Velmi dobrá zkušenost s tímto krásným obchodem. Nákup nového vozidla na dálku (bydlíme 600 km od Paříže) s protiúčetem našeho starého modelu za velmi výhodnou cenu. Velmi, velmi dobré přivítání, ještě jednou velké díky panu Iran Karasu za jeho pozornost, dostupnost, profesionalitu, laskavost 👍👍👍
Ol Authier
Během ročního servisu byl poškozen interiér mého vozidla!
Původně jsem měl schůzku na 13.07.2023 na 2letý servis mé Toyoty. Když jsem tam dorazil, recepční na mě křičel, že mám 15 minut zpoždění a že kolem prošel člověk, který měl po mně schůzku. Vysvětluje mi, že dnes mají nedostatek zaměstnanců a že by pro mě bylo lepší domluvit si schůzku na jiný den, pokud chci, aby mé vozidlo mělo veškerou pozornost, kterou si zaslouží, což nemohu. samozřejmě neodmítnout... I vraťte se příští týden 20.7.2023, abyste provedli moji revizi, ale slib ohledně kvality služeb nebyl vůbec dodržen:
- Sedadla mám potřísněná bílou tekutinou (viz foto).
- Poškozený držák nápojů na středové konzole (viz foto).
- Moje auto bylo zaparkované na zákaznickém parkovišti, okna dokořán a klíč v držáku na nápoje.
- Dílna vrátila mé vozidlo o 30 minut později, než bylo oznámeno, stálo to za to, vynadat mi, že jsem se zpozdil o 15 minut, a slíbit, že se mému vozidlu budu plně věnovat, pokud souhlasím s odložením své první schůzky.
Vedoucí dílny mi okamžitě řekl, že to nepochází od nich, aniž by se snažil pochopit, odkud to může pocházet a jaká je to tekutina. Snaží se čistit hadříkem a vodou, ale odmítám, protože to není profesionální technika čištění. Potřebujete produkty vhodné na kůži a plasty.
Druhý den mi volá na základě mé žádosti vznesené den předtím při odjezdu a po projednání se svým technikem připouští, že bílé skvrny mohly pocházet z čističe klimatizace, který nastříkal do ventilačních otvorů a který by byl po propuštění odstraněn. zapnul dmychadlo na plný výkon.
Také mi přiznává, že několik techniků možná bude muset přesunout mé vozidlo, aby uvolnilo místo, a proto jsou při zásazích nevyhnutelné malé škody.
Nabízí mi:
- sleva na další revizi.
- osobně sledovat od A do Z zásahy, které budou provedeny na mém vozidle při dalším servisu.
- slevu na výměnu poškozeného držáku na pohárky, když jsem ho požádal, aby se podíval, kolik díl stojí.
Odmítám slevu na další servis, protože pokud se nevěnovali mému vozidlu, když jsem zaplatil plnou cenu, co se stane příště se zvýhodněnou cenou? A kromě toho nechci být nucen ti znovu důvěřovat, abych získal náhradu. Právě na aktuální revizi mi mělo být nabídnuto vrácení části vyúčtování a ne sleva na další. Kromě toho není na mně, abych zaplatil jediný cent za nákup náhradního dílu, nemluvě o práci, za škodu, kterou jste způsobili na mém vozidle. Už jsem musel druhý den spěchat a koupit čistící prostředky na kůži a plasty, aby se skvrny neusadily natrvalo (viz foto). Tolik stresu, času a energie promarněné díky vám…
Měli jste pochopit, když jsem požádal recepční, aby nemyla ani nevysávala moje vozidlo, že jsem velmi opatrná a chci, abyste věnovali pozornost mému vozidlu a ne naopak.
Za 499 € za 2 roky servisu jsem očekával, že se postaráte o vozidlo, které Vám svěřuji a které má na tachometru pouze 5 300 km a které má najeto pouze 400 km za 1 rok (viz foto). Nejedná se o LOA ani o profesionální vozidlo, toto vozidlo jsem koupil za své úspory a chci ho. Kromě nákladů na službu jsem si musel vzít 2 půldenní placené volno (pro 13. 7. 2023, poté 20. 7. 2023), abych k vám přivezl své vozidlo.
V tento obchod již nemám důvěru a už se tam nevrátím. Jsem také zklamán odpovědí oddělení vztahů se zákazníky Toyota France, které mi nepomohlo ani nepodporovalo. Byla to moje první Toyota a bude i moje poslední.
robert s
0 komentářů k „Toyota yaris cross“
Napsat komentář
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Komentáře procházejí schválením.