Bestsecret recenze

Bestsecret je exkluzivní online módní komunita, která nabízí neuvěřitelné slevy na špičkové značky. S více než 3 000 světových značek, Bestsecret nabízí širokou škálu produktů od oblečení až po doplňky. Co je ale opravdu výjimečné, je jejich zákaznický servis a rychlost dodání. Členové mohou očekávat vysokou úroveň personalizace a exkluzivní nabídky. Navíc, jejich platforma je snadno použitelná a intuitivní. Bestsecret je skutečně tajemstvím nejlepšího online nákupu.

Bestsecret

Bestsecret je exkluzivní online módní komunita, která nabízí až 80% slevy na více než 3000 nejlepších světových značek. Je to skutečný ráj pro milovníky módy, kde můžete objevit nejnovější trendy, ale také klasické kousky, které nikdy nevyjdou z módy. Jedná se o tajný klub, do kterého se dostanete pouze na pozvání stávajícího člena nebo partnera Bestsecret. To z něj dělá exkluzivní komunitu, kde se můžete těšit na speciální nabídky a výhody. Bestsecret nabízí široký sortiment zboží, od oblečení a doplňků pro muže, ženy a děti, až po domácí dekorace. Navíc nabízí rychlou a spolehlivou dodávku, bezproblémové vrácení zboží a vynikající zákaznický servis. Výhodou je také Bestsecret aplikace, která umožňuje snadné a pohodlné nakupování odkudkoli. Aplikace je k dispozici pro iOS i Android a nabízí stejný sortiment a slevy jako webové stránky. Bestsecret je tedy ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní značkové oblečení za výhodné ceny, a přitom chce zůstat v tajnosti před ostatními. Je to skutečný tajný tip pro všechny milovníky módy.

Firma BestSecret Store – Best Secret GmbH

BestSecret Store, provozovaný společností Best Secret GmbH, je jedním z nejprestižnějších německých obchodů s oblečením. Nabízí širokou škálu produktů od renomovaných módních značek po cenách, které jsou často mnohem nižší než u konkurence. Jednou z hlavních výhod BestSecret Store je jeho výjimečná nabídka. Sortiment zahrnuje tisíce produktů, od oblečení a obuvi až po doplňky a kosmetiku. Ať už hledáte elegantní oblek na večírek nebo pohodlné sportovní oblečení, v BestSecret Store najdete vše, co potřebujete. Co se týče kvality, BestSecret Store je na výši. Všechny produkty jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a splňují nejpřísnější kvalitativní normy. Navíc, BestSecret Store nabízí vynikající zákaznický servis. Tým je vždy připravený pomoci s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Další silnou stránkou BestSecret Store je jeho webová stránka a mobilní aplikace. Jsou snadno použitelné a umožňují rychlé a pohodlné nakupování z pohodlí domova. Navíc, BestSecret Store pravidelně pořádá prodeje a nabízí slevové kódy, což zákazníkům umožňuje ušetřit ještě více peněz. Zkrátka, BestSecret Store je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní módní produkty za rozumné ceny. S jeho širokým výběrem, vynikající kvalitou a skvělým zákaznickým servisem je nákup v BestSecret Store skutečným potěšením.

Kontakty

BestSecret Store – Best Secret GmbH Ingolstädter Str. 40, 80807 München, Německo
+49 89 24600000

 • pondělí: 10:00–20:00
 • úterý: 10:00–20:00
 • středa: 10:00–20:00
 • čtvrtek: 10:00–20:00
 • pátek: 10:00–20:00
 • sobota: 10:00–19:00
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅První výhodou Bestsecret je exkluzivní přístup k luxusním značkám za výhodné ceny.
 • ✅Druhou výhodou je velmi široký sortiment produktů, který zahrnuje oblečení, doplňky i domácí dekorace.
 • ✅Třetí výhodou je rychlé a spolehlivé doručení zboží.
 • ✅Čtvrtou výhodou je možnost vrácení zboží do 14 dnů, pokud nesplňuje očekávání zákazníka.
 • ✅Poslední, ale neméně důležitou výhodou je vynikající zákaznický servis, který je připraven pomoci s jakýmkoliv dotazem nebo problémem.

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou Bestsecret je omezená dostupnost. Ne každý se může stát členem tohoto výhradního nákupního klubu.
 • ❌Druhou nevýhodou je, že některé značky nejsou vždy k dispozici. Nabídka se neustále mění, což může být frustrující pro zákazníky hledající konkrétní značky.
 • ❌Třetí nevýhodou je, že některé zboží může být vyprodáno velmi rychle. To může způsobit zklamání, pokud zákazníci nejsou dostatečně rychlí.
 • ❌Čtvrtou nevýhodou je, že zákaznický servis nemusí být vždy na nejvyšší úrovni. Někteří zákazníci si stěžovali na pomalou reakci na jejich dotazy nebo problémy.
 • ❌Pátou nevýhodou je, že někdy mohou být ceny vyšší, než by zákazníci očekávali. Přestože Bestsecret nabízí slevy, ne všechny produkty jsou vždy cenově dostupné.

Zkušenosti

Pozor jsou to podvodníci. Vezmou peníze s zboží nedodají.

JP JP

Ujde to

Zdeněk Sidonius Rys

Normální základna ven. Ale ! 1. Ceny jsou přikrášlené a nadsazené 2. Vstup s propustkami nebo otevřením karty po nákupu 300 € online a žijte v klidu 3. Značky středního segmentu Boss, Tomi, Timber, SK atd. 4. Z Číny jsou celé řádky, lidi bez zkušeností to chytnou za hlavu Obecně je to normální obchod, jen si ho musíte pečlivě prostudovat, abyste neutráceli pod uměle vytvořeným humbukem

Mariia Okafor

Kromě značení jednotlivých oddělení a parkovacích míst není co vytknout. Návratnost po vyzkoušení je trochu řídká. Celkově je to skvělý koncept a párkrát jsem zde nakupoval. Přijde znovu.

Justin Burton

Jako věrný a spokojený VIP zákazník již přes 15 let jsem nyní v sobotu 16.3. Zažil jsem naprosto drzou prodavačku v pánském oddělení / druhé sezení. Bohužel jsme byli s manželem v obchodě velmi pozdě kolem 18:20 a chtěli jsme manželovi koupit džíny. Můj manžel si během maratonu vyzkoušel spoustu kalhot a vybral si 5 kusů, které si koupil. Přátelská prodavačka, která vyklízela věci k vyzkoušení, nám řekla, že je čas 18:55 a požádala nás, abychom šli k pokladně. Zrovna jsme se chystali s těmi 5 páry kalhot k pokladně, když za mnou přišla prodavačka a požádala mě (ne manžela), abych kalhoty, které nepadaly úhledně, pověsil na ramínka a dal je pryč. Tak dělej svou práci. Pak jsem se zeptal, jestli to myslí vážně, protože pak by obchod musel zůstat otevřený do 19:30. Pak řekla ano, myslí to vážně. Nikdy jsem nezažil nic tak odporného. Šaty, které se mi nevešly, jsem samozřejmě z převlékárny vždy sundala a předala obsluze nebo pověsila na věšáky. Kalhoty jsem složil a naskládal přes židli, ale neodnesl jsem je, protože bylo příliš málo času a jejich nákup pro nás byl důležitější než jejich odkládání. Nikdy jsem nezažil tak špatně vyškolený a hrubý personál a už vůbec ne v Best Secret. To nepatří do prodejní místnosti, ale do skladu bez kontaktu se zákazníkem. Pro obchod je to škoda.

Timea Kovacs

Často kladené dotazy

Jaké jsou hlavní výhody nákupu na Bestsecret?

Hlavní výhody nákupu na Bestsecret zahrnují exkluzivní přístup k vysoce kvalitním značkám za značně snížené ceny, možnost nákupu 24/7 a rychlé a bezpečné doručení.

Jaký je výběr zboží na Bestsecret?

Bestsecret nabízí široký výběr zboží, včetně módy pro muže, ženy a děti, doplňků, domácího zboží a mnoho dalšího. Sortiment je pravidelně aktualizován, takže je vždy něco nového k objevení.

Jaké jsou možnosti doručení u Bestsecret?

Bestsecret nabízí různé možnosti doručení, včetně standardního doručení, expresního doručení a možnosti vyzvednutí na výdejních místech.

Jaký je postup vrácení zboží u Bestsecret?

Pokud nejste s nákupem na Bestsecret spokojeni, můžete zboží vrátit do 14 dnů od doručení. Stačí vyplnit formulář pro vrácení, který najdete na webových stránkách, a zboží odeslat zpět.

Jakými způsoby mohu platit na Bestsecret?

Na Bestsecret můžete platit různými způsoby, včetně kreditních a debetních karet, PayPalu a bankovního převodu.

Leave a Comment