Pillow pojišťovna recenze

Pillow pojišťovna je pojišťovací společnost, která se specializuje na poskytování pojištění pro domácnosti a majetek. Jejich služby jsou zaměřeny na zajištění ochrany a bezpečnosti pro klienty v případě nepředvídatelných událostí, jako jsou požáry, krádeže nebo povodně. Pillow pojišťovna je známá svou spolehlivostí a rychlým a efektivním řešením pojistných událostí, což ji činí oblíbenou volbou pro mnoho zákazníků.

Pillow pojišťovna

Pillow pojišťovna je renomovaná pojišťovací společnost, která se specializuje na poskytování komplexních pojištění pro své klienty. Jejich služby jsou známé pro svou spolehlivost a transparentnost, což z nich činí jednoho z předních hráčů na trhu pojišťovnictví. Klienti Pillow pojišťovny mohou očekávat širokou škálu pojištění, včetně životního pojištění, majetkového pojištění a zdravotního pojištění. Společnost se také pyšní rychlým a efektivním řešením pojistných událostí, což zajišťuje maximální spokojenost klientů. Celkově lze říci, že Pillow pojišťovna je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivého partnera pro své pojištění.

Firma Pillow pojišťovna, a.s.

Pillow pojišťovna, a.s. je renomovaná pojišťovací společnost, která se specializuje na poskytování kvalitních pojištění pro jednotlivce i firmy. Jejich služby jsou známé pro svou spolehlivost a transparentnost. Společnost se zaměřuje na poskytování komplexních pojištění, které pokrývají širokou škálu potřeb svých klientů. Díky své dlouholeté zkušenosti a profesionálnímu přístupu si získala důvěru mnoha zákazníků. Pillow pojišťovna, a.s. je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivého partnera pro své pojištění.

Kontakty

Pillow pojišťovna, a.s. Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 11-Chodov, Česko
+420 734 510 530

 • pondělí: Zavřeno
 • úterý: 8:00–17:30
 • středa: 8:00–17:30
 • čtvrtek: 8:00–17:30
 • pátek: 8:00–17:30
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Výhody Pillow pojišťovny:
 • ✅ Rychlé a jednoduché uzavření pojištění online bez zdlouhavých formulářů a papírování.
 • ✅ Široká nabídka pojištění pro různé životní situace od cestovního pojištění po pojištění majetku.
 • ✅ Individuální přístup ke každému klientovi a možnost konzultace s odborníkem při výběru pojištění.
 • ✅ Možnost sjednání pojištění na míru dle specifických potřeb klienta.
 • ✅ Rychlá a efektivní pomoc a vyřízení při nastalé škodě či neštěstí.

Nevýhody

 • ❌Nedostatečná komunikace s klienty Pillow pojišťovna nedokáže efektivně komunikovat s klienty a řešit jejich dotazy a stížnosti.
 • ❌Nízká úroveň služeb Kvalita poskytovaných služeb Pillow pojišťovny je často podprůměrná a nedostatečná.
 • ❌Vysoké poplatky a provize Pillow pojišťovna má neúměrně vysoké poplatky a provize, což může klienty finančně zatížit.
 • ❌Omezené pokrytí Některé druhy pojištění poskytované Pillow pojišťovnou mají omezené pokrytí a nedostatečné krytí rizik.
 • ❌Zpožděné vyřizování pojistných událostí Pillow pojišťovna často zdržuje vyřizování pojistných událostí a náhrad, což může klienty zbytečně zatížit.

Zkušenosti

Varuji všechny normální před touto pojištovnou. Nemají pořádek v systémech a ty jim generují nesmyslná udání třeba na svaz pojistitelů, který je úplně mimo. Mám celou historii komunikace a je to amaterizmus nejvyššího ražení. Já jsem vše převedl jinam. Otřesná společnost a never more. Arogance na třetí. …úprava 15.3 protože tito famozní lidé mají vypnuté možnosti odpovědí, tak na jejich aroganci odpovím updatem tohoto mého komentáře – zkrátka .- je to společnost, která záměrně uvádí lidi v omyl a pak bonzuje a UDÁVÁ. VYHNĚTE SE TOMU. veškeré data ke smlově jsem uvedl a tohle je pouze snaha zahladit stopy nad primitivním chovámím.

john kerrow

Okamžité vyřešení požadavku ,během pár minut.Hodnotim tuto pojišťovnu 10 hvězdičkami. Jednání,přístup,rychlost staví tuto pojišťovnu na první místo.

laura hammerova

Od této pojišťovny ruce pryč, komunikace je příšerná při koupi vozu jsem byl nucen si vytvořit nějaké krátkodobé pojištění s tí, že mi byla doporučena tato pojišťovna bohužel poté nastal problém toto pojištění zrušit a to už jen informace skrze operátora bylo hrozné prvé že moji žádost nemohou najít a poté ji nakonec našli a že se mi následně někdo ozve bohužel nic tak jsem kontaktoval znovu tam, že zase nic nemohou najít pak opět našli a že se mi už někdo odvál ale, že to mám v jejich aplikaci a že musím napsat důvod proč chci od nich odejít přičemž mají napsáno že do určité doby mohu odejít bez udaní důvodu. No prostě bordel tam nikdo neví co děla pravá ruka od levé tuto Pojištovnu již nebrat, raději sahat po zaručeném

Pavel Vobořil

Rozhodně nedoporučuji. Nechají vás uzavřít smlouvu, nafotit vozidlo. Již vás neupozorní že se jim na vozidle něco nelíbí a dle jejich názoru neodpovídá smluvním podmínkám a když pak požadujete plnění z pojištění jen vám napíšou že jste porušil smluvní podmínky a nemáte právo na pojistné plnění.

Lukáš Nesveda

Toto NENÍ recenze na společnost ale na “nucenou” SMS, kterou pošlou když je hodnocení. 1. bit.ly má možnost úpravy URL, aby tam bylo třeba bit.ly/pillowhodnoceni atd., vypadá to profesionálněji a i proti lidem, kteří posílají bit.ly na viry a lidé se bojí klikat. 2. Poté, co investuji svůj čas do virtuální asistentky, která mluví hrozně dlouho (lidem by možnost 1-5 měla říkat až když nerozumí, ne pětiminutový talk o tom jak hodnotit), nechci dostat spamovou SMS o hodnocení na Google. Když už se mnou mluví pět minut, tak by se mě na tuto informaci měla zeptat, nebo říci pokud nechcete, zmáčknete 1 nebo řekněte idk, ne mi ji nutit. Hodnocení smažu po opravení těchto věcí a rád dám hodnocení pojišťovny jako takové, které je 5*

Petr Ptáček

Často kladené dotazy

Jste spokojeni s kvalitou služeb Pillow pojišťovny? Jak dlouho trvá schválení žádosti o pojištění u Pillow pojišťovny? A: Ano, zatím jsem neměl/a žádné problémy s jejich službami. Jaké druhy pojištění nabízí Pillow pojišťovna? A: Žádost o pojištění obvykle schválí během několika dní. Jaké jsou ceny pojištění u Pillow pojišťovny? A: Pillow pojišťovna nabízí různé druhy pojištění, včetně cestovního pojištění a pojištění majetku. Jaké jsou zkušenosti zákazníků s Pillow pojišťovnou? A: Ceny pojištění se liší podle typu pojištění a rozsahu krytí.

Leave a Comment