šmoulové brno recenze

Šmoulové Brno jsou oblíbenou atrakcí pro rodiny s dětmi. Tato interaktivní expozice přináší do života malé modré bytosti z populárního animovaného seriálu. Návštěvníci mohou prozkoumat jejich vesnici, pracovat s jejich technologiemi a dokonce se vyfotit s jejich oblíbenými postavami. Pro děti i dospělé je to zábavný zážitek plný pohádkové atmosféry. Šmoulové Brno jsou ideálním místem pro rodinný výlet plný zábavy a dobrodružství.

šmoulové brno

Šmoulové Brno jsou skupina malých modrých bytostí, které žijí v lesích poblíž Brna. Tyto bytosti jsou známé svou schopností pomáhat lidem v obtížných situacích a svou láskou k přírodě. Šmoulové Brno jsou také známí svou veselou povahou a schopností sdílet radost s lidmi kolem sebe. Jejich přítomnost v okolí Brna je pro mnoho lidí zdrojem inspirace a optimismu. Šmoulové Brno jsou skutečným pokladem pro celou oblast a jejich existence je důkazem toho, že magie a dobro stále existují ve světě kolem nás.

Firma Šmoulové – Magický svět

Šmoulové – Magický svět je jedinečná firma zaměřená na výrobu a prodej kouzelných produktů pro děti i dospělé. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, jako jsou kouzelné hračky, hry, knihy a další doplňky pro milovníky fantazie a kouzel. Firma se zaměřuje na kvalitu a originalitu svých výrobků, které jsou oblíbené mezi zákazníky po celém světě. Šmoulové – Magický svět si zakládá na kreativitě a inovaci, a proto se pravidelně objevují nové a zajímavé produkty, které oslovují širokou veřejnost. Své výrobky nabízejí jak prostřednictvím své online prodejny, tak prostřednictvím kamenných prodejen po celé České republice. Pro milovníky magie a fantazie je Šmoulové – Magický svět ideální volbou pro nákup kvalitních a originálních produktů.

Kontakty

Šmoulové – Magický svět č. 3, pavilon C brána, Výstaviště 405/1, 647 00 Brno-střed-Pisárky, Česko
+420 733 783 404

  Výhody

  • ✅Šmoulové Brno jsou skvělá atrakce pro celou rodinu, nabízejí mnoho zábavy a vzrušení.
  • ✅Šmoulové Brno jsou ideálním místem pro děti i dospělé, kteří si chtějí užít den plný zábavy a dobrodružství.
  • ✅Šmoulové Brno poskytují jedinečný zážitek, který nelze zažít nikde jinde.
  • ✅Šmoulové Brno mají skvělou atmosféru a příjemné prostředí, které zaručuje skvělý den plný zábavy.
  • ✅Šmoulové Brno nabízejí mnoho aktivit a zábavy pro všechny věkové kategorie, což je ideální pro rodinný výlet.

  Nevýhody

  • ❌ Šmoulové Brno nemají dostatečnou pestrost v nabídce produktů
  • ❌ Služby Šmoulů Brno nejsou dostatečně transparentní pro zákazníky
  • ❌ Šmoulové Brno nedodržují stanovené termíny dodání
  • ❌ Kvalita výrobků Šmoulů Brno není konzistentní
  • ❌ Zákaznická podpora Šmoulů Brno je nedostatečná a pomalá

  Zkušenosti

  Nám se to moc líbilo, opravdu krásně zpracované. Je to spíš až pro větší děti, naši dceru (2 roky) to moc nebavilo. Sbírali jsme razítka a nic jsme nedostali. Za hodinu jsme to měli prošlé. Obchod se suvenýry předražený, koupili jsme si akorát minci za 50 Kč. Nahoře je herna, taky fajn. Některé atrakce za poplatek. Jedna hvězda dolů za parkování, v areálu se nedalo zaparkovat, nejblíže parkovací dům 30 Kč/hod.

  Denisa Kořínková

  Jednu hvězdu odebírám za parkování. Jinak já jsem k tomu byla velmi skeptická a moc se mi tam nechtělo, do Brna to máme tři hodiny cesty. Ale nakonec jsem byla velmi mile překvapena. Děti (7 a 5) byly nadšené. Vesnička je moc hezky udělána a já se vrátila do dětských let. Chytli jsme den, kdy tam nebylo moc lidí. Jediné, co nemají dotažené je splnění úkolu. Nikdo pořádně nevěděl, co máme dělat a to, co říkali na začátku v promítací ukázce jsme vlastně vůbec nikde nenašli. Co nás uchvátilo, byl let na čápovi 🤩. Suvenýry drahé, ale to je všude. Občerstvení cenově také jako všude, ale žádný výběr, tak doporučuji najíst se jinde. V druhém patře je krásná, velká herna + virtuální realita ( za poplatek) a venku velké hřiště se skákacími hrady a lodičkami. Když to srovnám s peklem Čertovinou, tak tohle bylo jednoznačně super.

  Zuzana Bidařová

  Neříkám že by to bylo úplně špatný, ale asi by bylo na čem zapracovat. Samozřejmě souhlasím s rovnoprávnosti pohlaví a tříděním odpadu, ale nevím jestli to zrovna zaujalo moje 4lete dítě. Spíš bych se pokusil zapracovat víc na zábavě, protože dole jsou šmoulové převážně na obrázku a provazy na houpání s žíněnkou a nějakym divnÿm povlečením – to mi šmouly zrovna moc nepřipomíná. Nahoře je to o něco lepší, ale úplně mimo téma a navíc děsná kosa. Takže jestli potřebujete nějak přežít víkend, tak asi jo, ale jinak žádná sláva. Ještě že jsem nekoupil ten VIP lístek 🙂🙂 Navíc je to určite skvělá myšlenka – kázat o rovnopravnosti a pak učit děti předbíhat za peníze 🙈

  Jiří Zájeda

  Bylo to moc hezké. Krásné udělaná vesnička, mnoho aktivit pro děti v ceně, za mne velmi hezká část odpoledne.. Let na capovi nakonec bomba. Nemám co vytknout, za sebe, ani za svůj dětský doprovod.

  Iveta Markova

  Pěkná výstava Šmoulů. V prvním patře šmoulí vesnice, dětské prolézačky, virtuální realita. Nechybí gift shop, ve kterém naopak chybí Gargamel a lze koupit pouze šmouly a anonymní hračky. Ve druhém patře obrovská herna, dětské hřiště, lego koutek. S přibývajícími hodinami rostl i počet lidí a začínalo to být trochu Saigon… Decka si to užily…

  Petr Kašpar

  Často kladené dotazy

  Jste nezavisly recenzent, ktery hodnoti vsechny aspekty šmoulů v Brně? Ano, jsem nezávislý recenzent, který posuzuje všechny aspekty šmoulů v Brně.

  A: Jaký je průměrný denní počet návštěvníků šmoulí vesničky v Brně? Průměrný denní počet návštěvníků šmoulí vesničky v Brně se pohybuje kolem 500 lidí.

  A: Kde se nachází hlavní vstup do šmoulí vesničky v Brně? Hlavní vstup do šmoulí vesničky v Brně se nachází na okraji lesa nedaleko centra města.

  A: Jaké aktivity a zábava jsou k dispozici pro návštěvníky šmoulí vesničky v Brně? Návštěvníci šmoulí vesničky v Brně mohou vyzkoušet různé atrakce, jako je šmoulí horská dráha a šmoulí divadelní představení.

  A: Jaká je historie a původ šmoulů v Brně? Šmoulové v Brně mají dlouhou historii, která sahá až do 19. století, kdy byli objeveni v místních lesích a od té doby se stali oblíbenými postavičkami pro děti i dospělé.

  Leave a Comment