Tongo recenze

Tongo je ostrov v jižním Pacifiku, který je známý svými bílými plážemi a korálovými útesy. Má bohatou biodiverzitu a je oblíbeným cílem pro potápěče a milovníky vodních sportů. Tongo má také bohatou kulturu a tradiční taneční a hudební představení. Je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci v tropickém ráji.

Tongo

Tongo je ostrovní stát nacházející se v západní Africe. Tento malý stát se nachází v Zálivu Guinejském a je známý svou bohatou kulturou a krásnými plážemi. Hlavním městem Tonga je Lomé, které je také největším městem v zemi. Tonga je známá také svou exotickou faunou a flórou. Na ostrově najdeme mnoho endemických druhů zvířat a rostlin, které se nevyskytují nikde jinde na světě. Tongo je také oblíbenou destinací pro milovníky potápění, díky svým úžasným podmořským scenériím. Místní kuchyně v Tongo je bohatá na exotické chutě a vůně. Mezi oblíbené pokrmy patří rybí speciality, tropické ovoce a kořeněné omáčky. Návštěvníci si zde mohou vychutnat tradiční jídla, jako je Fufu (kukuřičná kaše) nebo Akkra (smazané fazolové kuličky). Tongo má také bohatou historii a kulturní dědictví. Místní obyvatelé jsou hrdí na svou tradici a zvyky, které se předávají z generace na generaci. Turisté mohou navštívit tradiční vesnice a ochutnat místní zvyky, jako je tance a hudba. Celkově lze říci, že Tongo je fascinující destinací pro ty, kteří hledají dobrodružství a poznání nových kultur. Tento ostrovní stát nabízí nádhernou přírodu, bohatou historii a pohostinné obyvatele, kteří přivítají každého návštěvníka s otevřenou náručí.

Firma TOBOGA Tongo Hradec

TOBOGA Tongo Hradec je společnost specializující se na výrobu a distribuci toboganů a dalších vodních atrakcí. Jejich produkty jsou známé pro svou kvalitu a inovativní design. Společnost TOBOGA Tongo Hradec je jedním z předních dodavatelů vodních atrakcí na trhu a je preferovanou volbou mnoha zákazníků po celém světě. Sídlo společnosti se nachází v Hradci Králové a jejich produkty jsou distribuovány do více než 50 zemí.

Kontakty

TOBOGA Tongo Hradec Nákupní centrum Albert, Kutnohorská 226, 500 04 Hradec Králové-Hradec Králové 4, Česko
+420 606 028 384

 • pondělí: 10:00–19:00
 • úterý: 10:00–19:00
 • středa: 10:00–19:00
 • čtvrtek: 10:00–19:00
 • pátek: 9:00–19:00
 • sobota: 10:00–19:00
 • neděle: 10:00–19:00

Výhody

 • ✅Tongo je multifunkční zařízení, které kombinuje vysokou kvalitu zvuku s moderním designem a praktickými funkcemi.
 • ✅Tongo umožňuje snadné připojení k různým zařízením pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.
 • ✅Tongo je vybaveno vestavěným mikrofonem pro handsfree hovory a hlasové asistenty.
 • ✅Díky dlouhé výdrži baterie je Tongo ideální společník na cesty nebo do práce.
 • ✅Tongo nabízí širokou škálu barevných variant, které lze snadno sladit s vaším osobním stylem.

Nevýhody

 • ❌ Tongo má velmi nízkou životní úroveň a vysokou míru chudoby.
 • ❌ Země trpí nedostatkem infrastruktury, což omezuje rozvoj a hospodářský růst.
 • ❌ Tongo čelí častým přírodním katastrofám, jako jsou hurikány a zemětřesení.
 • ❌ V zemi panuje vysoká míra korupce a nedostatek transparentnosti ve vládě.
 • ❌ Vzdělání a zdravotní péče jsou nedostatečné a nedostupné pro většinu obyvatel.

Zkušenosti

V Tongu jsme byly s dcerkami v neděli 19.5., kvůli horšímu počasí bylo poměrně dost lidí, ale i přesto se to v množství atrakcí ztratilo. Obsluha v bistru milá, výborné kafe, široká nabídka jídel, i v době oběda čekací doba nebyla dlouhá. Holky se vyřádily a byly spokojené. Úspěch u starší měla hlavně lezecká stěna a sopka.

Renata Černilovská

My se s dětmi vždy zabavíme. Jsem ráda, že čím jsou starší, tím více běhají samy a já si mohu vypít kávu a přečíst si knížku 😉 Mnoho atrakcí, občas i další přidaný program. Ideální, když venku prší, a vy nevíte, kam s rarášky vyrazit.

Tereza Zítková

Pokud chcete utratit hodně peněz, za krátkou dobu, chcete mít chvilku pokoj od dětí, dát si docela dobrý kafe, nebo je venku hnusně a už vážně nevíte co a nic lepšího vás ne a ne napadnout, tak tohle je ideální místo. Samozřejmostí je, že kromě vstupu se platí zvlášť i další atrakce, jako je jízda má elektrické motorce. To aby jste šli příště radši do lesa 🙂

Jiří Bouzek

Super zábava pro děti. Jen trošku delší čekání na jídlo, dobré je ze nemají jen smažená jídla. Jen salát Caesar salát, ať to bylo cokoliv, tak to mělo jen společné jméno. Složení nikoliv. Dostat dítě z tohoto prostředí chce trpělivost, dobré vydírání techniky a notnou dávku síly! Jinak jej odtud nedostanete 😂🙈

Lenka Skýpala Michálková

Pomer cena/vykon hrozny, videl bych to tak na 150,- max. Ale to by museli byt, u fotbalku micky, u pinpongu palky, u kose mic..a chtit dalsi penize za auticka a sprtec, no mazec. Poprve co jsem videl zakaz salt na trampoline. NEDOPORUCUJI.

Lukas Zog

Často kladené dotazy

Jaký je hlavní město Tonga?

Hlavním městem Tonga je Nuku’alofa.

Jaká je úřední řečí v Tongu?

Úřední řečí v Tongu je tongánština.

Jaká je největší ostrov v Tongu?

Největším ostrovem v Tongu je Tongatapu.

Jaká je tradiční kuchyně v Tongu?

Tradiční kuchyní v Tongu je pokrytý pečený prasečí.

Jaký je hlavní náboženství v Tongu?

Hlavním náboženstvím v Tongu je křesťanství.

Leave a Comment