Tak jsme si tam s dcerou šli koupit naše oblíbené parfémy. První personál není vítán, někteří jsou velmi drzí. Jedna prodavačka (Fatima) nás začala obsluhovat a držela v rukou z produktů a zároveň vzala další další zákazníci jako kdybychom byli "bez těla"..zjistil jsem, že to opravdu není vůbec profesionální, ale přesto jsme tam nakoupili, az pokladní (Asiatka), další na přepážce...SUPER RUDE ..chápu že dostanou provizi nebo mají nějaký cíl, kterého mají dosáhnout, ale myslím, že by se měli především naučit chování. Děkuji.
B S G
Dobrý den, ráda bych se podělila o svou zkušenost s tímto obchodem, která byla prostě perfektní. Všechny hledané produkty byly dostupné, dobře přijaty bezpečnostním agentem a zvláštní uznání pro prodavačku NACERA, která velmi dobře poradila, byla velmi lidská a velmi příjemná. Doporučuji tento obchod.
Malamini Diarra
Rád bych srdečně poděkoval týmu marionnaud v Châtelet v Paříži za jejich výjimečné přijetí. Přišel jsem koupit dárek a manažerka jménem Maria a mladá dívka jménem Alyssa, která mi asistovala, byli neuvěřitelně vstřícní a profesionální. Jejich trpělivost a cenné rady mi opravdu pomohly k tomu nejlepšímu výběru. Mnohokrát děkujeme za jejich cennou pomoc a bezvadné služby. Tento obchod vřele doporučuji!
fanta diaby
Věrný zákazník Marionnaud už kolem patnácti let, to je moje nejhorší zkušenost v obchodě této značky, kvůli ochrance. Hledala jsem nový podkladový odstín. Prodavačka měla plné ruce práce s úklidem prodejny před zavíračkou, a tak jsem začal dělat malé testy sám na ruce, s testery v regálech. Ochranka se mě zeptala (známými slovy!), zda používám testery, což jsem potvrdil. Moje odpověď mu neseděla, několikrát se mě zeptal na stejnou otázku a já jsem svou odpověď zopakoval s tím, že obal chybí, a že se tedy nutně jedná o testery (tyto značky velmi dobře znám, nakupuji několikrát do roka a pouze z Marionnaud). Nakonec se zeptal prodavačky, zda skutečně používám testery, což také potvrdila. Stále nebyl přesvědčen, a jistě se obával krádeže z mé strany, chodil sem a tam mezi vchodem a oddělením, kde jsem byl, aby mě zkontroloval. Když váhám mezi podkladovými bázemi, které stojí mezi 60 a 90 €, raději se ujišťuji, že si správně vyberu odstín, k čemuž jsou, jak se mi zdá, testery určeny. Prodavačka mě jasně viděla a nepožádala mě, abych s otestováním základů čekal, až dokončí úklid. Nakonec mi poradila a já odešel z obchodu bez nákupů a raději jsem si udělal čas na rozmyšlenou a vyzkoušel jiné značky a odstíny dostupné v jiných obchodech. Když jsem odcházel z obchodu, a když už jsem byl o něco dál, zastavila mě ochranka a požádala o nahlédnutí do obsahu mé tašky. Chápu, že obchod je náchylný ke krádeži, ale jeho chování bylo obzvláště znepokojivé a urážlivé. Určitě existují méně rušivé způsoby, jak zabránit krádeži a zároveň zajistit příjemnou zákaznickou zkušenost. Odstraňte například testery, pokud jsou pro ochranku tak děsivé, místo abyste zákazníka 15 minut sledovali. Rozhodně jsem experimentoval na rukou a zůstal jsem u základů. Nevyužila jsem testerů k nalíčení obličeje zdarma pomocí podkladové báze, matujícího pudru, bronzeru, tvářenky, oční linky, řasenky a rtěnky. Parfém jsem taky nenosil zadarmo. Toto není obchod, ve kterém budu svou nadaci kupovat. Já se tam nevrátím.
Pauline Muller
0 komentářů k „Marionnaud“
Napsat komentář
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Komentáře procházejí schválením.