U stepana recenze

U Štěpána je skvělá restaurace s autentickou atmosférou a vynikající kuchyní. Mají široký výběr tradičních českých jídel, které jsou připravovány s láskou a pečlivostí. Personál je vstřícný a ochotný, což přispívá k příjemnému zážitku z návštěvy. Celkově je U Štěpána skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat skvělou chuť a pohostinnost české kuchyně.

U stepana

U Stepana je jedinečné místo, které nabízí skvělé jídlo, útulnou atmosféru a vynikající obsluhu. Pokud hledáte autentickou restauraci s bohatou historií, pak jste na správném místě. Majitelé se starají o každého hosta s láskou a péčí, což dělá zážitek z návštěvy U Stepana nezapomenutelným. Menu je plné lahodných pokrmů, které okouzlí vaše chuťové buňky a zanechají vás plní radosti. Nezapomeňte si dopřát i sklenku jejich vynikajícího vína, které dokonale doplní vaše gastronomické dobrodružství. Celkově lze říci, že U Stepana je skvělou volbou pro každého, kdo si chce vychutnat skvělou kuchyni a příjemnou atmosféru v jednom. Navštivte tento úžasný podnik a nechte se unést jeho jedinečným kouzlem.

Firma Hospůdka U Štěpána

Hospůdka U Štěpána je tradiční česká restaurace, která se nachází v centru města. Nabízí široký výběr tradičních českých jídel, jako jsou vepřové koleno, svíčková na smetaně nebo tradiční bramborové knedlíky. Atmosféra v restauraci je příjemná a rodinná, ideální pro setkání s přáteli nebo rodinnými oslavami. Personál je vstřícný a ochotný doporučit nejlepší pokrmy z jejich menu. Celkově je Hospůdka U Štěpána skvělým místem pro poznávání tradiční české kuchyně a relaxaci po náročném dni.

Kontakty

Hospůdka U Štěpána Vojetice 9, 342 01 Petrovice u Sušice-Sušice 1, Česko
+420 376 588 196

  Výhody

  • ✅ U Stepana je skvělým místem pro milovníky tradiční české kuchyně.
  • ✅Jejich nabídka je bohatá a rozmanitá, takže si každý najde něco, co mu chutná.
  • ✅Navštěvují je jak místní obyvatelé, tak i turisté, což svědčí o jejich kvalitě.
  • ✅Personál je vždy přátelský a ochotný poradit s výběrem jídla či nápoje.
  • ✅Atmosféra restaurace je příjemná a uvolněná, což přispívá k celkovému zážitku z návštěvy.

  Nevýhody

  • ❌ U Stepana má poměrně vysoké ceny
  • ❌ Personál může být občas neochotný a nevstřícný
  • ❌ Interiér restaurace je zastaralý a nepříliš příjemný
  • ❌ Kvalita jídla se občas může výrazně lišit
  • ❌ Restaurace může být přeplněná a hlučná, což může rušit při jídle.

  Zkušenosti

  Konečně! Budete-li v okolí Sušice a máte rádi dobré jídlo, tak toto je adresa, která si zaslouží Vaši pozornost. Moc hezké místo s příjemnou obsluhou, Jednoduchá nabídka menu podpořena hovězí flákotou z různých partií. Jídlo bylo skvělé od předkrmu po zákrm (desert). Podnik nabízí i své produkty, tak krom plného břichy si můžete domů odvézt i různé laskominy jako například paštiky, klobásy apod. Když už se rozhodnete vyrazit, rozhodně si udělejte rezervaci.

  MiŠÚ

  Tak Štěpán opět v akci! Hospůdka znovu ožila a začala opět vařit skvělá jídla jako předtím!! Z naší návštěvy mám pocit, že od posledně se toho změnilo dost.. Více rodinná atmosféra.. šikovná dcerka pomáhá v hospůdce.. paní majitelka se též ukázala na place.. Přijde mi, že se vrátili v čase, ale v dobrém.. a restaurace/ hospůdka má opět zpátky to svoje kouzlo, které si postupně a společnou tvrdou prací vybudovali nejen majitelé, ale také i zaměstnanci během dlouhých let… Jídlo bylo naprosto chuťovým a gastro zážitkem i pro nás.. obyčejné lajky:) Pro kritiky by se možná asi ani nic také nenašlo, protože čas servírování vs. kvalita jídel je u nich stále nepřekonána a mnohé restaurace ve větších městech by se mohly lecos přiučit od majitelů a personálu.. Za nás tedy dáváme všude 5 hvězdiček a přejeme, aby si hospůdka i nadále udržela ten svůj nadstandard i do dalších let. P.S. Cuketové květy.. naprosto delikátní pokrm!! ROZHODNĚ MUSÍTE OCHUTNAT, POKUD SEZÓNU CUKET STIHNETE.. Pokud ne, chybu neuděláte ani s již tradičními žebry, či tatarákem.

  Deede De

  Nemám tolik slov k vyjádření. Jsme ještě jako ve snu. Krásný zážitek a plno emocí.🥰 Všechno předčilo naše očekávání. Ochotný a vstřícný personál,nic nebyl problém ani moje alergie na citrusy nebyla potíž. Jídlo bylo vynikající odjíždíme plní jak v žaludku tak zážitků. Třešničkou na dortu byla paní Zdenička, které musím obrovský poděkovat. Její citlivý a přátelský přístup je nevídaný až mi ukápla i slzička. Určitě se k vám ještě někdy vrátíme a vřele doporučujeme všem,aby vás navštívili. Přejeme vám jen to nejlepší a ať se vše daří 👏🍀🍀🍀👏

  Marcela Kaliničová

  Navštívili jsme tuto naprostou fenomenální restaurace U Štěpána. Doporučujeme 🥰👌!!! Snažili jsme se ochutnat z nabídky od všeho něco. Vše bylo fantastické, na závěr jsme nepohrdli ani dezerty, které celý tento gastro požitek završily 🥳👌. Neskutečně jsme se olizovali😋. Po celou dobu bylo o nás špičkově postaráno. Prostředí tu maji nádherné, hned vedle je obří bylinková zahrádka, skluzavka pro deti a dokonce lze i posedet mezi ovocnými stromy na lehátkách, buď kdyz čekáte na objednávku, anebo po zaplacení (zrelaxovat s plnými bříšky). D Ě K U J E M E 🥰👏 děláte to ♥️

  Monika Belohlavkova

  Od restaurace jsem měla veliká očekávání a musím říct, že jsem byla nadšená a atmosféra restaurace a jídlo předčilo má očekávání. Ujala se nás blonďatá paní servírka, která byla velice příjemná a milá a dokázala nám velice dobře poradit. Tímto bych ji chtěla poděkovat za její vstřícnost a ochotu. Celková atmosféra hospůdky působí velice domácky a příjemně, určitě znovu zavítáme na výborné jídlo.

  Adéla Krepsová

  Často kladené dotazy

  Vážený čtenáři, jako nezávislý recenzent vám přináším svůj názor na U Štěpána. Tento podnik nabízí skvělou atmosféru a vynikající kuchyni, která vám určitě zaručí skvělý zážitek.

  Jaké jsou ceny jídel a nápojů v restauraci U Štěpána? A: Ceny v restauraci U Štěpána jsou středně vysoké, ale odpovídají kvalitě podávaných pokrmů a nápojů.

  Má restaurace U Štěpána vegetariánské a veganské možnosti na jídelním lístku? A: Ano, restaurace U Štěpána nabízí široký výběr vegetariánských a veganských jídel pro své zákazníky.

  Jaké je otevírací doba restaurace U Štěpána? A: Restaurace U Štěpána je otevřená každý den od 11:00 do 22:00, s výjimkou neděle, kdy je zavřená.

  Nabízí restaurace U Štěpána možnost rezervace stolů předem? A: Ano, je možné si rezervovat stůl v restauraci U Štěpána předem, zejména během víkendů, kdy je restaurace často plná.

  Jaká je atmosféra v restauraci U Štěpána? A: Atmosféra v restauraci U Štěpána je velmi příjemná a rodinná, ideální pro romantickou večeři nebo setkání s přáteli.

  Leave a Comment