Tropical islands recenze

Tropické ostrovy jsou úchvatná místa, kde se můžete těšit na nádherné pláže, teplé moře a exotickou flóru a faunu. Tyto ostrovy jsou ideální pro relaxaci a dovolenou, ať už si vyberete aktivní dovolenou s potápěním a surfováním nebo klidný pobyt na pláži s koktejlem v ruce. Každý ostrov má své vlastní kouzlo a nabízí nezapomenutelné zážitky pro každého návštěvníka.

Tropical islands

Tropické ostrovy jsou úchvatné místa plná exotické krásy a dobrodružství. Tyto ostrovy jsou obklopeny tyrkysovými vodami a bílými písčitými plážemi, které lákají miliony turistů každý rok. Každý ostrov má svůj vlastní jedinečný charakter a nabízí nekonečné možnosti pro relaxaci a zábavu. Na těchto ostrovech můžete objevovat úchvatné podvodní světy při potápění nebo šnorchlování, procházet se pralesy plnými exotických zvířat nebo si užívat slunečního záření na pláži s koktejlem v ruce. Místní kuchyně vás také zahrne dobroty a exotickými chutěmi, které si budete pamatovat navždy. Každý ostrov má své vlastní unikátní atrakce a památky, které stojí za návštěvu. Můžete se vydat na výlet do starobylých chrámů a památek, nebo si užít adrenalinové sporty jako surfování či horolezectví. Každý den na těchto ostrovech je naplněn dobrodružstvím a nezapomenutelnými zážitky. Tropické ostrovy jsou opravdu rájem na Zemi, kde můžete uniknout každodennímu shonu a relaxovat v nádherné přírodě. Nechte se unést krásou a exotikou těchto ostrovů a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou dobrodružství a relaxace.

Firma Tropical Islands

Tropické ostrovy jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů pro dovolenou. Tato společnost se specializuje na poskytování luxusních dovolených na exotických ostrovech po celém světě. Jejich nabídka zahrnuje ubytování ve velkých luxusních vilách s výhledem na oceán, soukromé pláže, wellness centra a širokou škálu restaurací s místní i mezinárodní kuchyní. Tropické ostrovy jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek ve středomořském prostředí.

Kontakty

Tropical Islands Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick-Groß Wasserburg, Německo
+49 35477 605050

 • pondělí: 8:00–23:30
 • úterý: 8:00–23:30
 • středa: 8:00–23:30
 • čtvrtek: 8:00–23:30
 • pátek: 8:00–23:30
 • sobota: 8:00–23:30
 • neděle: 8:00–23:30

Výhody

 • ✅Tropické ostrovy nabízejí úžasnou příležitost k relaxaci a odpočinku od každodenního stresu a shonu.
 • ✅Tropické ostrovy jsou ideálním místem pro milovníky slunce a pláží, kteří si chtějí užít nezapomenutelnou dovolenou.
 • ✅Na tropických ostrovech se nachází nádherná podmořská fauna a flora, což z nich činí skvělé místo pro potápění a šnorchlování.
 • ✅Tropické ostrovy často nabízejí bohatou kulturu a tradice, které lze objevovat a poznávat během pobytu.
 • ✅Na tropických ostrovech je možné ochutnat místní kuchyni a poznat exotické chutě a vůně, které jinde nenajdete.

Nevýhody

 • ❌Tropické ostrovy mají velké množství turistů, což vede k nadměrnému turismu a poškození životního prostředí.
 • ❌Tropické ostrovy jsou často vystaveny extrémním povětrnostním podmínkám, jako jsou hurikány a tropické bouře.
 • ❌Na tropických ostrovech může být obtížné získat čerstvou vodu kvůli nedostatku sladkých vodních zdrojů.
 • ❌Místní obyvatelé tropických ostrovů mohou trpět nedostatkem zdravotní péče a vzdělání kvůli odlehlé poloze.
 • ❌Tropické ostrovy jsou náchylné k nárůstu mořské hladiny v důsledku klimatických změn, což může vést k zatopení pobřežních oblastí.

Zkušenosti

Nejhorší zkušenost ever. Rezervace přes jejich web je k ničemu, protože si nic neobjednate. Potrzeni pobytu neexistuje. Dovolat se je nereálné, po 50x pokusech jsem to vzdal.

Tomáš Růžička

V dómu je 30 stupňů (o vikend bylo 24 a slunecno, tak se dóm hrozne rozpálil) , v pokoji 27 a nedaji se otevrit auta. Po prijezdu jsme u vstupu cekali ve fronte 2 hodiny, nez jsme mohli jit dovnitr. Hlavni atrakce hrad se skluzavkami pro deti byla zavrena. Vodu si tu muze clovek ncepovat za 18 eur (bezedny kelimek) plus je tam jeste casovy zamek, aby jste si nemohli cepovat moc casto 🙄 opravdu nedoporucuji..

Anna Jandová

Skvělý nápad na využití nepoužívané gigantické haly, ale ceny jsou nehorázné, jeden den naši rodinu stál jako týden u moře. V akvaparku jsou 2 bazény, ve kterých se nedá plavat, dvě věže se skluzavkami, venkovní “divoká řeka” a několik unavených plameňáků v umělé džungli. Kelímek s neomezenou konzumací nealko nápojů vám prodají za 18 EUR, ale nikde se nedozvíte, že si smíte nápoj dát jen jednou za hodinu. Jídlo v restauracích není moc dobré, pizza, řízek i těstoviny, vše bylo podprůměrné. Pozor, v hale je neustálý hluk, jednak od lidí a také od stavebních prací, takže se navzájem moc neslyšíte a po celém dni už z toho docela bolí hlava.

Jakub Steidl

Personál je milý, ale je na nich vidět neochota mluvit jinak, než Německy. Jakmile na ně člověk promluví anglicky, moc dobře rozumí, ale odpoví stejně německy. Katastrofa je atrakce divoká řeka, kde mám obavy, že by neprošla hygienickým standardem. Slabý proud vody a atrakce bez péče, plná rzi, oloupané barvy a celkově velmi pošlá. Po pár jízdách máme poškrábané nohy i záda. Plavčíci bez zájmu a spíše na okrasu. Spousta ukrajinských a arabských dětí si tam dělá co chce a porušují snad všechna BOZP pravidla, zatímco personál to vesele ignoruje.

Roman Pantl

Všude fronty, poměrně málo vodní plochy.. hlavně nám řekli že mají volno na ubytování, nechali nás stat skoro dvě hodiny ve frontě a pak řekli že je systém nepustí a musíme počkat než všechny ubytují.. 🙈 což jsme nakonec vzdali a zaplatili si vstup jen přes den

Miroslav Plíhal

Často kladené dotazy

Jaké jsou nejlepší tropické ostrovy pro svatební cestu?

Seychely, Bora Bora, Maledivy, Fidži a Havaj jsou mezi nejoblíbenějšími destinacemi pro svatební cesty. Q: Které tropické ostrovy jsou nejvhodnější pro potápění?

Leave a Comment