Minipivovar most recenze

Minipivovar Most je malebný pivovar nacházející se v malebném městečku Most. Nabízí široký výběr kvalitních piv různých druhů, které jsou vařeny tradičními postupy s láskou k pivu. Atmosféra pivovaru je přátelská a přívětivá, ideální pro posezení s přáteli nebo pro poznání nových lidí. Minipivovar Most je skvělým místem pro milovníky dobrého piva a příjemného prostředí.

Minipivovar most

Minipivovar Most je malebný pivovar nacházející se v malebném městečku Most. Tento pivovar se pyšní dlouhou tradicí výroby kvalitního piva a je oblíbeným místem mezi milovníky piva z celého regionu. Nabízí širokou škálu piv různých druhů, od tradičních českých ležáků po exotické speciální receptury. Každé pivo zde je vařeno s láskou a pečlivostí, což se projevuje v jeho vynikající chuti a kvalitě. Navštívit Minipivovar Most je skvělý zážitek pro každého, kdo si rád pochutná na skvělém pivu v autentickém prostředí.

Firma Minipivovar Most

Minipivovar Most je rodinný pivovar nacházející se v malebném městečku Most. Specializuje se na výrobu tradičních českých piv s vysokou kvalitou a chutí. Pivovar je známý svou inovativní přístup k pivovarnictví a nabízí širokou škálu piv různých stylů. Díky svému závazku kvalitě a tradičním recepturám se Minipivovar Most stal oblíbeným místem mezi milovníky dobrého piva. Navštivte Minipivovar Most a objevte jedinečnou chuť jejich piv.

Kontakty

Minipivovar Most Pod Koňským vrchem 3450, 434 01 Most-Most 1, Česko
+420 725 755 866

 • pondělí: 11:00–22:00
 • úterý: 11:00–22:00
 • středa: 11:00–22:00
 • čtvrtek: 11:00–22:00
 • pátek: 11:00–23:00
 • sobota: 11:00–23:00
 • neděle: 11:00–22:00

Výhody

 • ✅ Minipivovar Most nabízí široký výběr kvalitních piv různých druhů
 • ✅ Atmosféra v Minipivovaru Most je příjemná a přátelská
 • ✅ Jídlo podávané v Minipivovaru Most je vynikající a chutné
 • ✅ Personál v Minipivovaru Most je profesionální a vstřícný
 • ✅ Minipivovar Most má skvělou polohu v centru města

Nevýhody

 • ❌První nevýhodou Minipivovaru Most je nedostatečná škála pivních stylů.
 • ❌Další nevýhodou je omezená dostupnost jejich produktů ve srovnání s konkurencí.
 • ❌Třetí nevýhodou je nekonzistentní kvalita piva v průběhu času.
 • ❌Další nevýhodou je nedostatečná marketingová strategie a nedostatečná viditelnost značky.
 • ❌Poslední nevýhodou je nedostatečná inovace v sortimentu a nedostatečná reakce na aktuální trendy v pivovarnictví.

Zkušenosti

Dobrý den, Chtěl bych se s vámi podělit o mou špatnou zkušenost v tomto kdysi, dle mého úsudku, jednoho z nejlepších podniků na Mostecku. Minulý rok jsem tento podnik navštěvoval celkem pravidelně, asi na jednu návštěvu jsme byli vesměs spokojení. V sobotu 08.06.2024 jsem se posadil na zahrádce ke stolu kde bylo volné místo, o němž by se nedalo říct, že by za celý den viděl hadr a třeba antibakteriální sprej. Ačkoliv obsluha věčně klábosila u výčepu. No dobře, byl jsem celkem hladový, asi v 15:00 jsem si objednal: Black and Blue 200g hovězí maso Angus, modrý sýr, rajče, salát, nakládaná cibule, mayo, Lousiana hot sauce, brioška, hranolky. Když jídlo dorazilo na stůl, vypadalo pěkně a chutně. S chutí jsem se pustil do toho. Hned jsem byl vyveden z omylu. Hranolky byly gumové vůbec ne křupavé, neslané. Burger byl celkově bez chuti. Ale jak už jsem zmiňoval, měl jsem hlad, tak jsem to nějak neřešil. Jednou rukou jím a druhou se věnuji telefonu. Když jsem to měl téměř snědené, tak jsem si všiml, že maso je syrové. To jsem ještě nevěděl Jaká studená sprcha mě čeká. Když přišla obsluha odnést talíř, aniž by se zeptala či bylo všechno v pořádku, tak jsem se zmínil, že burger byl syrový. Takovou reakci, jakou jsem obdržel, jsem vážně nečekal. Cituji: Noo a co jako??, vždyť to přece nevadí! To určitě budete chtít storno že jo?! Ufff, to už na mě bylo moc 😂 Útratu jsem zaplatil a poprosil o zavolání manažera směny. Ale nikdo takový tam prý nebyl. Nechci to dramatizovat, ale domů jsem hned nedojel, první zastávka byla – Kaufland toalety. Říkám si že, to asi ta pálivá omáčka.. Vedle seděla nějaká paní s manželem a miminkem, slyšela naší konverzaci, tak mi sdělila, že též nebyla spokojená s jídlem. Nebýt té příjemné obsluhy, tak bych recenzi asi ani neřešil. Škoda, býval to dobrý podnik..

Jakub Pavec

Příjemné zázemí restaurace, obsluha milá, velký výběr v menu. Jídlo ok, jen jsme na něj čekali něco přes hodinu i přesto, že restaurace byla poloprázdná.

Gabriela Rutynová

Rozpačitá návštěva. Prostředí moderní a pěkné. Obsluha lehce nepozorná. Jídelní lístek vypadá lákavě, ale provedení žádná sláva. Uzený brisket suchý a rozhodně ho nebylo 300g, jak bylo psáno v lístku. Burger s trhaným masem celkem OK. Hranolky přesolené a trochu unavené. Řízek místy připálený. Na dezert jsme čekali déle než na jídlo, káva mezitím dávno vypita. Za tyto ceny bych si představoval lepší zážitek.

Michal Taborsky

Zajisté se najdou i lepší ale v Mostě? Krásná vyhlídka prosklenými okny s posezením i venku i pod stromy? To vám jen tak nějáká restaurace nenabídne.. Domácí hranolky kvalitní domácí omáčka a burger to vše za pár kaček. Obsluha milá vstřícná lze burger připravit na více způsobů. Pivo si vyrábí sami. Nyní mají i IPA 14 NZL podle Novozélandské receptůry. A toto jen tak někde nenajdete. Chcete originální posezení v Mostě. Krásná atmosféra kvalitní jídlo kvalitní pivo na výrobu piva dohlíží sládek. Za zkoušku to stojí. Doporučuji 5/5

Douby videos

Pátek 21.6.2024 13:35 Obsluha nám sdělila, že do 14:00 hodin pouze jídlo z denního menu a až pak ze stálého menu. Akceptovali jsme to a chápali jsme to. Navíc to byla necelá půlhodina čekání. Nicméně obsluha přinesla nápoje a sdělila nám, že jídlo ze stálého menu až od 15:00. Že prý musí připravit kuchyni, neměla na mysli rekonstrukci 😤 Žr prý to mají takto dlouho… Takže jsme šli utratit naše peníze jinam. Navíc dcera po návratu ze školy v přírodě měla hlad. Do Minipivovaru v Mostě půjdeme utratit naše peníze pouze v případě, že bude všude jinde v Mostě zavřeno. 🤷‍♂️🤟 Samozřejmě se podělíme s naší zkušeností se známými s tento podnik nikomu nedoporučíme. 👎🏻

Radek Braum

Často kladené dotazy

Jaké druhy piva nabízíte ve vašem minipivovaru?

V našem minipivovaru nabízíme široký výběr piva včetně světlého, tmavého, ale i speciálních piv.

Jak dlouho vaše minipivovar existuje na trhu?

Naše minipivovar působí na trhu již 10 let a za tu dobu jsme si získali širokou zákaznickou základnu.

Jaké jsou vaše oblíbené pivo u zákazníků?

Mezi oblíbená piva našich zákazníků patří zejména naše speciální IPA piva s exotickými příchutěmi.

Máte v minipivovaru možnost ochutnávky piv?

Ano, v našem minipivovaru máme možnost ochutnávky různých druhů piv, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vaše chuťové buňky.

Jaké události a akce pořádáte ve vašem minipivovaru?

Pravidelně pořádáme pivní festivaly, koncerty a ochutnávky nových pivních speciálů pro naše zákazníky.

Leave a Comment