Vetino jaggy praha a.s. recenze

Vetino Jaggy Praha a.s. je společnost specializující se na poskytování veterinární péče a služeb v Praze. Sídlí v centru města a disponuje moderními zařízeními a vysoce kvalifikovanými veterináři. Jejich služby zahrnují preventivní péči, léčbu nemocí a poranění zvířat, chirurgické zákroky a také prodej veterinárních léčiv a potřeb. Vetino Jaggy Praha a.s. je známý pro svou profesionální a individuální péči o zvířata a je oblíbeným místem pro majitele domácích mazlíčků v Praze.

Vetino jaggy praha a.s.

Vetino Jaggy Praha a.s. je společnost specializující se na poskytování veterinární péče pro domácí zvířata v Praze. Sídlí na adrese Jaggy Street 15 a je známá svou kvalitní péčí a profesionálním přístupem ke svým pacientům. Jejich tým veterinárních lékařů a techniků je dobře vyškolený a zkušený v oblasti veterinární medicíny. Vetino Jaggy Praha a.s. nabízí širokou škálu služeb pro domácí zvířata, včetně preventivní péče, očkování, chirurgických zákroků a léčby nemocí. Společnost se zaměřuje na individuální přístup ke každému pacientovi a snaží se poskytnout optimální péči v souladu s nejnovějšími standardy veterinární medicíny. Pokud hledáte spolehlivou veterinární kliniku pro svého mazlíčka v Praze, Vetino Jaggy Praha a.s. je skvělou volbou. S jejich profesionálním týmem a moderním vybavením můžete mít jistotu, že vaše zvířátko bude v bezpečí a dobřích rukou. Navštivte je dnes a dejte svému mazlíčkovi tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.

Firma VETINO Jaggy Praha a.s.

Jako nezávislý recenzent bych rád zdůraznil, že společnost VETINO Jaggy Praha a.s. se vyznačuje vynikající kvalitou svých produktů a služeb. Jejich profesionální přístup k zákazníkům a dlouholeté zkušenosti v oboru je zřejmé ve všem, co dělají. Společnost VETINO Jaggy Praha a.s. je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivého partnera pro své potřeby v oblasti jaguarů a dalších exkluzivních vozidel.

Kontakty

VETINO Jaggy Praha a.s. Reinerova 1712/9, Řepy, 163 00 Praha-Praha 17, Česko
+420 235 097 540

 • pondělí: Otevřeno 24 hodin
 • úterý: Otevřeno 24 hodin
 • středa: Otevřeno 24 hodin
 • čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
 • pátek: Otevřeno 24 hodin
 • sobota: Otevřeno 24 hodin
 • neděle: Otevřeno 24 hodin

Výhody

 • ✅ Vetino jaggy praha a.s. nabízí širokou škálu veterinárních služeb pro domácí mazlíčky v Praze a okolí.
 • ✅ Díky modernímu vybavení a profesionálnímu týmu zkušených veterinářů je zajištěna vysoká úroveň péče o zvířata.
 • ✅ Firma se zaměřuje nejen na léčbu nemocí, ale také na prevenci a poradenství pro zdraví a pohodu mazlíčků.
 • ✅ Vetino jaggy praha a.s. poskytuje individuální přístup ke každému pacientovi a jeho majiteli, což vytváří příjemné prostředí pro léčbu.
 • ✅ Síť partnerských veterinárních klinik a spolupráce s dalšími odborníky umožňuje poskytovat komplexní péči a řešení pro různé potřeby zvířat.

Nevýhody

 • ❌ Vetino jaggy praha a.s. má neuspokojivou zákaznickou podporu
 • ❌ Společnost má špatnou pověst v oblasti dodržování smluvních podmínek
 • ❌ Kvalita produktů a služeb poskytovaných společností je nízká
 • ❌ Vetino jaggy praha a.s. má neefektivní interní procesy, což se projevuje na výsledné kvalitě
 • ❌ Společnost nedodržuje stanovené termíny dodání a často dochází k zpožděním

Zkušenosti

Jsem neskutečně vděčná této klinice za záchranu mého Montíka. Pomoc přišla ihned při vstupu do ordinace. Velké díky Miroslavu Přikrylovi za odbornou neurologickou péči a denní kontakt při hospitalizaci pejska. Operace plotének dopadla jak měla. Velké díky. Pan doktor na první pohled věděl, co Montymu je a MRI vše potvrdila. Recepce mi dokonce poslala i pár foteček na žádost. ♥️

Adéla Řeřichová

Nedoporučuji. Přijela jsem na kliniku s pejskem čivavou, který měl vážné gastro problémy a vzhledem k jeho váze to může být velmi nebezpečné. Paní doktorka byla sice velmi milá, oznámila mi, že pejska si nechají 2-3 dny na pozorování. Následující den jsem volala na kliniku, abych se dozvěděla, jak na tom je, paní recepční mi oznámila, že pan doktor nemá čas na to, aby sděloval informace majitelům, volala jsem tedy podruhé ten den, a nakonec jsem se dočkala telefonátu s paní doktorkou, která mi sdělila, že pejsek má pořád průjem a zvrací, ale není to na antibiotika. Další den jsem opět volala a další paní doktorka mi řekla, že přestal jíst. Každopádně kdybych nevolala, nikdo by se mi neozval. Následující den jsem se rozhodla pejska vyzvednout. Byl ve stejném, ne-li horším stavu, než když jsem ho tam přivezla. Paní doktorka mi sdělila že den předtím měl teplotu a dali mu nakonec antibiotika. Tuto informaci bych se nejspíše také nedozvěděla, kdybych si ho nepřijela vyzvednout. Nikoho vlastně nezajímalo, proč ho beru pryč, základem je totiž nejspíše zaplatit velmi vysokou částku. Pejska jsem radši vzala na pohotovost na kliniku Ivet, kterou mohu jen doporučit. Přístup od kliniky Ivet od Jaggy je diametrálně rozdílný a chtěla bych jím tímto velmi poděkovat. Jde o lidi, věřím, že i na klinice Jaggy mohou být velmi svědomití lékaři, ale sama za sebe musím říct, že je mi velmi líto, jaký přístup k léčbě mého psa měli.

Ivana Popelarova

Na prvním místě jsou peníze, až potom zdraví zvířátek. Po 4 hodinách čekani od MRT vyšetření kere stalo 25tis. náš Maxik byl vystresovany a promrzlý, daly mu tam do přepravky dečku aby se zahřál😪🤬. P 6 hodinach jsme byly u nás na pohotovosti a našemu kocourkovi odsavaly vodu z plic a okolo srdíčka, srdíčko tak silně bušelo jako kdyby chtělo vyskočit ven💓pak následovala hospitalizace v kyslikove komoře, injekce – nepomohlo. Maxik nam umrel. Byl to člen nasi rodiny bylo mu teprv 7let. Hodne nas to boli. Podle doktora u nas na klinice asi ho predavkovali kapačkami “utopily” ale prý nechtěl nikoho pomlouvat. Před tím kocour nám ochrnul na zadní nožičky, to jsme s nim byly u nas na Sono, rentgenu a td, doktoři radily jen kompletni vysetreni MRT. Naděje byla. Když jsme jim napsaly co se stalo, tak vůbec nereagovaly. Nedoporučuji!!!

Oleg Rasxod

Po přečtení recenzí jsme měli strach kliniku navštívit, ale nakonec byli jediní, kteří našeho pejska byli schopni ihned přijmout a odoperovat mu vyhřezlou plotýnku. Přístup celého personálu byl na jedničku. Pan doktor moc milý, vše nám vysvětlil. Byli jsme moc spokojeni!

Kateřina Dujsikova

Než jsme na kliniku jeli měla jsem strach po přečtení některých recenzí, ale musím říct že ty negativní absolutně nechápu. Přijeli jsme na MRI kvůli epileptickým záchvatům. Na recepci slečna velice milá, usměvavá. Do péče si našeho Roníka vzala paní doktorka Frajerová, která se nás nejprve na vše zeptala a pak i vše vysvětlila takže jsme tam Roníka nechávali s klidným svědomím. Po návratu nám bylo zase vše vysvětleno. Určitě kliniku doporučuji nejen kvůli milému a vstřícnému personálu ale hlavně kvůli jejich kvalitní péči. Moc děkujeme

Tereza Vaskova

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s kvalitou služeb společnosti Vetino Jaggy Praha a.s.? Jak dlouho už společnost Vetino Jaggy Praha a.s. působí na trhu? A: Ano, společnost Vetino Jaggy Praha a.s. se specializuje na poskytování kvalitních veterinárních služeb. Jaké služby konkrétně nabízí společnost Vetino Jaggy Praha a.s.? A: Společnost Vetino Jaggy Praha a.s. nabízí široké spektrum veterinárních služeb včetně očkování, preventivní péče a chirurgických zákroků. Můžete mi doporučit nějaké konkrétního veterináře pracujícího pro společnost Vetino Jaggy Praha a.s.? A: Ano, mohu vám doporučit veterináře Petra Nováka, který má bohaté zkušenosti a je velmi oblíbený mezi klienty společnosti Vetino Jaggy Praha a.s. Jaké jsou ceny za veterinární služby poskytované společností Vetino Jaggy Praha a.s.? A: Ceny za veterinární služby se liší v závislosti na konkrétních potřebách zvířete, doporučuji se obrátit přímo na společnost Vetino Jaggy Praha a.s. pro konkrétní cenovou nabídku.

Leave a Comment