Celoroční pneu recenze

Celoroční pneumatiky jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít jedny pneumatiky po celý rok. Tyto pneumatiky kombinují vlastnosti letních a zimních pneumatik, což znamená, že vám poskytnou bezpečnost a stabilitu v různých povětrnostních podmínkách. Jsou ideální pro lidi, kteří nechtějí měnit pneumatiky dvakrát ročně a chtějí ušetřit peníze na jejich výměně. Celoroční pneumatiky jsou také ekonomickou volbou pro řidiče, kteří nepotřebují extrémní výkon v zimních podmínkách.

Celoroční pneu

Celoroční pneu jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít pneumatiky, které vydrží po celý rok. Tyto pneumatiky jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výkon v různých povětrnostních podmínkách, ať už je to déšť, sníh nebo sucho. Díky nim nemusíte měnit pneumatiky podle ročního období, což ušetří čas i peníze. Navíc, celoroční pneu mají obvykle delší životnost než letní nebo zimní pneumatiky, což je další výhoda pro majitele vozidel. Celoroční pneu jsou tedy skvělou investicí pro ty, kteří chtějí mít jistotu a bezpečnost na silnici po celý rok.

Firma PNEU SOUKUP s.r.o.

PNEU SOUKUP s.r.o. je společnost specializující se na prodej a servis pneumatik. Nabízí široký sortiment pneumatik pro osobní i nákladní vozidla, stejně jako profesionální servis a poradenství pro své zákazníky. Společnost je známá svou kvalitní a spolehlivou službou, která je založena na dlouholetých zkušenostech a odborných znalostech. PNEU SOUKUP s.r.o. je ideální volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivého partnera pro své pneumatiky.

Kontakty

PNEU SOUKUP s.r.o. 18, Vrchlického 108, 418 01 Bílina-Bílina 1, Česko
+420 774 236 420

 • pondělí: 8:00–17:00
 • úterý: 8:00–17:00
 • středa: 8:00–17:00
 • čtvrtek: 8:00–17:00
 • pátek: 8:00–17:00
 • sobota: 8:00–12:00
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Celoroční pneu jsou vhodné pro všechny roční období, což znamená, že nemusíte měnit pneumatiky podle počasí.
 • ✅Jsou ekonomické, protože nemusíte kupovat a měnit pneumatiky každou sezónu.
 • ✅Díky celoročním pneumatikám máte větší bezpečnost na silnici, protože se nemusíte starat o změnu pneumatik.
 • ✅Celoroční pneumatiky mají delší životnost, což vám ušetří peníze na pravidelné výměny.
 • ✅Jsou pohodlné, protože nemusíte trávit čas a peníze na výměnu pneumatik u mechanika.

Nevýhody

 • ❌ Celoroční pneu mají horší výkon na sněhu než zimní pneumatiky
 • ❌ Mají nižší životnost než specializované letní a zimní pneumatiky
 • ❌ Celoroční pneumatiky mají obvykle horší jízdní vlastnosti než pneumatiky určené pro konkrétní roční období
 • ❌ Méně efektivně odvádějí vodu z povrchu silnice, což může zvýšit riziko aquaplaningu
 • ❌ Celoroční pneumatiky obvykle mají horší brzdnou dráhu než specializované pneumatiky pro dané roční období

Zkušenosti

Dobré ceny za pneumatiky. Asi dobrý servis. Bohužel vázne organizace. Volal jsem v 9:21 že si jedu pro pneumatiky a jestli je možnost je rovnou přezout. Bylo mi řečeno, přijedte v 11. Přijedu v 11, před vámi je 5 lidí. Počkejte si dvě hodiny…. Mohl jsem přijet na jiný čas.

Jakub Mikulka

Dnes v sobotu dopoledne přezuto na letní pneu, bez čekání, za 15 minut bylo hotovo. Super práce, perfektni přistup, skvělá komunikace. Děkuji

Milan Hanzlicek

Chtěl bych se podělit o zkušenost s dnešní návštěvou tohoto pneu servisu. Přijel sem ve 12:50, po příchodu dovnitř se mi pán i přes to, že zrovna měl práci ihned věnoval a ptal se, jak mi může pomoct, sdělil sem, že mám internetovou objednávku a poprosil sem rovnou o přezutí u nich. Odpověď byla: počkejte si tak 20-30 minut, až odjede auto, tak si můžete najet (což samozřejmě chápu s tímhle nebyl absolutní problém). Auto vyjelo a já sem si tedy mohl najet. Po blížím přezkoumání mojí objednávky mi bylo řečeno, že pneumatiky ještě nemají na skladě a že mají nějakou chybu a e-mail o tom, že jsou na skladě mi vůbec neměl přijít ale byli ochotný pro ně zajet, prý se to stává dost často. Po 20 minutovém čekání stále nic, šel sem se tedy zeptat co se děje a prý ještě nepřijeli, dobře pochopil sem, že asi nejedou jenom pro moje 4 pneumatiky ale vezmou zřejmě všechny co tam měli objednané. Přijelo auto s pneumatiky a po dalších 10-15 minutách se stále na mém autě nepracovalo, byl jsem se tedy opět zeptat co se děje, prý vzali nějaký špatný či co a ty moje tam nechali nebo zapoměli (zde už začíná můj první problem, byl by takový problém, přijít ke mě do čekárny a omluvit se? Sme lidi já bych to pochopil). Přijelo tedy auto znovu, vyndali 4 penumatiky a začalo se konečně pracovat na mém autě. Vše již měli připraveno a přezutí se věnovali 2 lidi. Zavolali si mě dovnitř a chtěli zaplatit za pneumatiky i za práci (tuším 900 za práci to sem tedy koukal, tolik sem ještě nikde neplatil) nejsem typ člověka, který by si nechal vždy vše vrátit do koruny ale tady sem i já čekal do poslední korunky (né kvůli ceně ale kvůli tomu hodinovému čekání) no největší vrchol byl, že nebyli schopni se ani omluvit.. takže shrnuto po hodině sem odjížděl pryč totálně promrzlí a bez omluvy..

Ondřej Marinčák

Když je za pultem správný pán vše jde skvěle, chlapy má naučený a ví koho k jakému autu poslat, objeví se tam druhý pán a už to začíná. Octavia 1 combi 2 týdny opravené Prahy kvůli servisům, které neví ,že se jedničkové Octavie vepředu nezvedá za prahovou část. Manik zakleknul a stylem honem rychle.. jsem ho zastavil s tím, že chci vidět kdo bude platit ty 2.týden staré Prahy, když mi to tam zase dává, že jsem za to dával přes 9 tis, tak jsem na něj zvědavý, jak bude reagovat, až se to jeho díky vlivům, jako je neodborný přístup a volba zvedáku, který je jen na novější automobily, zkroutí. Manik ,že to 15 let dělá stejně, že se musí člověk objednat, pak z něj vylítlo něco jako, že je to taky nebaví 😂 aha tak to měl jít asi sázet stromky, asi ho nebaví zvedat auto tak jak se má a neníčit ho přitom zákazníkovi a když neví tak si to ani nenechá vysvětlit. Říkám, slušně haló chlapy já potřebuju na ten první zvedák, ten co má delší packy logicky, aby jste mi to nedokárali.. tak vidíte ne ? haló Octavia 1, no ale, tam jsou prý jen objednávky 😄 a usmál se.. tím to pro něj bylo hotové, balil věci a zvedal se, odcházel, ještě něco zabrmlal. Novější auta které to tam mají vystužené, že se to tam zvedat dá, např. Fabia 3, ale dá na zvedák, kterým je lepší tahat starší auta aby nedošlo k poškození prahů, či podlahy. A staré auta s měkkými prahy dá na zvedák kde se dají zvedat jen novější auta.. tak já nevím kde se tu stala chyba.. za vysvětlení jsem si odnesl celkem zajímavé pohledy od všech. Sbalil jsem se a jel jinam, jako nouzovka dobrý. Doporučuji si ohlídat kde ti hodlají vůz zvedat, respektive za jakou zvědací část, kvůli staršímu zvedáku si nechat dokárat prahy? Mě málem trefilo, když jsem viděl, že týpek sice sdělí , že má 15 let praxe ale vůbec ho nezajímalo, jak auto dopadne, ještě jsem neviděl jedničkovou Octavi, která by měla tu přední část prahů tak silnou , že by se za ní dalo zvedat.

Ivan Baráň

Rychlost a ochota za mě velký +

Tomas Kolarik

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a musím říct, že jsem byl ohromen kvalitou pneumatik Celoroční pneu. Jsou skvěle vyrobené a poskytují vynikající výkon v různých povětrnostních podmínkách.

Jaké jsou hlavní výhody použití pneumatik Celoroční pneu?

Hlavní výhodou je možnost používat tyto pneumatiky po celý rok bez nutnosti výměny mezi letními a zimními pneumatikami.

Jsou pneumatiky Celoroční pneu vhodné pro všechny typy vozidel?

Ano, tyto pneumatiky jsou vhodné pro většinu typů vozidel, včetně osobních automobilů, SUV a dodávek.

Jaká je životnost pneumatik Celoroční pneu?

Díky vysoké kvalitě materiálů mají pneumatiky Celoroční pneu dlouhou životnost a mohou vydržet mnoho kilometrů jízdy.

Jaká je cena pneumatik Celoroční pneu ve srovnání s jinými značkami?

Cena pneumatik Celoroční pneu je velmi konkurenceschopná a poskytuje skvělou hodnotu za peníze v porovnání s jinými značkami.

Leave a Comment