Popeyes recenze

Popeyes je oblíbený fast food řetězec známý pro své lahodné kuřecí pokrmy. Nabízí širokou škálu jídel, včetně jejich ikonických kuřecích křidélek a chutných plátků kuřecího masa. Restaurace Popeyes je oblíbená pro svou křupavou kůrči a pikantní dochucení. Popeyes také nabízí různé přílohy, jako jsou hranolky, rýže nebo chléb. Pro milovníky fast foodu je Popeyes skvělou volbou pro rychlý a chutný oběd nebo večeři.

Popeyes

Popeyes je oblíbený fast-food řetězec, který je známý svými lahodnými kuřecími pokrmy a křupavými hranolkami. Restaurace Popeyes nabízí široký výběr jídel, včetně klasických kuřecích kousků, sendvičů a příloh jako je bramborová kaše nebo kukuřice. Kromě toho mají také v nabídce různé omáčky a dezerty, jako je například sladký koláč s jablky nebo zmrzlina. Popeyes si získal popularitu díky svému výjimečnému chuti a kvalitě surovin, které používají při přípravě jídel. Navštivte Popeyes a pochutnejte si na jejich vynikající nabídce již dnes!

Firma Popeyes – République

Popeyes – République je jedinečným a oblíbeným místem pro milovníky kuřecího masa a lahodných příloh. Tento restaurační řetězec se specializuje na křupavé kuřecí kousky, které jsou známé svou výbornou chutí a kvalitou. Kromě toho nabízí také různé druhy omáček a příloh, jako jsou hranolky nebo kukuřice. Popeyes – République je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí dopřát skvělý jídlo v příjemném prostředí.

Kontakty

Popeyes – République 15 Pl. de la République, 75003 Paris, Francie

 • pondělí: 11:00–1:00
 • úterý: 11:00–1:00
 • středa: 11:00–1:00
 • čtvrtek: 11:00–1:00
 • pátek: 11:00–1:00
 • sobota: 11:00–1:00
 • neděle: 11:00–1:00

Výhody

 • ✅Popeyes je oblíbený fast food řetězec díky svému originálnímu receptu na smažené kuřecí kousky
 • ✅V restauraci Popeyes můžete vychutnat autentické jižanské chutě, které se liší od běžných fast food řetězců
 • ✅Popeyes nabízí široký výběr příloh, jako jsou hranolky, rýže nebo bramborová kaše, které dokonale doplní vaše jídlo
 • ✅Kromě klasických kuřecích pokrmů nabízí Popeyes také lahodné rybí pokrmy, jako je crispy fish sandwich
 • ✅V Popeyes se můžete těšit na výborné dezerty, jako jsou sladké koláče nebo donuty, které si můžete dopřát po hlavním jídle

Nevýhody

 • ❌ Poměrně vysoké ceny za porce jídla
 • ❌ Často dlouhé fronty a dlouhé čekání na objednávku
 • ❌ Omezený výběr vegetariánských a veganských možností
 • ❌ Někdy nedostatečná kvalita potravin, zejména v některých pobočkách
 • ❌ Nepříliš příjemný personál a pomalá obsluha

Zkušenosti

Čekání 30 minut a více i na malou objednávku. Personál nekomunikuje, interiér od objednávky po výdej je zmatený. Návštěva kolem půlnoci ve středu.

Adrian Ha

Velký konzument smaženého kuřete, mohu jen zdůraznit čerstvost produktů pokaždé, když tam jdu. Jejich křídla jsou však malá a dokonce malinká, jak můžete vidět na fotografii. Měli by přezkoumat svou politiku ziskovosti…

Snouwcky

Rychlá obsluha a číšníci jsou super zdvořilí, to jsem nikdy neviděl v řetězci rychlého občerstvení. Jídlo není špatné, kuře je dobré, sendvič je dobrý a hranolky jsou kořeněné (ale ne dost, možná chybí sůl), prostředí je roztomilé a upřímně řečeno za cenu (srovnatelnou s ostatními řetězci) I zjistíte, že je mnohem lepší mít kompletní menu v Popeyes, než jít do pařížské restaurace, která prodává hamburgery

lau

Takže dnes večer jsme si povídali o procházce po Place de la république, dostali jsme trochu hlad a neměli jsme čas si vybrat, tak jsme se rozhodli zkusit Popeyes. I když nejsem velkým fanouškem smaženého kuřete, jídlo se mi opravdu líbilo, měli jsme 2 kusy pikantního kuřete, kuřecí sendvič a křehké, vše křupavé, čerstvé a chutné, opravdu se mi líbily jejich hranolky, podávané pod 5 minut taky. Horní jídelna v oblasti však byla ve špičce trochu chaotická, ne tak čistá, také odpadkové koše jsou nepřehledné, doporučuji vám dát jasné pokyny, kam odložit talíře, papír atd.

shaalan mrad

Kuře je suché a podává se studené, totéž platí pro hranolky! Jako velký milovník kuřat jsem zklamaný, když zjišťuji, že se zdá, že kuře bylo znovu ohřáté a ne čerstvé, převařené a téměř spálené! Opět zklamání…

Jessica Ramandimbinirina

Často kladené dotazy

Proč je Popeyes tak oblíbený mezi fanoušky fast foodu?

Protože nabízí křupavé kuřecí kousky s unikátními kořeněnými recepty, které se liší od konkurence. Q: Jaké jsou nejoblíbenější pokrmy v Popeyes?

Leave a Comment