Tedom energie recenze

Tedom energie je společnost zabývající se výrobou a dodávkou energetických zařízení a technologií. Jejich produkty zahrnují kogenerační jednotky, bioplynové stanice a další řešení pro obnovitelné zdroje energie. Společnost se zaměřuje na inovativní a udržitelné energetické řešení pro průmyslové a komerční zákazníky.

Tedom energie

Jako nezávislý recenzent bych rád sdílel své dojmy o společnosti Tedom energie. Tato společnost se specializuje na výrobu a dodávku energetických řešení pro průmyslové a komerční zákazníky. Jejich produkty zahrnují kogenerační jednotky, tepelná čerpadla a solární panely. Tedom energie je známá svou inovativní technologií a dlouholetým závazkem k udržitelné energetice. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby minimalizovaly emise a snižovaly energetickou spotřebu. Společnost se také zaměřuje na poskytování komplexních energetických řešení, které pomáhají zákazníkům dosáhnout úspor a zvýšit jejich energetickou efektivitu. Jsem velmi ohromený kvalitou produktů a služeb, které Tedom energie poskytuje. Jejich tým odborníků je schopen poskytnout zákazníkům individuální a efektivní energetická řešení, která splňují jejich potřeby a požadavky. Doporučuji tuto společnost všem, kteří hledají spolehlivého dodavatele energetických řešení s ohledem na udržitelnost a efektivitu. Věřím, že společnost Tedom energie je lídrem v oblasti udržitelné energetiky a bude i nadále poskytovat inovativní a kvalitní produkty pro své zákazníky. Jejich angažovanost v oblasti ochrany životního prostředí a snižování emisí je obdivuhodná a přispívá k lepší budoucnosti pro nás všechny.

Firma TEDOM energie s.r.o.

TEDOM energie s.r.o. je společnost zaměřená na výrobu a dodávku energetických řešení pro průmyslové a komerční zákazníky. Jejich produkty zahrnují kogenerační jednotky, tepelná čerpadla a solární systémy. Společnost se zaměřuje na inovativní technologie a udržitelné energetické řešení pro zákazníky po celém světě. TEDOM energie s.r.o. je lídrem v oblasti energetických technologií a poskytuje špičkové služby pro své zákazníky.

Kontakty

TEDOM energie s.r.o. Jankovcova 2c, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko
+420 735 000 215

 • pondělí: 8:00–16:00
 • úterý: 8:00–16:00
 • středa: 8:00–16:00
 • čtvrtek: 8:00–16:00
 • pátek: 8:00–16:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Výhoda Tedom energie spočívá v jejich inovativním přístupu k výrobě obnovitelné energie.
 • ✅Další výhodou je široká škála produktů, které Tedom energie nabízí pro různé typy zákazníků.
 • ✅Dále je výhodou spolehlivost a dlouhá životnost zařízení od Tedom energie.
 • ✅Tedom energie také poskytuje udržitelné a ekologicky šetrné řešení pro energetické potřeby.
 • ✅Nakonec, Tedom energie je známý svou profesionální a kvalitní zákaznickou podporou.

Nevýhody

 • ❌ Tedom energie má vysoké provozní náklady
 • ❌ Nedostatečná spolehlivost a časté poruchy
 • ❌ Omezené možnosti údržby a servisu
 • ❌ Nízká efektivita v porovnání s konkurenčními produkty
 • ❌ Omezená dostupnost náhradních dílů a technické podpory

Zkušenosti

Jestli existuje v této době jediný a rozumný dodavatel energií, tak je to právě TEDOM. Jsem u této společnosti od úplného počátku (tj doba, kdy skončila Bohemia Energy) a neměnil bych. Aktuálně mám elektriku “sakum prdum” okolo 5 Kč za kWh s DPH a to vč. distribuce!!! ČEZ ať se jde bodnout 🙂 Jo a… děkuji za svatou trpělivost operátorkám na infolince.

Roman Kubala

Jsem u firmy Tedom energie zatím krátce, ale moje zkušenost s firmou konkrétně panem Soukupem je výborná. Kdykoli potřebuji něco vyřídit nebo mám nějaký dotaz ohledně dalšího připojení tak není problém, protože telefon bere obratem. Na centrále pokud jste v pořadí tak vám chvilku zahrají do ucha. Díky a jen tak dál jsem rád, že je tady firma, která vytváří konkurenční prostředí a nabízí ceny, které opravdu potěší

Zdenek Jarolimek

Zašlete dokumenty, podepíšete smlouvu a čekáte… Už stačí jen dodat od původního dodavatele potvrzenou výpověď. Po 3dnech čekání urgence. Tak si říkám – super, jsou svižný, připomínají se. No ještě týden to trvalo, než jsem jí obdržel. Ihned přeposílám a nastává ticho. Den před ukončením služeb původního dodavatele se ptám, jak jsme na tom? Pozítří jsem u Vás a nemám ještě nic… Odpověď: Teď sem to kontrolovat a bohužel, je mi líto nemůžeme Vám zahájit dodávku elektrické energie. Bez jakéhokoliv vysvětlení. Při telefonickém dotazu, co se stalo, že to nejde Vám odpoví že vlastně ani neví. Že to řeší teď u více zákazníků a neví. Žádám o prověření a slíbená odpověď odpoledne. Nic. Druhý den volám a opět ta samá písnička a že to poslal emailem. Tam nic nemám, ani ve spamu. Takže jsem teď již druhý den bez dodavatele el. energie. Děkuji Vám velmi pěkně. Takový zákaznický přístup jsem dlouho neviděl. Možná vlastně ani ještě neviděl.

D J

Máme u Tedomu několik odběrných míst a spokojenost. Komunikace je rychlá a zpravidla elektronicky. Vybírali jsme dodavatele podle ceny a zatím si nemůžeme stěžovat. Díky 🙂

Jan Zvolánek

Po přečtení negativních recenzí a mé osobní nechápu z čeho vycházíte ? Za sebe mohu jen doporučit, naprosto profesionální jednání, snaží se vždy pomoci a hlavně, vždy se dovolám!!!!

Václav Hejpetr

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s účinností Tedom energie? Ano, jsem velmi spokojen/a s účinností Tedom energie. A: Jak dlouho již využíváte služby Tedom energie? Využívám služby Tedom energie již několik let. A: Jaké výhody vidíte ve využívání energie od společnosti Tedom? Vidím výhody v spolehlivosti a efektivitě služeb Tedom energie. A: Jak byste zhodnotil/a zákaznickou podporu od Tedom energie? Zákaznická podpora od Tedom energie je velmi kvalitní a rychlá. A: Můžete doporučit Tedom energie ostatním zákazníkům? Ano, rozhodně bych doporučil/a Tedom energie ostatním zákazníkům.

Leave a Comment