Restaurace trappola recenze

Restaurace Trappola je skvělá volba pro ty, kteří hledají autentickou italskou kuchyni v srdci Prahy. Nabízí široký výběr tradičních italských jídel, které jsou připraveny s láskou a pečlivostí. Interiér restaurace je elegantní a příjemný, což vytváří ideální prostředí pro romantickou večeři nebo setkání s přáteli. Personál je vstřícný a ochotný doporučit nejlepší pokrmy a vína k vašemu jídlu. Celkově je Restaurace Trappola skvělým místem pro skvělý gastronomický zážitek.

Restaurace trappola

Restaurace Trappola je skvělým místem pro milovníky italské kuchyně. Jejich autentické recepty a čerstvé suroviny zaručují vynikající chuťový zážitek. Interiér restaurace je elegantní a příjemný, což vytváří ideální prostředí pro romantickou večeři nebo firemní setkání. Personál je vstřícný a ochotný doporučit nejlepší pokrmy z menu. Restaurace Trappola si zaslouží vaši návštěvu a určitě se budete chtít vrátit!

Firma Restaurace Trappola

Restaurace Trappola je jedním z nejoblíbenějších restaurací v Praze. Je známá svou vynikající kuchyní, která kombinuje tradiční české recepty s moderním twistem. Atmosféra restaurace je příjemná a elegantní, ideální pro romantickou večeři nebo firemní setkání. Personál je vstřícný a profesionální, což přispívá k celkovému zážitku z návštěvy. Restaurace Trappola si získala mnoho spokojených zákazníků a je jedním z nejlepších míst k objevování lahodné české kuchyně.

Kontakty

Restaurace Trappola Srbická 464, 415 10 Teplice-Teplice 10, Česko
+420 417 568 870

 • pondělí: 9:00–22:00
 • úterý: 9:00–22:00
 • středa: 9:00–22:00
 • čtvrtek: 9:00–22:00
 • pátek: 9:00–22:00
 • sobota: 9:00–22:00
 • neděle: 9:00–22:00

Výhody

 • ✅ Restaurace Trappola nabízí široký výběr lahodných pokrmů z italské kuchyně.
 • ✅ Atmosféra restaurace je příjemná a romantická, ideální pro večeře ve dvou nebo pro rodinné oslavy.
 • ✅ Personál je velmi vstřícný a ochotný, vždy se postará o maximální spokojenost zákazníků.
 • ✅ Restaurace Trappola má skvělou polohu v centru města, snadno dostupnou pro všechny návštěvníky.
 • ✅ Kromě tradičních italských jídel nabízí také široký výběr vín a dezertů, které potěší i ty nejnáročnější gurmány.

Nevýhody

 • ❌Restaurace Trappola nenabízí žádné vegetariánské nebo veganské možnosti na svém menu.
 • ❌Restaurace Trappola má často pomalou obsluhu a dlouhé čekací doby.
 • ❌Kvalita jídel v Restauraci Trappola je nekonzistentní a často podprůměrná.
 • ❌Ceny v Restauraci Trappola jsou nadprůměrně vysoké ve srovnání s kvalitou jídel a služeb.
 • ❌Prostory v Restauraci Trappola jsou často přeplněné a hlučné, což snižuje celkový zážitek z návštěvy.

Zkušenosti

Tohle bejvala skvělá picérka….Dovoz přes růžovou firmu s poplatkem, pizza 210, ale proti obrázku tak poloviční náplň, gumový těsto. Ani to pořádně nerozkrájeli, šla vyndat jedna osminka a zbytek jsem musel trhat na sílu. První fotka “promo” obrázek, druhá smutná realita.

Avathar Nabuchodonozor

Výborná restaurace 👌 Po dlouhé době v tomto OC a volba byla jasná Trappola. Před obchodním domem byla zimní akce vítáni svatého Martina na bílém koni,tak nebylo jednoduché sehnat misto. K večeři kohout na červeném víně , chutná tomatová polévka a palačinky . Skvělá byla také servírka ,která byla i pozdě večer usměvavá a příjemná 👍

Karel Kubeš

Minulý týden při naší návštěvě, jsme byli nemile překvapeni. Číšnice (postarší dáma s na krátko střiženými blond vlasy) nás uvítala se slovy „běžte pryč, nemám volný stůl“ přičemž před námi jeden volný stůl byl a když jsme na toto poukázali tak nám s odporem v očích řekla ať počkáme, že jej uklidí. Při objednávání jídla nám nic v podstatě nenabídla pouze hodila na stůl jídelní lístky a odešla.. zhruba po 10ti minutách se vrátila pro objednávku. Po jídle se ani nezajímala jestli chceme ještě něco či jsme byly s jídlem spokojeni. Celkově si dovolím říci, že díky této paní nás přešla chuť takže jsme pouze zaplatili a odešli.

Natálie Frydrychová

Dříve jsem do Trappoli sem tam zavítal, ale vždy se mi zdálo, že tam je arogantní a neochotná obsluha. To už je ale minulostí, respektive při naší poslední srpnové návštěvě tomu tak bylo. Obsluha milá a rychlá a jídlo moc dobré…šafránové rizzoto…tady bych vytknul jen za mě zbytečně hrubě nasekaná cibulka, a tagliatelle s prosciuttem, houbami a cherry rajčaty…moc dobré, těstoviny al dente jak mají být, chuťově zajímavé 👍 Komu vadí ruch nákupního centra může sedět nahoře v patře, kde jsou umístěné i čisté toalety. Hodnocení: – jídlo 4* – prostředí 4* – obsluha 4* – genius loci 3,5* – poměr cena výkon 4* Doporučuji navštívit. V minulosti jsem si dával i pizzu, kterou mají z pece a byla také moc dobrá.

Spielmachr

Výborné. Skvělý poměr cena výkon a velice příjemné prostředí.

Milan Volek

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s kvalitou jídla v restauraci Trappola? Ano, kvalita jídla v restauraci Trappola je vždy skvělá. A: Jaké jsou ceny jídel a nápojů v restauraci Trappola? Ceny jídel a nápojů v restauraci Trappola jsou velmi přijatelné a odpovídají kvalitě. A: Má restaurace Trappola dostatečný výběr vegetariánských jídel? Ano, restaurace Trappola nabízí široký výběr vegetariánských jídel pro své zákazníky. A: Je nutná rezervace před návštěvou restaurace Trappola? Doporučuje se rezervovat stůl předem, zejména v případě větší skupiny návštěvníků. A: Jaká je atmosféra v restauraci Trappola? Atmosféra v restauraci Trappola je velmi příjemná a pohodová, ideální pro rodinné i firemní setkání.

Leave a Comment