U matěje recenze

U Matěje najdete skvělou atmosféru a vynikající služby. Personál je velmi přátelský a ochotný. Pokoje jsou prostorné a pohodlné, ideální pro relaxaci po dlouhém dni. Restaurace nabízí lahodné pokrmy a široký výběr nápojů. Celkově je to skvělé místo k pobytu a určitě se sem rádi vrátíme.

U matěje

U Matěje je útulná restaurace nacházející se v centru města. Jejich nabídka je bohatá a různorodá, ať už jste milovníkem tradiční české kuchyně nebo preferujete exotické pokrmy. Atmosféra v restauraci je příjemná a přátelská, personál je vstřícný a ochotný doporučit vám to nejlepší z jejich menu. Každá návštěva u Matěje je zážitkem plným lahodných chutí a příjemného prostředí. Určitě se sem rádi budete vracet!

Firma U Matěje

U Matěje je rodinný podnik specializující se na tradiční českou kuchyni. Nabízí široký výběr jídel, které jsou připravovány z čerstvých surovin a s láskou k detailům. Restaurace U Matěje je známá svou vynikající kvalitou jídel a příjemnou atmosférou. Navštivte U Matěje a zažijte nezapomenutelný gastronomický zážitek!

Kontakty

U Matěje U Matěje 152/1, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko
+420 602 154 868

 • pondělí: 11:30–23:00
 • úterý: 11:30–23:00
 • středa: 11:30–23:00
 • čtvrtek: 11:30–23:00
 • pátek: 11:30–23:00
 • sobota: 11:30–23:00
 • neděle: 11:30–23:00

Výhody

 • ✅ U Matěje nabízí skvělé ubytování v centru města
 • ✅ Restaurace v U Matěje připravuje lahodné tradiční pokrmy
 • ✅ Personál U Matěje je vstřícný a ochotný
 • ✅ Klidná atmosféra U Matěje je ideální pro relaxaci
 • ✅ Ubytování v U Matěje je cenově dostupné a kvalitní

Nevýhody

 • ❌První nevýhoda U Matěje je nedostatečná nabídka vegetariánských jídel.
 • ❌Druhá nevýhoda spočívá v pomalé obsluze a dlouhých čekacích dobách.
 • ❌Třetí nevýhoda je neustálý hluk a přelidněnost v restauraci.
 • ❌Čtvrtá nevýhoda je nedostatečná kvalita nápojů a jejich vysoká cena.
 • ❌Poslední nevýhodou je nedostatečná hygiena a čistota prostředí.

Zkušenosti

Krásné a útulné místo s jídlem, které by sice mohlo vypadat všedně, avšak jak vizuální stránka tak vychucení je naprosto luxusní . Kapří hranolky s chuťově nabombenou majonézou jsou ideální začátek . Asi nejlepší dršťková polévka jakou jsem ochutnal . Telecí pavouček vynikající a omáčka luxusní . Perlička jemná a také výborně dochucená. Telecí řízek měkounký a salátek na jedničku . Nakonec dezert karamelové vejce efektně servírované a největší bomba večera byly určitě buchty bez jejich ochutnáni neodcházejte:) Na čepu řízná plznička. Obsluha komunikativní, ochotná a milá. Všechny palce nahoru. DOPORUČUJI

Ivo Juráček

Česká kuchyně, ale taková, že to je jiný lvl. Opradu úžasné cokoliv dali na stůl. Už jsme byli v hodně restauracích doma i ve světě, ale toto je opravdu to nejlepší. Obsluha příjemná jen doplňuje atmosféru. Vřele všem doporučuji.

Petr Hudeček

Nikde jsem se ještě nenajedla lépe, než právě tady. Jídlo bylo vynikající, velké porce. Servis na jedničku s hvězdičkou – všichni byli moc příjemní, ochotní. Určitě tento kulinářský zážitek doporučuji všem. Jo a tvarohové buchty s rumovou omáčkou? To je must have, takže bez jich určitě neodcházejte.

Simona Patáková

Je mi opravdu moc líto, že musím napsat to, co napíšu. Nebyla to vysoká očekavání, která by způsobila naše zklamání. Byli jsme zde v prosinci a jednalo se pro nás o výjimečný večer. Chuťově se nejednalo o vyložený propadák, na druhou stranu dobrou frankfurtskou polévku a kachní stehno najdu všude, včetně mé kuchyně. Telecí pavouček mně osobně vůbec nechutnal, ale to může být otázka individuální chuti. Studené kapří hranolky snad ale opravdu mají být teplé a nepoživatelný obří kus chrupavky v husí tlačence, to je opravdu špatné. Co ale opravdu nechápu je ten absolutně otřesný a hruzostrašný plating, viz foto a dva dny starý konzumní chleba k předkrmu! Na dezert jsme ani neměli chuť a odešli. WC v patře, neodtékající umyvadlo a klika, co vám zůstane v ruce, na to jsem připravená nebyla a ještě mě velmi nemile překvapilo, že není na výběr žádné domácí vytuněné nealko nebo zajímavé pivo. Všechno pití standardní, průmyslové. To, co je v běžných, neznámých restauracích dnes rutinní záležitostí, U Matěje chybí.

Tereza Osvaldová

Upřímně nás tato restaurace dost zklamala. Nese jméno Jana Punčocháře a mělo by to mít alespoň nějakou úroveň. Obsluha absolutní propadák, dlouho k nám nikdo nepřišel na objednání, následně se nás ani po jednom z tří objednaných chodů nikdo nezeptal, zda bylo vše v pořádku/jestli nám chutnalo. Ani poté, co jsme nedali žádné spropitné, se obsluha nezeptala na zpětnou vazbu. Mimo obsluhu je místo a prostředí pěkné, v sobotu bylo rušno a stoly pro dva jsou blízko sebe, ale ok. Jídlo – předkrm dančí carpacio super, ale signature kapří hranolky propadák – vysušené, velmi tenké. Hlavní chody byly chuťově v pořádku, nicméně nás nějak extra nenadchly, asi nemáme důvod se vracet. Dezert – karamelové vejce zážitek v rozbití, chuť fajn. Co se týče pití, chybí mi zde nějaký pivní speciál, nějaké lehčí a svěží pivo, které si dá mladší generace nebo ženy, přeci jen Plzeň není pro každého.

Tereza Kozlovská

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s kvalitou služeb a jídla v restauraci U Matěje? Jaké jsou otevírací hodiny restaurace U Matěje? A: Restaurace U Matěje nabízí tradiční českou kuchyni s moderním nádechem. Má restaurace U Matěje bezbariérový přístup? A: Ano, restaurace U Matěje je plně přístupná pro osoby s omezenou schopností pohybu. Nabízí restaurace U Matěje možnost rezervace stolů? A: Ano, je možné si rezervovat stůl v restauraci U Matěje předem. Jaká je atmosféra v restauraci U Matěje? A: Atmosféra v restauraci U Matěje je příjemná a rodinná, ideální pro setkání s přáteli či rodinou.

Leave a Comment