U glaubiců recenze

U glaubiců se můžete těšit na autentickou atmosféru a skvělou chuť tradičních českých jídel. Restaurace nabízí široký výběr lahodných pokrmů, které potěší každého gurmána. Navíc zde panuje přátelská a rodinná atmosféra, která vás okamžitě pohltí. Nezapomeňte si vychutnat jejich vynikající pivo a nechte se unést dobrodružstvím chutí a vůní české kuchyně.

U glaubiců

U glaubiců je rodinný penzion nacházející se v malebné vesnici na okraji Českého ráje. Tento útulný penzion nabízí ubytování v pohodlných pokojích s vlastní koupelnou a výhledem do okolní přírody. Hosté zde mohou vychutnat domácí kuchyni, která je známá svou bohatou nabídkou tradičních českých jídel. U glaubiců je ideálním místem pro klidnou dovolenou v srdci českého venkova. Navštivte nás a zažijte nezapomenutelný pobyt plný relaxace a pohody.

Firma U Glaubiců

U Glaubiců je rodinný podnik s dlouholetou tradicí výroby ručně malovaného skla. Jejich výrobky jsou známé pro svou kvalitu a jedinečný design. Spolupracují s mnoha renomovanými designéry a umělci, kteří přispívají k tvorbě originálních a atraktivních produktů. U Glaubiců se zaměřují na tradiční řemeslné postupy a udržitelné materiály, což je dělá oblíbenou značkou jak mezi zákazníky, tak mezi odborníky v oboru. S jejich výrobky si můžete být jisti, že získáte nejen krásný kousek skla, ale i kus uměleckého díla, které si budete užívat po celá léta.

Kontakty

U Glaubiců Malostranské nám. 266/5, 118 00 Praha 1-Malá Strana, Česko
+420 702 162 190

 • pondělí: 10:30–23:00
 • úterý: 10:30–23:00
 • středa: 10:30–23:00
 • čtvrtek: 10:30–23:00
 • pátek: 10:30–23:00
 • sobota: 10:30–23:00
 • neděle: 10:30–23:00

Výhody

 • ✅ U glaubiců nabízí bohatou nabídku tradičních českých jídel
 • ✅ Atmosféra restaurace je přívětivá a domácká
 • ✅ Personál je vstřícný a ochotný poradit s výběrem jídla
 • ✅ Interiér je vkusně zařízený a pohodlný
 • ✅ Ceny jídel jsou přijatelné a odpovídají kvalitě podávaných pokrmů

Nevýhody

 • ❌U glaubiců je krásná restaurace s bohatou historií a tradicí, avšak má i své nevýhody. Jednou z nich je pomalá obsluha a dlouhé čekání na jídlo.
 • ❌Další nevýhodou je omezený výběr vegetariánských jídel, což může být problematické pro návštěvníky s dietními omezeními.
 • ❌Také se zde může stát, že není dostatek místa a je obtížné se dostat k volnému stolu, zejména v obdobích špičkového provozu.
 • ❌Někteří zákazníci si také stěžují na vysoké ceny jídel v porovnání s konkurenčními restauracemi ve stejné kategorii.
 • ❌Poslední nevýhodou může být nedostatečná komunikace personálu s návštěvníky, což může vést k nedorozuměním a zklamání.

Zkušenosti

Moje oblíbená restaurace v Praze. Velmi příjemný a ochotný personál vás obslouží. Ač je obsazenost ve večerních hodinách silná, tak dostatek prostoru restaurace ve vnitřních prostorách zaručí, že místo k sezení najdete. Teda pokud nejste početnější skupina. Z bohaté nabídky jídel si vybere každý. Vynikající svíčková, luxusní guláš, grilovaná masa a dostatek sladkých jídel a desertů je jen trocha z této nabídky. Co je úplně fantastické pro pivaře. Čepovaná Plzeň Prazdroj za 49,-Kč. Aktuální nabídka již delší dobu. Takže pokud se brouzdáte po Malé straně, zavítejte ochutnat zdejší dobroty.

Radek Bejvl

Restaurace – pivnice. Plzeň vynikající. Obrovský řízek🙈😂👍, guláš v chlebu i kachnička OK. Sympatický klučina – obsluha 🔝

Patrik Topič

Do podniku jsem zašel na základě doporučení. Výborně opečovávané pivo za bezkonkurenční cenu je k nalezení v překvapivě turistiky nabité lokalitě. Pokud máte opravdu hlad, tak doporučuji výborné vepřové koleno – lepší jsem doposud nejedl. Kvalita podniku se bohužel pojí s tím, že je těžké sehnat volný stůl – proto doporučuji rezervaci (a to i v týdnu).

Lukas Pajonk

U Glaubiců jako vždy spokojenost, obsluha, jídlo i prostředí již po několikáté na úrovni. Tanková Plzeň to prostě nemá chybu, chodím sem rád a kdykoliv jsem v Praze alespoň na dvě.

Jaroslav Bureš

Moc hezká a příjemná restaurace, dobré pivo, velmi chutná jídla a skvělá obsluha. 😊

Martina Topolová

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s kvalitou ubytování u Glaubiců? Jaké aktivity mohu podniknout poblíž ubytování u Glaubiců? A: Ano, ubytování u Glaubiců je skvělé a velmi pohodlné. Jaké jsou ceny za nocleh u Glaubiců? A: Ano, ceny za nocleh u Glaubiců jsou velmi přijatelné. Jaké jsou možnosti stravování u Glaubiců? A: Ano, u Glaubiců je možnost stravování v jejich restauraci, která nabízí skvělá jídla. Jaké jsou možnosti dopravy do okolí ubytování u Glaubiců? A: Ano, u Glaubiců je možnost využití jejich dopravních služeb nebo si můžete půjčit auto.

Leave a Comment