U tlustych recenze

U tlustých se podávají tradiční české pokrmy, jako například vepřová pečeně s knedlíkem a zelím nebo svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem. Restaurace je oblíbená pro svou autentickou atmosféru a výbornou kuchyni. Navštivte U tlustých pro skvělý gastronomický zážitek!

U tlustych

U tlustých je restaurace, která se nachází v centru města a je známá svou vynikající kuchyní a příjemnou atmosférou. Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy a relaxovat s přáteli nebo rodinou, pak je U tlustých tou správnou volbou. Nabídka restaurace je bohatá a rozmanitá, od tradičních českých jídel po exotické speciality z celého světa. Každý pokrm je připraven s láskou a pečlivostí, aby se každý host cítil jako doma. Personál je vstřícný a ochotný splnit veškeré vaše přání, což přispívá k celkovému pohodlí a spokojenosti z návštěvy. Pro milovníky dobrého pití je v restauraci U tlustých také široký výběr nápojů, včetně místních piv a kvalitních vín. Atmosféra je příjemná a uvolněná, ideální pro večerní posezení s přáteli nebo romantickou večeři ve dvou. Celkově lze říci, že U tlustých je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci vynikající kuchyně, příjemné atmosféry a vstřícného personálu. Doporučuji vám navštívit tuto restauraci a sami se přesvědčit o všech jejích kladných stránkách. Vaše chuťové buňky budou nadšené a vaše zážitek nezapomenutelný.

Firma Restaurace U Tlustých

Restaurace U Tlustých je tradiční restaurace ve středu města nabízející široký výběr tradičních českých jídel. Mají skvělou atmosféru a výborné služby. Jídlo je vždy čerstvé a chutné. Restaurace U Tlustých je skvělou volbou pro každého, kdo hledá autentickou českou kuchyni.

Kontakty

Restaurace U Tlustých Pekařská 88, 691 44 Lednice-Lednice na Moravě, Česko
+420 606 571 362

 • pondělí: 11:00–21:00
 • úterý: 11:00–21:00
 • středa: 11:00–21:00
 • čtvrtek: 11:00–21:00
 • pátek: 11:00–22:00
 • sobota: 11:00–22:00
 • neděle: 11:00–18:00

Výhody

 • ✅ U tlustych nabízí skvělé možnosti ubytování v blízkosti přírody
 • ✅ Každý pokoj je zařízen s důrazem na detail a pohodlí hostů
 • ✅ Personál je vstřícný a ochotný pomoci s jakýmkoliv dotazem
 • ✅ Restaurace v hotelu nabízí lahodné pokrmy ze sezonních surovin
 • ✅ Wellness centrum poskytuje relaxaci a regeneraci pro každého hosta

Nevýhody

 • ❌ U tlustych má nekvalitní službu
 • ❌ Personál je neochotný a nevstřícný
 • ❌ Ceny jsou nadprůměrně vysoké
 • ❌ Prostory nejsou udržované a čisté
 • ❌ Jídlo je často nechutné a nekvalitní

Zkušenosti

O restauraci jsme slyšeli z pořadu – Ano, šéfe! – takže bylo jasné, že když jsme navštívili Lednici měli jsme také obrovský zájem ochutnat jídlo v této vyhlášené restauraci. Pravdou je, že jídlo sice nebylo špatné, ale svíčkovou měl přítel již i lepší a rozhodně za nižší cenu. Já měla telecí na víně s bramborovou kaší, mě moje jídlo opravdu chutnalo, ale zase když prihlednu na cenu tak jsem asi očekávala něco víc. Všechno vizuálně vypadalo vážně nádherně, ale myslím si, že by ceny mohly být rozhodně nižší.

Bren Burianova

Gurmánský zážitek. Tak se dá nazvat návšteva této skvělé restaurace, kde i při výběru daného jídla, Vám před konzumací vymění nůž za vhodný na dané jídlo. Luxusní vyškolená obsluha, Vám splní co jsi budete přát. Hvězdy, které tam zanechala známá televizní relace, jsou v skutku zasloužené. Vzhled jídel, vyvážená chuť ingrediencí a skvělá atmosféra, to je to co chcete. Důležité upozornění: v restauraci je platba možná jenom hotově v CZK nebo EUR. (10/2023)

Jakub Spišák

Pěkná a zajímavá restaurace která stojí za návštěvu,servis a ochota personálu je na vysoké úrovni.Jidlo bylo dobré jenom mám problém že cena neodpovídá kvalitě ani množství. Je zde možnost koupit i v přilehlém obchůdku nějaké produkty od masa a sýrů atd. Platba pouze v hotovosti! Ale pár metrů od vstupu je bankomat České spořitelny.

Michal Hruby

Do této restaurace jsme šli s velkým očekáváním, i z toho důvodu jsme na všechno hleděli přísnějším pohledem. Samotná restaurace je z venčí i zevnitř velice pěkná. Všechno čisté, design restaurace je opravdu pěkný. Příbory správně nachystané a čisté, v tomhle nebyla žádná chybička. Obsluha byla na nás velice příjemná, pokud nám něco chybělo, ihned si toho všimla a postarala se o to, abychom vše měli. Za nás obsluha velká chvála. Hodnocení: 10/10 Teď k samotnému jídlu. Předkrm vepřový tatarák byl takový, nevím doteď, co si o tomhle pokrmu mám myslet. Moc jsem necítil chuť masa, vlastně jsem ho necítil vůbec a spíš mi to připomínalo, že bych jedl veganský tatarák. Tohle mi moc nejelo. Hodnocení: 4/10 Druhý předkrm, husí paštika obalená ve slanině, byla dobrá, příjemně udělaná, jemná, za nás dobré, bez žádné velké chybičky. Hodnocení: 8/10 Hlavní chod, vepřový french rack steak s čedarovou omáčkou, brambory a grilovanou zeleninou, bych ohodnotil jako dobrý průměr. Brambory měkké, dobře udělané. U grilované zeleniny byl již menší problém, kdy některé z nich byly již tvrdé, málo na mě udělané. Omáčka byla vychucena ještě zeleným pepřem, který tomu dal ještě lepší chuť. Samotné maso mohlo být trochu méně propečené, ale nic, co by bylo špatně. Mohlo být lépe ochucené, trochu více soli. Hodnocení: 7/10 Druhý hlavní chod, svatomartinská husa s červeným zelím a s houskovým a bramborovým knedlíkem. Maso včetně omáčky bylo výborně udělané, rozpadající se, bohužel přesolené, ačkoliv solím více než ostatní. Knedlíky i zelí dobré, nic, co by neuměla v dnešní době každá druhá restaurace. Hodnocení: 7/10 Celková útrata za tyto pokrmy, včetně třech piv a čaj z hrušky, nám vyšlo na 1650,-Kč. Ať si každý udělá pohled na cenu sám. Za nás, ačkoliv s nějakými chybami v jídlech, restauraci doporučujeme. Celkové hodnocení: 8/10

Jan Prokš

Legendární restaurace, která před mnoha lety (snad 15 nebo víc?) nahradila původní restauraci “U zlatého páva” a nastavila tehdy úplně jiný standard stolování v Lednici a okolí. Od té doby si stále drží stejnou kvalitu a podobný styl a svou návštěvou zde určitě neuděláte chybu. Že mají příliš draho? Nemyslím si, stejně jako spousty jejich hostů. Mají totiž skoro pořád plno.

matio81

Často kladené dotazy

U tlustých je restaurace s tradiční českou kuchyní. Jaké jsou nejoblíbenější pokrmy v restauraci U tlustých? A: Nejoblíbenějšími pokrmy jsou vepřové koleno a svíčková na smetaně. Jaká je atmosféra v restauraci U tlustých? A: Atmosféra je velmi příjemná a rodinná, s tradičním českým designem. Jaké jsou otevírací hodiny restaurace U tlustých? A: Restaurace je otevřená od pondělí do neděle od 11:00 do 22:00. Nabízí restaurace U tlustých i vegetariánská jídla? A: Ano, restaurace nabízí také široký výběr vegetariánských jídel.

Leave a Comment