Eobuv recenze

Eobuv je populární online obchod se širokou nabídkou obuvi pro muže, ženy a děti. Nabízí produkty od mnoha světově známých značek, včetně Nike, Adidas a Puma. Kromě obuvi nabízí také doplňky jako kabelky a batohy. Eobuv se vyznačuje vysokou kvalitou zákaznického servisu, rychlým dodáním a častými slevami. Stránka je intuitivní a uživatelsky přívětivá, což zákazníkům usnadňuje nákup.

Eobuv

Eobuv je jedním z předních on-line obchodů s obuví v České republice. Nabízí širokou škálu obuvi pro muže, ženy a děti od různých značek, včetně populárních značek jako Nike, Adidas, Puma a mnoho dalších. Kromě toho Eobuv také nabízí sportovní oblečení a doplňky, což z něj činí jednozastávkové řešení pro všechny vaše potřeby týkající se obuvi a sportovního oblečení. Eobuv je známý svou vysokou kvalitou produktů a vynikající zákaznickou službou. Jejich webová stránka je snadno navigovatelná a umožňuje uživatelům vyhledávat produkty podle značky, typu obuvi nebo velikosti. Nabízí také rychlé a spolehlivé dodání, s možností vrácení zboží do 30 dnů, pokud nejste s nákupem spokojeni. Jedním z klíčových aspektů Eobuv je jejich zaměření na udržitelnost. Společnost se snaží minimalizovat svůj environmentální dopad tím, že nabízí ekologicky šetrné produkty a podporuje recyklaci obuvi. Celkově je Eobuv ideálním místem pro nákup obuvi a sportovního oblečení on-line díky své široké nabídce produktů, vynikající zákaznické službě a závazku k udržitelnosti.

Firma eobuv.cz

eobuv.cz je přední online prodejce obuvi a módních doplňků v České republice. Nabízí široký výběr značek a modelů pro muže, ženy i děti, který zahrnuje vše od sportovní obuvi po elegantní lodičky. Jedním z klíčových prvků eobuv.cz je jejich snaha o neustálé zlepšování zákaznického servisu. Poskytují rychlé dodání, bezproblémové vrácení a výměnu zboží, což zákazníkům umožňuje nakupovat s důvěrou. Navíc, eobuv.cz pravidelně aktualizuje své nabídky a slevy, aby poskytla nejlepší možnou hodnotu svým zákazníkům. Co se týče jejich online přítomnosti, eobuv.cz má intuitivní a snadno použitelnou webovou stránku s jasnými popisy produktů a kvalitními fotografiemi. Jejich web je optimalizován pro všechny zařízení, což zákazníkům umožňuje pohodlně nakupovat kdekoliv a kdykoliv. V oblasti sociální odpovědnosti, eobuv.cz se aktivně zapojuje do různých charitativních projektů a podporuje udržitelné podnikání. Tímto způsobem se snaží přispět k lepšímu a zdravějšímu světu. Celkově vzato, eobuv.cz je spolehlivý a zákaznickým potřebám věnující se obchod, který nabízí široký výběr obuvi a módních doplňků za konkurenceschopné ceny.

Kontakty

eobuv.cz Kartouzská 204/8, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

 • pondělí: 9:00–21:00
 • úterý: 9:00–21:00
 • středa: 9:00–21:00
 • čtvrtek: 9:00–21:00
 • pátek: 9:00–21:00
 • sobota: 9:00–21:00
 • neděle: 9:00–21:00

Výhody

 • ✅První výhoda Eobuv je široký výběr obuvi pro všechny věkové skupiny a pohlaví.
 • ✅Další výhodou je snadné a intuitivní ovládání eshopu, což usnadňuje nákup.
 • ✅Třetí výhodou je rychlé a spolehlivé doručení zboží.
 • ✅Čtvrtou výhodou je možnost vrácení zboží do 30 dnů, pokud nesplňuje očekávání zákazníka.
 • ✅Poslední, ale neméně důležitou výhodou je vynikající zákaznický servis, který je připraven vyřešit jakýkoliv problém nebo dotaz.

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou Eobuv je omezený výběr některých značek a modelů.
 • ❌Druhou nevýhodou je, že ceny jsou často vyšší než u konkurenčních eshopů.
 • ❌Třetí nevýhodou je, že webové stránky mohou být pro některé uživatele nepřehledné.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je, že zákaznická podpora může být někdy pomalá a neefektivní.
 • ❌Pátou nevýhodou je, že některé zboží může být dostupné pouze v omezeném množství nebo velikostech.

Zkušenosti

Futuristický obchod s dobrou cenou ale absolutně nezvládnutým managementem prodeje. Běha tu 10 lidí z personálu, prodejna v podstatě prázdná a už půl hodiny se nic neděje u kouzelného pásu co má být asi součást image prodeje. Hmm.

Ondřej Zajíc

Prodavačka Nikol z prodejny E-obuv je nejlepší v celém OC Smichov, velmi příjemná a vstřícná. Mockrát děkuji za pomoc při vybírání bot.

Marina Perovic

Dnes poslední zkušenost. Jela jsem si vyzvednout kozačky Geox, cesta extra kvůli objednávce. Při zkoušení bot jsem zjistila, v jak špatném stavu jsou, poškrábané, odřené.. Odpověď prodavačky: “No jo, to my máme často, oni se k tomu chovají ve skladu hrozně, objednejte si znovu..”. Obchod, kde si neváží zákazníka, volaji vás k vyzvednutí objednávky aniž by zboží zkontrolovali a zkoušejí, zda si poškození všimnete.. Ze 6ti objednávek se mi to stalo počtvrté a dnes tím s nákupy zde končím.

Barbora Novotná

Nejmodernější obchod,jaký znám. Funguje jak hodinky. Nejvíce oceňuji možnost objednat zboží přes internet,vyzkoušet v prodejně a pak teprve zaplatit vybrané zboží. A možnost vrácení zboží do 100 dnů,peníze jsem mela za 2 dny na účtě. Doporucuji

Nela Penceva

Skvělý obchod s obuví s moderním přístupem Nemusíte běhat v regálech a hledat kde mají jaké boty a zda je mají ve vaši velikosti. Vše vyberete pohodlně na tabletu a vybrané boty vám přinesou k vyzkoušení ze skladu. V případě potřeby vám s výběrem pomůže ochotný personál. Další bonus je možnost zjistit svoje číslo bot na skeneru v obchodě. Nakonec je možné co mají pouze v e-shopu nechat si zaslat do krámu a zde si boty vyzkoušíte a rozhodnete se zda je chcete. Velké plus je velký výběr různých značek a velikostí takže i já jsem našel malé pánské boty s čím je jindy problém

Jan Kocábek

Často kladené dotazy

Jaké jsou hlavní výhody nákupu na Eobuv?

Hlavní výhody nákupu na Eobuv zahrnují širokou škálu produktů, konkurenceschopné ceny, rychlou a spolehlivou dodávku, a výborný zákaznický servis.

Jaký je návratový proces na Eobuv?

Pokud nejste s nákupem spokojeni, můžete zboží vrátit do 30 dnů od dodání. Stačí vyplnit formulář pro vrácení zboží a odeslat zboží zpět.

Jaké značky obuvi nabízí Eobuv?

Eobuv nabízí širokou škálu značek, včetně populárních značek jako Nike, Adidas, Puma, Converse a mnoho dalších.

Jaké jsou možnosti platby na Eobuv?

Eobuv nabízí několik možností platby, včetně platebních karet, bankovního převodu a dobírky.

Jak dlouho trvá doručení objednávky z Eobuv?

Doručení objednávky z Eobuv obvykle trvá 2-5 pracovních dnů, v závislosti na dostupnosti zboží a místě doručení.

1 thought on “Eobuv recenze”

 1. Z tohoto eshopu mám značkový kozačky. Cena byla randál, ale jinde bych je za líp stejnak nesehnala, tak hlavně když byla k dispozici moje velikost. Celkově informovanost na stránkách o dostupnosti a doručení dobrá. Možnost různých doručovatelů i způsobu platby. Za mě obchod i zkušenost OK.

  Reply

Leave a Comment