Opel insignia recenze

Opel Insignia je středně velký automobil vyráběný německou automobilkou Opel od roku 2008. Tento model se vyznačuje moderním designem, prostorným interiérem a širokou škálou dostupných funkcí. Insignia je nabízena v různých karosářských verzích, včetně sedanu, kombi a liftbacku. V interiéru najdeme kvalitní materiály a moderní technologické prvky, které zvyšují komfort a bezpečnost při jízdě. Pod kapotou se nacházejí různé benzinové a naftové motory, které nabízejí dostatečný výkon a úspornost. Celkově je Opel Insignia solidní volbou pro ty, kteří hledají elegantní a spolehlivý automobil střední třídy.

Opel insignia

Opel Insignia je středně velký rodinný automobil vyráběný německou automobilkou Opel. Tento elegantní vůz nabízí pohodlný a prostorný interiér, spolehlivý motor a moderní technologické vybavení. Insignia je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci stylu, komfortu a výkonu. Díky svému atraktivnímu designu a široké škále dostupných funkcí si získal velkou popularitu mezi zákazníky po celém světě. Opel Insignia je skvělou volbou pro každodenní použití i dlouhé cesty a jistě vám poskytne spolehlivou a pohodlnou jízdu.

Firma The car company Opel dealer Breejen

Společnost Opel dealer Breejen je renomovaným prodejcem automobilů s dlouholetou tradicí a skvělou pověstí na trhu. Jejich nabídka zahrnuje širokou škálu vozidel od osobních automobilů po užitková vozidla. Kromě prodeje nových vozidel také poskytují servisní služby a prodej náhradních dílů. S jejich profesionálním přístupem a kvalitními službami je Opel dealer Breejen ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivého partnera pro své automobilové potřeby.

Kontakty

The car company Opel dealer Breejen Sjersestraat 35, 4286 BC Almkerk, Nizozemsko
+31 183 402 521

 • pondělí: 8:15–18:00
 • úterý: 8:15–18:00
 • středa: 8:15–18:00
 • čtvrtek: 8:15–18:00
 • pátek: 8:15–18:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Výhoda: Opel Insignia nabízí prostorný interiér s dostatkem místa pro cestující i zavazadla.
 • ✅Výhoda: Výbava vozu je bohatá a moderní, zahrnuje například bezpečnostní asistenční systémy a komfortní prvky.
 • ✅Výhoda: Jízdní vlastnosti vozu jsou vyvážené a pohodlné, což zaručuje pohodlnou jízdu na dlouhé vzdálenosti.
 • ✅Výhoda: Design vozu je elegantní a atraktivní, což přitahuje pozornost a zvyšuje prestiž vozidla.
 • ✅Výhoda: Opel Insignia je ekonomický v provozu díky úsporným motorům a nízkým provozním nákladům.

Nevýhody

 • ❌První nevýhoda Opel Insignia je jeho vysoká spotřeba paliva.
 • ❌Druhá nevýhoda je nekvalitní interiér s levnými materiály.
 • ❌Třetí nevýhoda je častá poruchovost elektroniky.
 • ❌Čtvrtá nevýhoda je nízká hodnota při prodeji.
 • ❌Pátá nevýhoda je vysoké náklady na údržbu.

Zkušenosti

Dnes jsem si vyzvedl svůj nový Opel corsa. Byla jsem velmi potěšena pomocí, které se mi dostalo. Před pár týdny jsem jel do této společnosti na svou první testovací jízdu s Corsou. Všechny informace mám od Rema. Bohužel ještě tentýž den bylo toto auto prodáno někomu jinému. Přesto mi o 2 týdny později zavolal Remo, jestli už vím, co chci. Zavolala v pravý čas. Byl jsem venku a chtěl jsem corsu. V té době měli moje současné auto. Tak jsme se vrátili na testovací jízdu. Protože jsem chtěl pocítit rozdíl mezi motorem s turbem a bez něj, jel jsem s jinou Corsou. Takže jsme opravdu spolupracovali na správném výběru. Ale rychle se to vyjasnilo. Koupil jsem si svou současnou corsu. Protože se mi nelíbila kolečka, která byla vespod, navrhla dát pod sebe jiná zdarma. Epizoda také probíhala tak reflexivně. Vše bylo v klidu vysvětleno. A když jsem to nestihl, musel jsem se vrátit. Můžete tedy pochopit, že jsem velmi spokojen a tuto společnost doporučuji. A tímto bych chtěl poděkovat celému personálu za veškerou péči.

Wilma Nieuwenhuizen

Jaká neprofesionální/nedbalá společnost. Personál, který s vámi nechce přemýšlet nebo nechce udělat krok navíc, aby byli zákazníci spokojeni. Pak jsme málem koupili poškozené auto, kdybychom si toho sami nevšimli. Všichni prodejci jsou ještě malé děti, které nevědí nic o vstřícnosti k zákazníkům… Mluvíte se sloupem, když před vámi stojí prodavač. Pak přednesete svůj problém jinému zaměstnanci a on uprostřed rozhovoru odejde a předstírá, že vás nikdy neslyšel. Bez ohledu na záruku si dejte pozor, co zde kupujete! Samozřejmě se sem už nikdy nevrátím!!

Gokhan Ymz

Právě jsem si vybral skvělý Opel Corsa z druhé ruky. Auto bylo dodáno v top stavu. Dobře, služba Remo byla pozorná a flexibilní. Kdybych nebydlel tak daleko od této garáže, auto by zde bylo určitě servisováno. Nadmíru spokojen.

Rob Römer

Jaká skvělá automobilka, tak dobře přijatá, pomáhala, přemýšlela, Koupili jsme zde krásný Opel Mokka, jaké krásné auto. Martine, Remo, Marku, moc děkuji. Pokud to ještě není jasné, klidně si kupte auto zde, TOP!!!

Bas De Groot

Koupili jsme si náš Opel Crossland z této garáže. Při naší první návštěvě jsme byli vřele přivítáni a mohli jsme okamžitě absolvovat zkušební jízdu. Personál je velmi přátelský a dobře informovaný. V den, kdy jsme si vyzvedli naše auto, byl připraven a vysvětlili jsme, jaké funkce auto má a jak je používat. Poctivá, přátelská a profesionální garáž.

Natasja Buijk

Často kladené dotazy

Jaká je cena základního modelu Opel Insignia?

Cena základního modelu Opel Insignia se pohybuje kolem 600 000 Kč.

Jaká je maximální rychlost, kterou může Opel Insignia dosáhnout?

Opel Insignia může dosáhnout maximální rychlosti až 220 km/h.

Jaká je spotřeba paliva u modelu Opel Insignia?

Spotřeba paliva u modelu Opel Insignia se pohybuje kolem 6-8 litrů na 100 km.

Jaký je rozdíl mezi motorizacemi benzín a diesel u Opel Insignia?

Rozdíl mezi motorizacemi benzín a diesel u Opel Insignia spočívá v účinnosti a výkonu motoru.

Jaké jsou nejčastější problémy s Opel Insignia?

Mezi nejčastější problémy s Opel Insignia patří elektronické poruchy a problémy s řízením.

Leave a Comment