šikland recenze

Šikland je zábavní park v Maďarsku, který nabízí širokou škálu atrakcí pro celou rodinu. Park se nachází ve městě Szarvas a je známý svými moderními horskými dráhami, vodními atrakcemi a zábavnými show. Navštěvovatelé mohou také vychutnat tradiční maďarskou kuchyni v jedné z mnoha restaurací v parku. Šikland je ideálním místem pro strávení dovolené plné zábavy a dobrodružství.

šikland

Šikland je úžasný zábavní park nacházející se v České republice. Tento park nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně horských drah, vodních atrakcí a zábavných her. Šikland je známý svou kvalitou služeb a bezpečností pro návštěvníky. Navíc, park se pravidelně obnovuje a přidávají se nové atrakce, aby zajišťovaly neustálý zážitek pro návštěvníky. Pokud hledáte skvělý zábavní park pro celou rodinu, Šikland je to pravé místo pro vás!

Firma Zábavní park Šikland

Zábavní park Šikland je jedním z nejoblíbenějších zábavních parků v České republice. Park se nachází v blízkosti města Plzeň a nabízí širokou škálu atrakcí pro celou rodinu. V parku najdete horskou dráhu, vodní atrakce, dětské hřiště a mnoho dalších zábavných aktivit. Šikland je ideálním místem pro strávení celého dne plného zábavy a adrenalinu. Navštivte Zábavní park Šikland a zažijte nezapomenutelný den plný dobrodružství!

Kontakty

Zábavní park Šikland Zvole 49, 592 56 Zvole-Zvole nad Pernštejnem, Česko
+420 566 567 400

  Výhody

  • ✅Šikland je skvělým místem pro rodinný výlet.
  • ✅Šikland nabízí širokou škálu atrakcí pro děti i dospělé.
  • ✅Navštěvování Šiklandu je skvělý způsob, jak strávit den venku.
  • ✅V areálu Šiklandu najdete mnoho restaurací a občerstvení.
  • ✅Šikland je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

  Nevýhody

  • ❌Šikland nenabízí dostatečně širokou škálu atrakcí pro různé věkové skupiny návštěvníků.
  • ❌Dalším nedostatkem je nedostatečná údržba a čistota areálu, což může negativně ovlivnit celkový dojem návštěvníků.
  • ❌Šikland má omezené možnosti stravování a občerstvení, což může být pro návštěvníky nevýhodou, zejména pokud plánují strávit celý den v areálu.
  • ❌Některé atrakce v Šiklandu mohou být zastaralé nebo nedostatečně udržované, což může omezit zábavu pro návštěvníky.
  • ❌Poslední nevýhodou je omezený počet parkovacích míst, což může způsobit problémy při hledání parkovacího místa během vysoce navštěvovaných dnů.

  Zkušenosti

  Do šikláče jsem se vracela od mala, za posledních 20 let asi 7x.. bohužel musím říct za posledních cca 5 let je to rok od roku horší. Areál jen chátrá, dobří herci odešli či odcházejí. Když se něco rozbije/doslouží ještě to tam dobu straší než to místo opravy/náhrady odstraní. Žádné investice, snaha vidět a cítit nejsou – snad jediný snaha vysosat z lidí peníze za vše. Vrcholem je polorozpadlé hřiště ztlučené z prken kde za nebezpečnou houpačku požadují za vstup na 10 minut další peníze nad rámec vstupného. To samé indiánská vesnička kde zbylo 1 teepee, pískoviště s pár kelímky za další poplatek… K jídlu se skoro nemá smysl vyjadřovat možná spíš jen varovat- za předražený peníze nejen že hnusný ale například bistro stánek na náměstí vyloženě zdraví nebezpečný. Ta klobása nebo hranolky co zde prodávají to jsem nikde v životě neviděla. Tak odporně to smrdí. Asi přesně takhle to dopadá když krásné místo s kouzlem a potencionálem vedou špatní lidé nejhůř jak to jde.

  Lucie Dostálová

  Jezdíme sem každý rok a máme to tu moc rádi. Krásná příroda, odpočinek, relax, legrace, zábava jak pro děti, tak pro dospělé. Hezké jsou výlety i do okolí a večer zakončení v baru U hrobníka 😀 Je tam srandy kopec 😀 Každý si tu najde něco svého co má rád. Hezky tu vždy vypneme a odpočineme si. Ahoj zase v létě!

  Lýdie Mazalová

  Jezdíme do Šikláče jen v zimě na finálové závody mistrovství ČR Offroadmaraton a máme to tu rádi. Westernové městečko už bývá uloženo k zimnímu spánku, ale i tak je působivé. Saloon prostorný, vhodný i na veliké firemní akce, personál zvyklý na davy, takže svižný, milý, pohotový. Možnost platby kartou, všude dostupné wc, infocedule, ubytování, v létě spousty aktivit, divadla, show, tábory, zvířata…tento podnikatelský záměr, zrozený před 30 lety, vážně šlape a stále se rozrůstá. Takový velký český “Disneyland “. Máváme tygřici Mie!♥️

  Martina Műllerová

  .Všude zarostlý kde sem tam něco nejde z automatů na plyšáky a dalších her buď mimo provoz nebo žrout peněz.Jinak pro děcka vyžití není…teda až na tramolínu asi zadarmo nic. Přes den pokud teda není program … taky zmrzlinu si není kde dát a vše je zavřené i jídlo odpoledne jako kemp tam nic není.Pršelo ráno zrušily program na celý den co mají lidi zaplacený nahradní program byl o ničem. Všude šikláky na vše .Jako kemp tak mikrovlnka nebo sporák kuchyňka tam není.My vařily na své.Chtěl jsem si to s rodinou jen užít.Odjeli jsme o den dřív.

  Tonda Kuba

  Kdybych mohl tak bych hvězdičku nedal žádnou. Areál jsem nenavštívil jako host ale jako brigádník. Pracoval jsem jako recepční v hotelu Arizona a i bez jakéhokoliv školení za barem. Skoro všude byli jenom brigádníci takže se ani nedivím. Ubytování pro brigádníky bylo peklo. Místnost do které se tak tak vešli dvě skříně a palanda ubytovávala šest lidí. Záchod byl jeden pro všechny brigádníky a byl v příšerném stavu, sprcha byla taktéž jen jedna a v stejném stavu. Stravování bylo drahé a pro brigádníky co pracovali přes noc žádné. (Žádné vegetariánské možnosti atd.). A to jsme se ještě nedostali k tomu nejhoršímu a to samotná práce. 12ti hodinové služby mnohdy 6-7 dnů za sebou. Dýška zákazníků brigádníci na konci dne ani neviděli jelikož šli do kapsy majitele. A jako třešnička na dortu, když ti přijde výplata tak přijde lehčí o stovky korun za elektřinu, ubytování, vodu, jídlo a záchod. Pokud kdokoliv přemýšlí o brigádě tak doporučuji cokoliv jiného. S láskou Daniel Gągola, recepce.

  Daniel Gagola

  Často kladené dotazy

  Jak dlouho trvá návštěva šiklandu?

  Návštěva šiklandu obvykle trvá celý den, protože je zde mnoho atrakcí a aktivit k prozkoumání.

  Jaká je nejoblíbenější atrakce v šiklandu?

  Nejoblíbenější atrakcí v šiklandu je zřejmě horská dráha s názvem Šílený vlak, která nabízí vzrušující zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií.

  Jaké jsou otevírací hodiny šiklandu?

  Šikland má obvykle otevřeno od rána do večera, ale doporučuje se zkontrolovat aktuální otevírací dobu před plánováním návštěvy.

  Nabízí šikland možnost stravování uvnitř areálu?

  Ano, v šiklandu je několik restaurací a stánků s občerstvením, kde si návštěvníci mohou pochutnat na různých lahůdkách během svého pobytu.

  Jak se dostanu do šiklandu veřejnou dopravou?

  Šikland je dobře dostupný veřejnou dopravou, s možností příjezdu autobusem nebo vlakem a krátkou procházkou k vstupu do areálu.

  Leave a Comment