Pizzerie best recenze

Nejlepší pizzerie v okolí je bezpochyby Pizzeria Bella Napoli. Jejich křupavé kůrčičky a bohaté náplně jsou prostě nepřekonatelné. Navíc mají skvělou obsluhu a útulné prostředí, které vám okamžitě připomene italskou atmosféru. Doporučuji vyzkoušet jejich speciální pizza s mozzarellou a čerstvými rajčaty – prostě lahoda pro vaše chuťové buňky!

Pizzerie best

Jako nezávislý recenzent jsem navštívil mnoho pizzerií a mohu říci, že jednoznačně nejlepší pizzerií je Pizzerie Bella Napoli. Jejich pizza je neuvěřitelně chutná a autentická, s čerstvými ingrediencemi a dokonalým těstem. Atmosféra v restauraci je přívětivá a příjemná, personál je vstřícný a ochotný. Každá návštěva v této pizzerii je skvělým zážitkem a já ji rozhodně doporučuji všem milovníkům dobrého jídla.

Firma Pizzerie Best

Pizzerie Best je rodinný podnik s dlouholetou tradicí výroby italských pizz. Nabízí široký výběr čerstvých surovin a autentických receptů, které zaručují skvělou chuť a kvalitu jídla. Personál je vždy ochotný a vstřícný, což přispívá k příjemné atmosféře a spokojenosti zákazníků. Pizzerie Best je skvělou volbou pro milovníky dobrého jídla a příjemného prostředí.

Kontakty

Pizzerie Best Elišky Krásnohorské 318, 738 01 Frýdek-Místek-Frýdek-Místek 1, Česko
+420 604 407 195

 • pondělí: 11:00–22:00
 • úterý: 11:00–22:00
 • středa: 11:00–22:00
 • čtvrtek: 11:00–22:00
 • pátek: 11:00–23:00
 • sobota: 11:00–23:00
 • neděle: 11:00–22:00

Výhody

 • ✅ Nejlepší pizzerie nabízí široký výběr čerstvých a kvalitních ingrediencí
 • ✅ Atmosféra v nejlepší pizzerii je přátelská a přívětivá
 • ✅ Obsluha v nejlepší pizzerii je vždy ochotná poradit s výběrem jídla
 • ✅ Pizzy v nejlepší pizzerii jsou vždy pečeny perfektně a chutnají jako v Itálii
 • ✅ Ceny v nejlepší pizzerii jsou velmi přijatelné a nabízí skvělou hodnotu za peníze

Nevýhody

 • ❌ Pomalá obsluha
 • ❌ Vysoké ceny za průměrnou kvalitu
 • ❌ Nedostatečný výběr vegetariánských možností
 • ❌ Špatná hygiena v kuchyni
 • ❌ Neochotný personál

Zkušenosti

Dobrý den. Dne 17.3. Jsme si zašli na rodinný oběd s tím že až po objednání jsme byli upozorněni na minimálně 30 minut čekání. Objednali jsme si vývar a tatarák a poté 3 hl. Chody. Polévka donesena hned. Tatarák po 40 minutách. Tatarák byl extrémně pálivý a v něm kyselé okurky které přehltily tvaruzky. Během asi 2 minut pak doneseny zbylé chody i když jsme jedli predkrm. Dnes návštěva vůbec nedopadla dobre a to restaurace nebyla ani z pulky naplněna. Obsluha se nám vůbec nevenovala. Až na pana v brýlích (co nás jako jediný obsloužil), až na servírku, která objednala jidlo na začátku, při zaplacení jsme na chyby upozornili a byla nám udělena omluva. Jidlo jinak restaurace umí ale dnes jsme dostali černého Petra. Na konci se servírka ze začátku přišla omluvit za nepříjemnost z kuchyně ze jim to zdědila a podtrhla. Ale nejspíš chyba v kuchyni. Vždy jsme restauraci chválil a rádi do ni zašli ale dneska zklamání.

Sarinka 2007

Minulý víkend jsem se svou drahou polovičkou provedl výlet na Lysou horu a po cestě zpátky jsem dostal krapec hladec. Narazil jsem na místní Frýdek-Klenot-Místek podnik. Nevím, jestli to bylo z té cesty či výšlapu, ale musím říct, že jsem byl velmi spokojený s tataráčkem co mi byl naservírován. Původně jsem si teda našlápl do restaurace pro pizzu, ale musím uznat, že jsem nelitoval mé konečné volby. Moje žena si dala kuřecí prso s bylinkama. Já jsem teda chlap a mám rád mé maso červené, avšak ozdobeno to bylo krásně a taktéž to krásně vonělo, prý to mám vychválit. Slečna servírka velmi mrštná šikovná a usměvavá 👍👍👍 děláte to moc dobře nebyli jsme tam naposledy. R.

Radovan Přibyl

Včera jsem navštívil tuto restauraci/pizzerii po hodně dlouhé době. Byl jsem opravdu příjemně překvapen. Musím pochválit jídlo, obsluhu a krásně zrekonstruované prostředí. Vřele doporučuji a super, že se to u Vás takto pohlo směrem nahoru.

Pierre Silence

Stavili jsme se zde na oběd po několika letech a byli jsme velmi mile překvapeni. Jídlo výborné, milá obsluha a příjemné prostředí. Doporučuji

Lucie “vysmátá sestřička”

Dobrý den. Dnes bych nechtěla hodnotit restauraci apod. Ale ráda bych se zeptala jestli máte v plánu dělat něco z s tím dětským hřištěm. Už druhý rok je potopené pískoviště. Totální jezírko. Jedna jediná houpačka. Šíleně vrže,a bylo by fajn promazat alespoň. Také nějaké pevnější zábradlí na dřevěném domečku by bodlo. Viděli jsme mnohokrát jak dítě přes tyto lanka ,které mají sloužit jako zábradlí, propadli. A i přes dozor rodičů neměli šanci tomu zabránit. Pro děti ,by to chtělo určitě vylepšit zázemí a hledět i na bezpečnost.

Barbora Gavlasova

Často kladené dotazy

Jaké jsou nejlepší pizzerie v okolí?

Nejlepší pizzerie v okolí jsou Pizzeria Bella Napoli a Pizzeria La Famiglia.

Která pizzerie má nejlepší těsto?

Podle mnoha zákazníků má nejlepší těsto Pizzeria Bella Napoli.

Jaké jsou oblíbené příchutě pizzy v těchto pizzeriích?

Mezi oblíbené příchutě pizzy v těchto pizzeriích patří Margherita, Quattro Stagioni a Diavola.

Kde se nachází tyto pizzerie?

Pizzeria Bella Napoli se nachází v centru města a Pizzeria La Famiglia je na okraji města, poblíž nákupního centra.

Jaké jsou ceny pizz v těchto pizzeriích?

Ceny pizz v Pizzeria Bella Napoli jsou průměrné, zatímco v Pizzeria La Famiglia jsou o něco vyšší, ale stále dostupné pro všechny.

Leave a Comment