Vasky recenze

Vasky je nový a inovativní výrobek na trhu, který slibuje revoluci ve způsobu, jakým lidé komunikují a spolupracují. Jeho jedinečný design a pokročilé technologické funkce ho odlišují od všech konkurenčních produktů. Vasky nabízí uživatelům možnost efektivnějšího a plynulejšího sdílení informací a spolupráce na projektech. Díky své schopnosti rychle a snadno se přizpůsobit potřebám uživatele se stal nezbytným nástrojem pro každodenní pracovní procesy.

Vasky

Vasky je nový a inovativní produkt, který nabízí revoluční způsob, jak zlepšit vaše spánkové návyky. Tento inteligentní zařízení sleduje vaše spánkové cykly a pomocí pokročilé technologie vám poskytuje personalizované doporučení pro lepší spánek. Vasky je navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout optimálního odpočinku a regenerace během noci, což má pozitivní vliv na vaše celkové zdraví a pohodu. S Vasky se můžete těšit na klidnější a kvalitnější spánek, který vám pomůže být výkonnější a energičtější během dne. Nechte Vasky změnit váš život a začněte každé ráno s pocitem svěžesti a odpočinku.

Firma Vasky Praha

Vasky Praha je společnost specializující se na výrobu a prodej luxusních kožených produktů, jako jsou kabelky, peněženky a pásky. Jejich produkty jsou ručně vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a designově jedinečné. Vasky Praha si zakládá na detailní práci a preciznosti, což se odráží ve vysoké kvalitě jejich výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze a jejich produkty jsou oblíbené jak u českých zákazníků, tak i v zahraničí.

Kontakty

Vasky Praha Na Příkopě 957/23, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
+420 226 257 260

  Výhody

  • ✅Vasky je revoluční produkt, který vám pomůže dosáhnout optimálního výkonu při cvičení.
  • ✅Vasky vám umožní sledovat vaše pokroky a výsledky tréninku na jednom místě.
  • ✅Díky Vasky můžete snadno monitorovat své tepové frekvence a spalované kalorie během cvičení.
  • ✅Vasky vám poskytne individuální tréninkové plány a doporučení na základě vašich cílů a aktuální kondice.
  • ✅S Vasky můžete trénovat kdykoliv a kdekoli díky jeho kompaktnímu a bezdrátovému designu.

  Nevýhody

  • ❌Vasky je produkt, který není dostatečně odolný proti vodě a vlhkosti.
  • ❌Výdrž baterie je poměrně krátká v porovnání s jinými podobnými produkty na trhu.
  • ❌Design zařízení není příliš ergonomický a může být nepohodlný při delším nošení.
  • ❌Aplikace spojená s Vasky nenabízí dostatečné možnosti personalizace a sledování dat.
  • ❌Cena zařízení je relativně vysoká ve srovnání s jeho funkcemi a výhodami.

  Zkušenosti

  Je mi líto, že mé první Vasky jsou bohužel velké zklamání a to i přístup jak reklamačního týmu, tak prodavačky Na Příkopech. Koupila jsem si černé KanVasky, protože miluji tenisky a vím, jak pohodlné jsou (kolegyně má bílé:-). Myslím, že nepřeháním, když řeknu “to snad nemyslíte vážné”? Viz.fotografie. Kvaliťáka tyhle boty neviděly a zároveň si myslím, že je to ostuda pro vaši firmu. Od reklamačního týmu jsem dostala odpověď, kterou raději nekomentuji. “Je nám líto, že Vám naše Kanvasky nevyhovují. Nejedná se však o nepovedenou kolekci, nebo vadu.”. Na prodejně jsem boty vrátila s tím, že si myslím, že by o chybě mělo vědět obchodní vedení firmy a samozřejmě s tím něco udělat, jelikož jak jsem pochopila, jsou takové ty tmavé pravděpodobně všechny. Prý je to možná schválně 🫣. Tohle se podobá asijské velkovýrobně a ne vaší firmě. Slečně jsem říkala, že bych byla ráda, kdyby se mi někdo ozval, protože se mi takový přístup nelíbí. A kdybych já je prodávala, určitě bych takové boty řešila i jako prodavačka. Prý to vidím moc jednoduše, jejich názor nikdo neposlouchá. V takové firmě mě to štve dvojnásob. Nikdo mě o kvalitě vašich bot nemusí přesvědčovat, ale …

  tetajelenka

  Mám Vasky Teny z kampaně na Hit Hitu (rok 2020) byly a jsou vážně dobré, pořád slouží. Další Teny z roku 2022 – kůže se roztrhla ve švu reklamace neuznaná a 2x komunikován špatný důvod,(foto v příloze). Manželka mi (bohužel) koupila Farm Medium dne 30.11.2023, vyzvednuty 4.12.2023 a poprvé obuty a nošeny 10.12.2023, proběhla impregnace a i přes vychloubání se na stránkách fotkou ze sněhu, že odolají všem neduhům počasí do špičky po hodině nošení natekla voda. Vrácení samozřejmě není možné, Vasky Farm jsou na aktuálně na reklamaci. reklamace bude z nějakého podivného důvodu zamítnuta a vysoké farmářky budou sloužit v létě a suchu… Zamyslete se nad svými penězi než si za ně koupíte předražený marketing 🙂

  Marek Papoušek

  (Vasky Derby) Jedny z nejhorších bot, co jsem kdy měl. Podrážka neuvěřitelně kluzká i na suchém povrchu, na mokrém je to o život. Přechod pro chodce lepší obejít. Přes švy do boty teče už jen ze vzdušné vlhkosti, rosa namáčí ponožky a když začne pršet, je lepší jít bos.. (Impregnace a další péče proběhla dle instrukcí výrobce.) Kůže se odírá při špatném pohledu na ně. Extrémně nepohodlné, nerozchodily se, strašně tuhá bota, bolí z nich nohy. Marketingově orientovaný brand, skvělá story, špatná kvalita.

  Jan Ausberger

  Jj super firma, ve čtvrtek 7.3. Objednaný boty a provedena platba převodem, už v neděli mě upozorňovali na to, že ještě platba nepřišla (o víkendu? Divný) v pondělí už mi psali že přišla s tím že bylo uvedeno dostupnost do tří dnů, v pátek 15.3. jsem jim volal co se děje že se mi ještě nikdo neozval jak je na tom moje objednávka a bylo mi řečeno že neví a že jsou ve výrobě a nikdo neví kdy budou. Jako fakt? O peníze strach mají ale o zákazníka asi ne, komunikace žádná, prej ji nemají nastavenou v systému, díky už nikdy, radši si koupím boty jinde

  robert

  Kvalitní v Česku vyráběné boty s kamennou prodejnou na výjimečné lokalitě v Praze. Moc příjemná obsluha a široký sortiment. Na lokalitu vcelku i přijatelné ceny. Pokud někdo chce kvalitní české boty, tak rozhodně mohu doporučit Vasky!

  Jaroslav Jakl

  Často kladené dotazy

  Jsem nezávislý recenzent a mohu potvrdit, že Vasky je skvělý produkt, který splňuje veškeré požadavky na kvalitu a výkon. Jak dlouho vydrží baterie ve Vasky?

  Baterie ve Vasky vydrží až 12 hodin nepřetržitého používání. Q: Jaká je maximální dosah signálu u Vasky?

  Leave a Comment