Davo car recenze

Davo Car je nový automobilový model, který přináší revoluční design a technologické inovace. Jeho moderní vzhled a výkonný motor z něj dělají skvělou volbu pro každého motoristu. S Davo Autem se dostanete kamkoli chcete rychle a stylově. Jde o skvělý vůz pro každodenní použití i pro dlouhé cesty. Davo Car je skvělá kombinace elegance, výkonu a komfortu.

Davo car

Davo Car je nový model automobilu, který se vyznačuje moderním designem a špičkovou technologií. Tento automobil je vybaven nejnovějšími funkcemi, které zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu. Davo Car má také úsporný motor, který snižuje spotřebu paliva a šetří životní prostředí. Díky svému inovativnímu designu a kvalitní výrobě je Davo Car ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé a moderní vozidlo.

Firma DAVO CAR

DAVO CAR je společnost specializující se na prodej a servis automobilů v České republice. Jejich široká nabídka zahrnuje jak nové, tak ojeté vozy různých značek a modelů. DAVO CAR se pyšní vynikající zákaznickou podporou a profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi. Navíc nabízí také služby jako leasing, pojištění a údržba vozidel. S DAVO CAR máte jistotu, že vaše auto je v bezpečných rukou a že budete mít spokojenost s každým nákupem nebo servisem.

Kontakty

DAVO CAR Olbramovice 203, 259 01 Olbramovice, Česko
+420 739 343 434

 • pondělí: 9:00–21:00
 • úterý: 9:00–21:00
 • středa: 9:00–21:00
 • čtvrtek: 9:00–21:00
 • pátek: 9:00–21:00
 • sobota: 9:00–21:00
 • neděle: 9:00–21:00

Výhody

 • ✅Výhoda jedna: Davo auto je vysoce úsporné a šetrné k životnímu prostředí.
 • ✅Výhoda dvě: Davo auto nabízí skvělý výkon a spolehlivost.
 • ✅Výhoda tři: Davo auto je vybaveno moderními technologiemi a bezpečnostními funkcemi.
 • ✅Výhoda čtyři: Davo auto má elegantní design a pohodlný interiér.
 • ✅Výhoda pět: Davo auto je cenově dostupné a nabízí skvělou hodnotu za peníze.

Nevýhody

 • ❌První nevýhoda Davo auta spočívá v jeho nízké spolehlivosti a častých poruchách.
 • ❌Další nevýhodou je vysoká spotřeba paliva, která může být finančně náročná.
 • ❌Třetím problémem je omezený výběr náhradních dílů, což může zpomalit opravy.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je nedostatečný komfort interiéru, což může být nepohodlné při dlouhých cestách.
 • ❌Posledním problémem Davo auta je nízká hodnota při prodeji, což může způsobit finanční ztrátu.

Zkušenosti

U Davo jsem kupoval VW Polo r.v. 2019, k tomu mi nabídli zvlášť prodej originálních ALU kol. Asi týden po nákupu jsem zjistil, že na jednom kole je barva kterou nelze odstranit. Bohužel při prohlídce ještě kola nebyla na vozidle a neměl jsem možnost si je detailně prohlédnout a zásadní věc je že mě na poškození neupozornili. Kola byla namontována až při předání kdy jsem auto již nekontroloval. Poškození jsem chtěl reklamovat, bohužel nechtějí reklamaci uznat s tvrzení, že jsem kola prohlédnul a viděl poškození. Což je samozřejmě lež a nechtějí o tom dále diskutovat. Moc to nedává smysl, že bych si koupil poškozená kola a potom je po týdnu reklamoval a ztrácel tím čas. Nedoporučuji Davo car a už nikdy si u nich auto nekoupím.

xmaty cz

Naprostá spokojenost. Prodávala jsem auto a musím říct, že mě překvapil přístup. Všechno v klidu, ochotně vše vysvětleno, ochotní technici, veškerá dokumentace vyřízena bez čekání. Velmi pěkné zařízení nejen recepce. A největší překvapení byl odvoz domů. Jen jsme se zeptali, jak se nejlépe dostaneme do Prahy a hned nám byl nabídnuta doprava domů. Vezla nás mladá slečna, velmi milá a příjemná, tak bychom jí také dodatečně chtěli poděkovat.

Jindriska Ciprova

DAVO CAR rozhodně NEMOHU doporučit. Po telefonu jsem si domluvil prohlídku vozu – dotaz na callcentrum zda je vůz nějak mechanicky nebo kosmeticky poškozen – odpověď že vůz je v perfektní kondici. Druhý den sedám do auta a jedu na předem domluvenou prohlídku. Ihned po příchodu k vozu zjišťuji, že vůz je po kroupách, a to hodně velkých, viz fotografie (na callcentru mi tedy lhali, že je vůz v “perfektní kondici”). Vrchol celého dopoledne nastal po zavolání manažera. Pán s viditelně arogantním úsměvem, který mi oznámil, že je to normální kosmetická vada. Na můj dotaz, zda mu přijde normální nesdělit klientovi tuto informaci o “normální kosmetické vadě” po telefonu mi odpověděl, že mu to nepřijde jako problém. Žádné řešení situace samozřejmě nenavrhl. Kompenzace za můj čas a projeté palivo žádná. Omluva žádná. Pouze arogantní úsměv. 🙂 Poškození kroupami samozřejmě z prodejních fotografií není vidět, auto bylo nafoceno tak, aby to z fotky poznat ani nešlo. Doporučuji se tomuto autobazaru vyhnout obloukem. Je to již má druhá zkušenost s tímto bazarem, přičemž ani první návštěva nebyla úplně skvělá.

Dan Kryslička

Jel sem na auto které po tel. mělo být bez závad, s tím že své dám do protiúčtu. Že mi za mé nabídnou směsnou částku, s tím sem i počítal ale i tak sem s tím byl smířený. Po prohlídce auta na které jsem dorazil sem zjistil nefunkční natáčení světel, rozbité čelní sklo a světlomet extra zamlžený. Přitom paní po tel.tvrdila jak je auto v super stavu 🙂 Není to nové auto takže ok, přejdu to. Za mé nabídli 300 (mé min bylo 320) s tím že na mnou vybraném autě nemůže být žádná sleva. Lišili jsme se o 50tis a já byl ochotný doplatit 40tis. 10tis rozdíl = nedohoda. Na druhý den mi volají že jsem dostal na auto 20tis slevu! Koukal jsem jako blázen protože žádná sleva nebyla možná. Jinak bych už měl auto doma. Takže mám dorazit a výkup bude 280 jak mi údajně bylo řečeno, přitom výkupní technik řekl 300. Na to mi bylo sděleno že to není pravda a ještě nakonec jste za lháře, přitom tomu byl svědek prodejce. Levá ruka neví co dělá pravá. Škoda, už sem byl i rozhodnutý že bych těch 50tis. doplatil ale po tomto neférovém jednaní…

Pm Pm

Škoda, že nejdou záporné hvězdy …. Udělali z nás úplné hlupáky 👎🏻👎🏻👎🏻 V sobotu k večeru jsme dali k nabídce naše ojeté auto (auto jsme kupovali před půl rokem za 110tis. – dostali jsme firemní, tak jsme ho neradi posílali do světa). Ihned se nám ozvali, že mají zájem. Za auto jsme udali cenu 90tis. (bylo nám jasné, že nám to nikdo nedá, ale dolu můžeme vždy) – pod 70tis jsme jít nechtěli. Bydlíme hoďku od bazaru. Byli jsme ujištěni, že ho chtějí, ať přijedeme. Tak jsme se sebrali a jeli na výlet. Prostředí fajn, ale tím to končí. Vzali si auto na zkušební jízdu – prý vše ok, auto jezdí, jak má, nic špatně. Na cca hoďku nás posadili – diagnostika, hever, v pc prolustrovat .. pán se vrátil, že mu to je líto, ale za auto nám dá max. 20tis – prý špatné vstřiky, auto v podstatě neprodejné. Motor špinavý a mastný. Tak říkám aha, to je divné, auto jsme měli i v servisu před plánovaným prodejem. A pokud by nebyli v pořádku vstřiky – nejezdilo by auto špatně? Ale tak nevyznám se v tom, nejsem mechanik. Tak jsme odjeli zklamaně domů, že máme doma auto na odpis. Auto jsme tedy hned v týdnu odvezli do servisu – jejich vadné vstřiky?? Vadné těsnení od oleje! Takže jsme v servisu nechali pár stovek za těsnění a dva týdny na to, prodali auto v jiném bazaru za 75tis bez sebemenších problémů. Nejvíc mě na tom štve, že jsme s dcerou ztratili skoro 4 hodiny času v sobotu večer a nemohli nám na rovinu říct, že o auto nemají zájem. A pokud si opravdu mechanik myslel, že jde o vstřiky – tak nechci vědět, co tam pracuje za “odborníky”.

Kristýna Benešová

Často kladené dotazy

Jaká je maximální rychlost vozu Davo?

Maximální rychlost vozu Davo je 250 km/h.

Jaký je průměrný spotřeb vozu Davo?

Průměrná spotřeba vozu Davo je 6 litrů na 100 kilometrů.

Jaká je záruka na vozu Davo?

Záruka na vůz Davo je 5 let nebo 100 000 ujetých kilometrů.

Jaký je výkon motoru vozu Davo?

Výkon motoru vozu Davo je 150 koní.

Jaké jsou dostupné barvy pro vůz Davo?

Dostupné barvy pro vůz Davo jsou černá, bílá, stříbrná a modrá.

Leave a Comment