěvníky
  • ❌ V areálu Fajnparku je nedostatek stínění, co může být nepříjemné zejména v horkých letních dnech
  • ❌ Služby v Fajnparku jsou často nedostatečné a personál není vždy ochotný pomoci
  • ❌ Infrastruktura Fajnparku je zastaralá a potřebuje renovaci
  • ❌ Fajnpark má omezené možnosti stravování, co může být problém pro návštěvníky s různými dietními potřebami

  Zkušenosti

  Pro děti ráj na zemi 🤩 ,kde se vyřadí a i ten den je málo 😃 krásná restaurace i WC v pořádku. Po parku spousta stánku kde se dají koupit buď pití či dobroty, v době obědu je to tam náročnější na frontu a dobu čekání na jídlo, ale když jde člověk zavčasu , nečeká dlouho. To samé platí v plném provozu u atrakcí jsou fronty někde více někde méně, takze i doba čekání se liší. My tu byli těsně před ukončením sezóny a to bylo nejlepší co sme udělali, nikde žádné fronty na atrakce a ani lidi. Děti mohly jezdit treba 5x po sobě a to bylo pro nás všechny nejlepší 🤩 Užili jsme si to na maxim a rádi se vrátíme

  K. P.

  Krásný místo, děti se vyblbnou. Určitě doporučuji. Ale proboha něco dělejte s tím jídlem ! Jen hranolky? Ve 3 odpoledne nebyl zeleninový salát a x dalších jídel. Taková fajn jídelna a děláte jen smažené jídlo. My si teda vzali svačinu pro malou na celý den díky recenzím na špatné jídlo, takže díky bohu měla dcera kvalitní jidlo

  Andrejka Chejnovská

  Tak fajn park … blbnutí na celý den.. lidí docela dost. Přijeli jsme hned na otvírací dobu, u pokladen fronty.. naštěstí jsme měli předem koupenou vstupenku..takže bez čekání. U všech atrakcí jsou zaměstnanci Fajnparku a skoro to vypadalo že tam jsou za trest jak se tvářily ..Wc na to kolik tam proudilo lidí bylo čisté..Jídlo zbytečně predražené ..a pokud například člověk chce ledovou kávu (70 Kč) zmrzlinu ( kopeček 30 Kč) musí jít na konec areálu..a na párek v rohlíku (45 Kč) zas na druhou stranu a tak člověk musí dopředu myslet na co vlastně má chuť..u dětí .. nemyslitelné.

  Lxx Kxx

  Obrovský areál, spousty atrakcí, nádherná příroda, ochotný a milý personál. Vyšší cena je bohatě kompenzovaná obrovským množstvím aktivit nejen pro děti. Všechno už je v ceně👍

  Iva Stašová

  Celodenní zábava pro děti i dospělé – ovšem za trochu vyšší cenu. I v horkém počasí je zde možné najít zákoutí, kde se člověk zchladí. Co by se ale mělo změnit, jsou 2 věci: dětský park by měl nabídnout i dětská jídla, která neplavou ve vrstvě oleje. Další věc je velmi malý počet záchodů. Lidi pak chodí jak zvířata za každý keřík…

  Marie Polaskova

  Často kladené dotazy

  Jsem nezávislý recenzent a můj názor na Fajnpark je, že se jedná o skvělé místo pro trávení volného času s rodinou nebo přáteli. Nabízí širokou škálu zábavy a relaxace pro všechny věkové skupiny.

  Jaké aktivity jsou k dispozici v Fajnparku?

  V Fajnparku si můžete užít různé atrakce, jako jsou horské dráhy, bazény, wellness centra a restaurace.

  Jaké jsou ceny vstupného do Fajnparku?

  Ceny vstupného se liší podle typu aktivity a délky pobytu, ale obecně jsou přijatelné a odpovídají nabízeným službám.

  Jak je dopravně dostupný Fajnpark?

  Fajnpark je snadno dostupný autem i veřejnou dopravou, s dostatkem parkovacích míst pro návštěvníky.

  Jaké jsou recenze a hodnocení od ostatních návštěvníků Fajnparku?

  Většina návštěvníků hodnotí Fajnpark kladně a chválí jeho širokou nabídku zábavy a služeb.

  Jaké jsou otevírací hodiny Fajnparku?

  Fajnpark má různé otevírací hodiny podle ročního období a událostí, doporučuje se zkontrolovat aktuální rozvrh před návštěvou.

  Leave a Comment