Riadh palms recenze

Riadh Palms je luxusní rezort na pobřeží v Tunisku, který nabízí prvotřídní ubytování a širokou škálu aktivit pro hosty všech věkových kategorií. Resort se pyšní krásnými plážemi, bazény a wellness centrem, kde si mohou hosté užít relaxaci a odpočinek. Kromě toho Riadh Palms také nabízí vynikající restaurace s širokou nabídkou místní i mezinárodní kuchyně. Celkově je to ideální místo pro dovolenou plnou luxusu a pohodlí.

Riadh palms

Riadh Palms je luxusní resort na pobřeží Tuniska s nádhernými plážemi a bohatým kulturním dědictvím. Tento komplex nabízí širokou škálu aktivit pro hosty všech věkových kategorií, včetně golfového hřiště, wellness centra a bazénu. Riadh Palms je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, ať už cestujete s rodinou nebo se svými blízkými. S jeho elegantními pokoji a vynikajícími restauracemi, tento resort poskytuje dokonalou kombinaci luxusu a pohodlí. Navštivte Riadh Palms a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace a zábavy.

Firma Riadh Palms Resort & Spa Hotel / نزل رياض النخيل

Riad Palms Resort & Spa Hotel is a luxurious accommodation option located in the heart of the city. The hotel offers top-notch amenities and services, including a spa, swimming pool, and fine dining options. Guests can enjoy a relaxing stay in the comfortable rooms and suites, all designed with modern decor and equipped with the latest technology. The hotel’s prime location makes it a popular choice for both leisure and business travelers. With its excellent facilities and exceptional service, Riadh Palms Resort & Spa Hotel is the perfect choice for a memorable stay in the city.

Kontakty

Riadh Palms Resort & Spa Hotel / نزل رياض النخيل Gouvernorat de, Av. 14 Janvier, Sousse 4039, Tunisko
+216 29 999 001

 • pondělí: Otevřeno 24 hodin
 • úterý: Otevřeno 24 hodin
 • středa: Otevřeno 24 hodin
 • čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
 • pátek: Otevřeno 24 hodin
 • sobota: Otevřeno 24 hodin
 • neděle: Otevřeno 24 hodin

Výhody

 • ✅Riadh palms jsou jedny z nejúčinnějších a nejvýhodnějších rostlin pro zahradníků a majitelů nemovitostí.
 • ✅Riadh palms mají schopnost růst ve velmi suchých podmínkách a vyžadují minimální údržbu.
 • ✅Riadh palms mají esteticky příjemný vzhled a dodávají okolí exotický a luxusní vzhled.
 • ✅Riadh palms mají schopnost produkovat chutné a zdravé plody, jako jsou datle.
 • ✅Riadh palms mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči větru a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Nevýhody

 • ❌Riadh palms mají tendenci být náchylné k onemocněním a škůdcům, což může způsobit potíže při péči o ně.
 • ❌Riadh palms jsou náročné na pravidelnou údržbu a potřebují pravidelné zavlažování a hnojení.
 • ❌Riadh palms mohou být náchylné k poškození při extrémních povětrnostních podmínkách, jako jsou silné větry nebo bouřky.
 • ❌Riadh palms mohou být náchylné k deformacím nebo nezdravému růstu, pokud nejsou správně ošetřovány.
 • ❌Riadh palms mohou být nákladné na pořízení a údržbu, což může být obtížné pro majitele s omezeným rozpočtem.

Zkušenosti

Hotel byl super ,měl samozřejmě nedostatky a nějaké chyby ale byli jsme spokojené. Pokoj jsme dostali v posledním patře přímo uprostřed s nádherným výhledem na moře. Byl po rekonstrukci takže koupelna i pokoj vypadal moc dobře. Jídlo bylo taky velmi dobré což nás překvapilo. Jediný problém v jídelně je že pokud je hotel plný, lidi poušti do jídelny podle kapacity. Je očividně nedostatek talířů a příborů, protože jsme částo čekali frontu na příbor a talíř. Pláž byla skvělá bohužel nemohu hodnotit bazén jelikož jsme byli pouze u moře:) A večerní aktivity animátorů absolutní paráda jak pro děti tak dospělé ❤️ Drinky na baru absolutní paráda barmani jsou profesionálové 🍹🍺❤️ . Hotel můžeme určitě doporučit🏨☀️🌊

Kamila Kučerová

Nevěřte recenzím! Po přečtení jsem měla obavy co nás čeká, ale špatné recenze si tento hotel opravdu nezaslouží. Lidé dnes velice rádi vše kritizují a hledají sebemenší chyby/nesmysly, nejsou vůbec tolerantní a přátelští. Vše je o přístupu hostů, jak se chovají i k samotným zaměstnancům (jsou lidé co ani nepozdraví a chovají se nepříjemně k personálu – recepce, jídelny atd.). Byla nás větší skupina – viděla jsem zrekonstruované pokoje i ty se starším vybavením – pokoje krásné, čisté, klimatizace plně funkční, funkční lednice, paní na úklid chodila pravidelně (velmi milá a usměvavá). V jídelně široký výběr jídel, každý si vždy najde to své a to co mu chutná. Lidé co si stěžují na nádobí a příbory – teď v říjnu, kdy nebyla plná obsazenost jídelny, NIKDY nebyl problém. Vždy byly talíře, a vše k dispozici a když něco došlo, během 3 minut bylo doplněno. Pokud chyběla sklenička u stolu, tak si najdete stůl, kde sklenička či příbor je k dispozici. Na pláži jemný písek, lehátka (dřevěná i plastová) s matrací k dispozici, odpadkové koše k dispozici. Opět, pokud si někdo stěžuje na špinavou pláž – kelímky a vajgly poházené okolo nechávají hosté (jsou líní udělat pár kroků ke koši), koše byly vždy poloprázdné. Když to shrnu, za velice slušné peníze strávíte krásnou dovolenou, ovšem pokud jsou lidi rejpalové, vždy si nějaký problém najdou. DĚKUJEME, NAŠE SKUPINA CESTUJÍCÍCH SI DOVOLENOU UŽILA A MÁME KRÁSNÉ VZPOMÍNKY.

Gabriela Nováková

UŽ NIKDY !!! …… Byli jsme v Africe po několikáté, měli jsme pocit, že nás už nic nemůže překvapit. OMYL !!!! Začalo to večerním příjezdem na hotel….dostali jsme absolutně nepřipravený pokoj s nefunkční klimatizací v +40°C, ve kterém jsme byli donuceni i přes důrazné protesty spát, tak jako ostatní klienti (zjištěno osobně v průběhu pobytu). “Nový” pokoj jsme dostali až druhý den v odpoledních hodinách, po nespočtu konfliktů s personálem hotelu. Ztratili jsme tím tedy téměr dva dny námi zaplaceného pobytu. Dalším bodem je naprosto nedostatečný catering hotelu, který začíná nezvládnutým doplňováním pokrmů a nápojů bez ohledu na přeplněnost kapacity hotelu. Personál bez poskytnutí úplatku nefunguje. To vše končí tím, že o balenou vodu se člověk musí téměř doprošovat. Ostatní nealkoholické nápoje jsou poskytovány do plastových kelímků o objemu 0,1l…takže můžete stát u baru při tak vysokých teplotách nonstop, abyste se vůbec napili…(nekonečné fronty jsou samozřejmostí). Delegát pro klienty CK stojí spíše na straně hotelu, nikoli turistů. Nejhorší dovolená, jakou jsme dosud zažili. Hodnocení hotelu jako 4**** je myšleno v našich očích jako hodně špatný vtip!!! Doporučujeme pro Vaši dovolenou zvolit jiný hotel než tento!!!

Petra Faltysová

Byly jsme s kamarádkou 23.8.-30.8.2023. Super poloha u moře. Pláž čistá, příjemné prostředí kolem bazénů, bary a vstřícný personál. Musíte komunikovat. Tady čtu ostatní recenze – podle mě v některých připadech chyba v komunikaci. Velkolepé stravování, každý si vybere, máte pocit, že potřebujete ochutnat všechno. Každý večer program s diskotékami a taneční skupinou. Blízko i do Mediny a tržiště. Co jsem viděla za hotely okolo, Riadh Palms Resort & Spa byl za mě nejhezčí a malebný. Určitě příjemná dovolená pro páry i rodiny.

Černá labuť (Černá labuť)

Byli jsme tu s rodinou a hrozná katastrofá hotel neodpovídá 4* hvězdám maximálně 2.5* hvězdám hotel je polorozpadlý a je k určen celkové k rekonstrukci v pokoji jsme měli švábi a koupelna v strašném stavu všude fronty a hlavně v jídelně, jídlo je katastrofa nedochucené a nedá se to jíst každý den to stejné čekejte mini kelímky nebo mini sklenice kde vám budou lít pití jídelna je špinavá stoly a židle rozbité a bez klimatizace a dávejte pozor na dámy zaměstnanci jsou nebezpečný a všichny furt čekají spropitné! na pláži je bordel a v moři taky tomu to hotelu se vyhněte obloukém celkově je Tunis špinavý jedině co stoji za to je výlet Sahara.

Lucas Games

Často kladené dotazy

Jaké jsou hlavní atrakce v resortu Riadh Palms?

Riadh Palms nabízí širokou škálu atrakcí, včetně bazénu, pláže, wellness centra a restaurací.

Jaké jsou možnosti stravování v resortu Riadh Palms?

V resortu Riadh Palms můžete využít různé možnosti stravování, včetně bufetu, à la carte restaurací a snack barů.

Jaké aktivity mohou hosté provádět v okolí resortu Riadh Palms?

V okolí resortu Riadh Palms mohou hosté vyzkoušet různé aktivity, jako jsou potápění, golfové hřiště a nákupy v místních obchodech.

Jaký je personál v resortu Riadh Palms?

Personál v resortu Riadh Palms je velmi přátelský a ochotný, vždy se snaží udělat maximum pro pohodlí a spokojenost hostů.

Jaká je doprava z letiště do resortu Riadh Palms?

Resort Riadh Palms nabízí možnost transferu z letiště, který je pohodlný a bezpečný pro hosty přijíždějící letadlem.

Leave a Comment