Zoo hluboká recenze

Zoo Hluboká je jedním z nejstarších a nejkrásnějších zoologických zahrad v České republice. Nachází se v blízkosti Hluboké nad Vltavou a nabízí návštěvníkům možnost vidět širokou škálu zvířat z různých částí světa. Zoo je známá svou snahou o ochranu ohrožených druhů a poskytuje vzdělávací programy pro veřejnost. Navštívit Zoo Hluboká je skvělý způsob, jak strávit den s rodinou a podpořit ochranu přírody.

Zoo hluboká

Zoo Hluboká je jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších zoologických zahrad v České republice. Nachází se v malebném prostředí Hluboké nad Vltavou a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost poznat širokou škálu zvířat z různých koutů světa. Tento zoo se pyšní širokou sbírkou exotických druhů zvířat, včetně vzácných druhů, které nejsou běžně k vidění v jiných zoologických zahradách. Návštěvníci mohou vidět například lví smečku, gorily, žirafy, slony a mnoho dalších fascinujících tvorů. Zoo Hluboká je také známá svou péčí o zvířata a snahou o ochranu ohrožených druhů. Zaměstnanci zoo se starají o zvířata s láskou a respektem, což je patrné v jejich zdraví a pohodě. Pro návštěvníky je k dispozici mnoho aktivit a programů, které umožňují blízký kontakt se zvířaty a zároveň získat informace o ochraně přírody a biodiverzitě. Zoo Hluboká je skvělým místem pro rodinný výlet nebo relaxaci v přírodě. Je to místo, kde se můžete odpojit od každodenního shonu a prožít nezapomenutelný zážitek v kontaktu se zvířaty a přírodou.

Firma Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou

Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou je jedním z nejvýznamnějších zoologických zařízení v České republice. Nachází se v malebném prostředí u Hluboké nad Vltavou a nabízí návštěvníkům unikátní možnost vidět širokou škálu zvířat z různých koutů světa. Zahrada se pyšní bohatou historií a dlouholetou tradicí v chovu ohrožených druhů zvířat. Návštěvníci mohou navštívit různé expozice, jako jsou pavilon opic, savců, plazů nebo ptáků. Zahrada se také aktivně zapojuje do ochrany ohrožených druhů a vzdělávacích programů pro veřejnost. Pro milovníky zvířat je návštěva Jihočeské zoologické zahrady Hluboká nad Vltavou nezapomenutelným zážitkem.

Kontakty

Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou Ohrada 417, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Česko
+420 724 846 142

 • pondělí: 8:30–18:00
 • úterý: 8:30–18:00
 • středa: 8:30–18:00
 • čtvrtek: 8:30–18:00
 • pátek: 8:30–18:00
 • sobota: 8:30–18:00
 • neděle: 8:30–18:00

Výhody

 • ✅ Zoo Hluboká offers a diverse range of animal species, providing visitors with the opportunity to see rare and exotic animals up close.
 • ✅ The zoo is dedicated to conservation efforts, working to protect endangered species and educate the public about the importance of wildlife preservation.
 • ✅ Visitors can enjoy a variety of interactive exhibits and educational programs, making it a fun and educational experience for all ages.
 • ✅ The zoo is wellmaintained and provides a comfortable and safe environment for both the animals and visitors.
 • ✅ Located in a beautiful natural setting, Zoo Hluboká offers a peaceful and relaxing atmosphere for a day out with family and friends.

Nevýhody

 • ❌Zoo Hluboká nenabízí dostatečné informace o zvířatech pro návštěvníky.
 • ❌Zoo Hluboká má omezené možnosti interakce s některými zvířaty.
 • ❌Zoo Hluboká má omezený počet restaurací a občerstvení pro návštěvníky.
 • ❌Zoo Hluboká nemá dostatečné množství informačních tabulí a průvodců pro návštěvníky.
 • ❌Zoo Hluboká má omezené parkovací možnosti pro návštěvníky.

Zkušenosti

Hezká návštěva, spoustu aktivních zvířátek, která nás potěšila svou přirozeností. Vstup stojí dospělého 150 Kč a za mě to je dosti úměrná cena. Nejvíc mě zaujala expozice mravenců, opravdu parádní, vřele doporučuji všem návštěvníkům. Trochu nás mrzelo, že byla zavřená expozice plameňáků, ale dalo se to obejít.

Lucas

Nádherná menší ZOO, do které se vracíme několikrát za rok. Většina expozic/výběhů je nová, ubývá mříží a na zvířata je krásně vidět. Za návštěvu stojí nově vybudované voliéry sov, opravdu se povedly. ZOO láká na medvěda plavého, tygra, vydry, vlky, orly, expozici mravenců a termitů a mnoho dalšího. U nás vedou surikaty, liška, divoká kočka a kontaktní výběh koz, který se nachází u většího hřiště, občerstvení, WC a restaurace. Vyhraďte si alespoň 3 hodiny, parkoviště je hned u ZOO a je zpoplatněné. K ZOO se dostanete i vlakem a autobusem, případně výletní lodí z Hluboké nad Vltavou (v sezóně).

Olga Paulíková

Upřímně jsem zklamaná. Vstupné dejme tomu za malou zoo. Ano maká zoo , tudíž málo zvířat, ale když už jich je málo, měli by být vidět. Cca polovinu zvířat jsme ani nezahlédli. Plámeňáci téměř nedostupní, nějaká hra u vchodu s tím, že musíte najít písmena ( bohužel ani jedno stanoviště jsme nepotkali nebo jsme hru asi nepochopili). Jediné co tedy musím pochválit je parkoviště za pouhých 80,- , to se nevidí. Do této zoo se už bohužel nevrátíme.

Lenka Šeflová

Návrat po více než 20 letech a obrovská spokojenost. Cena za vstupné super. Krásné upravené, není preplacene. Koutek pro děti, možnost nakrmit kozy si děti užily. Příjemné strávené 3 hodiny. Jídelna nadstandardní- milá a ochotná obsluha, ceny přijatelné.

Martin Doktor

Příjemná rodinná zoo u vodní plochy se spousty zákoutí, kde si můžete s dětmi odpočinout ⛵️

Jakub Tobiasz

Často kladené dotazy

Jste-li milovníkem zvířat, určitě jste slyšeli o Zoo hluboká. Jaké druhy zvířat můžete v této zoo vidět? Zoo hluboká je jednou z nejstarších a největších zoologických zahrad v České republice. Nabízí širokou škálu zvířat, včetně lvů, medvědů, slonů, zebříků a mnoha dalších.

A: Jaké jsou otevírací hodiny Zoo hluboká? Zoo hluboká je otevřená každý den od 9:00 do 17:00 hodin. V letních měsících může být otevřená déle, v závislosti na počasí a akcích.

A: Existuje v Zoo hluboká možnost stravování? Ano, v Zoo hluboká najdete několik restaurací a stánků s občerstvením, kde si můžete pochutnat na jídle a pití. Nabídka je různorodá a zahrnuje tradiční českou kuchyni i mezinárodní speciality.

A: Jak se dostanu do Zoo hluboká? Zoo hluboká se nachází v blízkosti města Hluboká nad Vltavou v jižních Čechách. Můžete se sem dostat autem, vlakem nebo autobusem. Parkoviště je k dispozici pro návštěvníky, kteří přijíždějí vlastním vozem.

A: Nabízí Zoo hluboká nějaké speciální akce nebo programy pro návštěvníky? Ano, Zoo hluboká pravidelně pořádá různé akce a programy pro návštěvníky, jako jsou ukázky krmení zvířat, vzdělávací programy pro děti a rodinné festivaly. Sledujte oficiální webové stránky zoo pro aktuální informace o nadcházejících událostech.

Leave a Comment