Nordic telecom recenze

Nordic Telecom je přední telekomunikační společností ve skandinávském regionu, která poskytuje širokou škálu služeb v oblasti mobilních a pevných sítí. Jejich inovativní přístup k technologiím a zákaznickým službám je známý po celém světě. Nordic Telecom se zaměřuje na poskytování spolehlivého a rychlého připojení pro své zákazníky a je jedním z lídrů v oblasti digitálních komunikací.

Nordic telecom

Nordic Telecom je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb v severských zemích. Společnost se zaměřuje na poskytování špičkových technologií a inovativních řešení pro své zákazníky. Síť Nordic Telecom je známá svou spolehlivostí a vysokou kvalitou služeb. Společnost také aktivně podporuje digitální transformaci ve své oblasti působnosti a je známá svým angažovaným přístupem k udržitelnosti a odpovědnému podnikání. Nordic Telecom je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivého a inovativního poskytovatele telekomunikačních služeb.

Firma Nordic Telecom

Nordic Telecom je přední telekomunikační společnost specializující se na poskytování špičkových služeb mobilních operátorů a internetových poskytovatelů. Jejich inovativní přístup k technologiím a neustálé investice do vývoje infrastruktury zajišťují zákazníkům rychlé a spolehlivé připojení. Nordic Telecom se zaměřuje na poskytování širokopásmových služeb, cloudových řešení a digitálních technologií pro podniky i jednotlivce. S důrazem na kvalitu, bezpečnost a udržitelnost, Nordic Telecom se stal jedním z předních hráčů na trhu telekomunikací v regionu.

Kontakty

Nordic Telecom Jihlavská 1558/21, 140 00 Praha 4-Michle, Česko
+420 800 807 060

  Výhody

  • ✅Výhoda 1: Nordic telecom nabízí širokou škálu služeb v oblasti telekomunikací, včetně mobilních dat, pevných linek a internetového připojení.
  • ✅Výhoda 2: Jejich služby jsou známé pro vysokou kvalitu signálu a spolehlivost s minimálním výpadkem spojení.
  • ✅Výhoda 3: Nordic telecom poskytuje konkurenční ceny a atraktivní slevy pro své zákazníky, což je velkým lákadlem pro ty, kteří hledají cenově dostupné telekomunikační služby.
  • ✅Výhoda 4: Firma se zaměřuje na udržitelnost a ekologické praktiky, což je důležité pro zákazníky, kteří dbají na životní prostředí.
  • ✅Výhoda 5: Nordic telecom je známý pro svou vynikající zákaznickou podporu a rychlé řešení jakýchkoli problémů, což zajišťuje spokojenost a loajalitu zákazníků.

  Nevýhody

  • ❌ Pomalá rychlost internetového připojení ve srovnání s jinými regiony
  • ❌ Omezený výběr poskytovatelů služeb, což vede k vyšším cenám
  • ❌ Nedostatečná pokrytí ve venkovských oblastech, což ztěžuje přístup k síti
  • ❌ Vysoké poplatky za roamingové služby při cestování do zahraničí
  • ❌ Omezené možnosti výběru tarifních plánů a služeb podle individuálních potřeb uživatelů.

  Zkušenosti

  Absolutně hrozná zkušenost. O připojení ani nemluvím, to nikdy dobré nebylo. Ale po incidentu kdy Nordic nebyl napomocný s vyřešením roteru, a bylo na nás do mobilu řváno, jsme se rozhodli přejít k nejmenované velké společnosti i přesto že v místě kde žijeme má pouze LTE pokrytí, a musím říci že i LTE připojení funguje lépe. Každopádně už půl roku u Nordicu nejsme a dnes jsme dostali hovor že údajně máme nedoplatek 140kc. Paní byla opravdu nepříjemná, a vážně mi nedává smysl proč tedy těch 140kc nebylo v posledním vyúčtování. Určitě budeme podávat stížnost na ČTÚ, protože takové chování je vazne nepřípustné! Absolutně nedoporučuji, radši si pořiďte tarif s neomezeními daty než byt u nordicu!

  Paul

  Musím si postěžovat. U NordicTelecom (dříve BAJAnet, později Libli) jsem od roku 2018. Poslední asi 2,5 roku pracuji doma na Home Office, takže na kvalitním stabilním připojení stojí celá moje práce, bez internetu nemůžu pracovat, často dělám videohovory přes Teams, připojení na firemní VPN, atd. Musím se podělit o nemilou zkušenost …. už několikrát se mi stalo, že jsem ráno vstal, zapnu PC, a nešel internet. Bohužel zákaznická linka funguje až od 8:00 ráno, já začínám pracovat už tak od 6:30, takže 1,5 hod jsem nemohl dělat vůbec nic, až v 8 ráno jsem teprve mohl volal na linku 800 807 060, což bylo pouze nahlášení poruchy, a internet začal fungovat třeba až od 9 hod. Tato zkušenost nebyla moje první, bylo jich více. Korunu tomu nasadil výpadek 10.1.2024, kdy jsem normálně pracoval a kolem 10:45 najednou výpadek. Po pár restartech antény a routeru nic nepomohlo, volal jsem tedy na zákaznickou linku, ale bohužel, vždycky mi to po dvou vyzváněních automaticky ukončilo hovor! Zkoušel jsem to asi 10x a pokaždé stejné, zkrátka smůla. A co teď? Práce stojí, dovolat se nešlo, bezvýchodná situace. Naštěstí mám známého technika, kterému jsem volal (a ne jednou, už vícekrát), a který celou situaci do půl hodiny vyřešil. Kdybych tam známého neměl, tak nevím jak dlouho by trvala náprava. Tímto bych mu chtě poděkovat, je to Jan Musil. Nerad píšu negativní recenze, ale taková kvalita služeb, že se nemůžete dovolat v pracovní den na jejich zákaznickou linku, to je děs. A pokud se stane výpadek internetu před 8 ráno, tak máte taky smůlu. Ono by to chtělo nějakou konkurenci, ale bohužel, ta v naší malé obci zatím chybí. Pokud byste se mnou chtěli komunikovat, moje Identifikační číslo účastníka je 43604.

  Karel Novák

  Chtěla bych poděkovat p. Štastnému, který měl se mnou trpělivost při zapojení nového zařízení .Hovořila jsem s ním i minulosti , vždy trpělivý , klidný a příjemný .Moc mu děkuji je vážně super

  Jana Knoppová

  Taky bych chtěl přidat svůj názor na Nordic. Minulý týden přijel usměvavý technik (Tomáš Chalupa). Dalo se s pánem v klidu pokecat, vše vysvětlil, snažil se po sobě nenechat nepořádek. Rozbalil, přidělal novou anténu, provrtal plastové dveře, přichytil kabel, zprovoznil Wi-Fi a zatím stabilně internet jede přes 100Mb/s. (vzduchem). (Smlouva 5G140926). Snad se recenze k pánovi dostane. :))

  Dominik Tichý

  Rád bych prostřednictvím tohoto emailu předal feedback na jednoho z Vašich techniků. Jmenovitě Richard Lube, zachránil páteční situaci, takže s manželkou můžeme dát v klidu netflix/chill. Vážím si především toho, že z vlastní iniciativy zavolal proaktivně zpět s informací, že nalezl řešení. To se tak často neděje a já mu tímto chci poděkovat. Řešení opravdu fungovalo a spočívalo v (pro mě složitém) technickém přenastavení routeru, který mě Richard jednoduše provedl. Tudíž děkuji a oceňuji expertízu. Přeji více takových zaměstnanců.

  V K

  Často kladené dotazy

  Jaká je aktuální situace na trhu se severskými telekomunikacemi?

  Severský trh s telekomunikacemi je velmi konkurenční a dynamický, s mnoha hráči nabízejícími širokou škálu služeb pro zákazníky.

  Jaké jsou největší telekomunikační společnosti působící v severských zemích?

  Mezi největší severské telekomunikační společnosti patří například Telia, Telenor, Tele2 nebo Sonera.

  Jaká technologická inovace ovlivňuje severský telekomunikační trh v poslední době?

  V poslední době severský telekomunikační trh ovlivňuje zejména rozvoj 5G technologie, která poskytuje rychlejší a spolehlivější připojení pro uživatele.

  Jaké jsou hlavní výzvy, se kterými se severské telekomunikační společnosti potýkají?

  Mezi hlavní výzvy pro severské telekomunikační společnosti patří například regulace trhu, konkurence a neustálý tlak na inovace a modernizaci sítí.

  Jaká je perspektiva severského telekomunikačního trhu do budoucna?

  Do budoucna se očekává, že severský telekomunikační trh bude nadále růst a inovovat, s důrazem na poskytování vysoce kvalitních služeb pro zákazníky a adaptaci na nové technologické trendy.

  Leave a Comment