Majaland praha recenze

Majaland Praha je zábavní park nacházející se v Praze, který nabízí atrakce pro celou rodinu. Park je inspirován postavami a příběhy z populárních animovaných filmů a seriálů. Majaland Praha poskytuje zábavu a dobrodružství pro děti i dospělé, ať už jste fanoušci těchto filmů nebo ne. Park nabízí různé atrakce, jako jsou horské dráhy, vodní atrakce, divadelní show a mnoho dalšího. Majaland Praha je skvělým místem pro strávení rodinného výletu plného zábavy a vzrušení.

Majaland praha

Majaland Praha je zábavní park nacházející se v hlavním městě České republiky. Tento park je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří hledají zábavu a dobrodružství. Majaland Praha nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně horských drah, vodních atrakcí, divadelních show a mnoho dalšího. Jedním z největších lákadel Majalandu Praha je jeho rozsáhlá oblast pro děti, kde se mohou děti bavit a hrát si v bezpečném prostředí. Park také nabízí různé restaurace a obchody, kde si návštěvníci mohou odpočinout a nakoupit suvenýry. Majaland Praha se pyšní svou moderní infrastrukturou a bezpečnostními standardy, což z něj činí ideální destinaci pro rodinné výlety a dovolenou. Park je otevřen po celý rok a nabízí různé akce a speciální události pro návštěvníky. Celkově lze říci, že Majaland Praha je skvělým místem pro zábavu, relaxaci a dobrodružství pro celou rodinu.

Firma Majaland Praha

Majaland Praha je zábavní park nacházející se v Praze, který je zaměřený především na rodiny s dětmi. Park nabízí širokou škálu atrakcí a zábavy pro všechny věkové kategorie. Majaland Praha je ideálním místem pro strávení rodinného dne plného zábavy a dobrodružství.

Kontakty

Majaland Praha Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice, Česko
+420 702 222 433

 • pondělí: 10:00–20:00
 • úterý: 10:00–20:00
 • středa: 10:00–20:00
 • čtvrtek: 10:00–20:00
 • pátek: 10:00–20:00
 • sobota: 10:00–20:00
 • neděle: 10:00–20:00

Výhody

 • ✅V Majalandu Praha si můžete užít celodenní zábavu pro celou rodinu.
 • ✅Vyzkoušejte nejnovější atrakce a zábavní prvky, které najdete pouze v Majalandu Praha.
 • ✅Navštivte oblíbené postavy z pohádek a animovaných filmů, které jsou zde k dispozici.
 • ✅Užijte si širokou nabídku restaurací a občerstvení s možností výběru pro každého.
 • ✅Využijte výhodné ceny vstupného a speciální akce pro rodiny a skupiny.

Nevýhody

 • ❌ Majaland Praha má vysoké vstupné ceny, co může odradit rodiny s menším rozpočtem.
 • ❌ V některých obdobích může být v parku příliš velký nával návštěvníků, což může způsobit dlouhé fronty na atrakce.
 • ❌ Některé atrakce Majalandu Praha mohou být příliš extrémní pro malé děti, což může omezit jejich zábavu.
 • ❌ V parku může být omezený výběr stravovacích možností, což může způsobit problémy pro návštěvníky s různými dietními potřebami.
 • ❌ Majaland Praha nemá dostatečné množství stínění nebo odpočinkových prostor pro návštěvníky, což může být nepříjemné zejména v horkých letních dnech.

Zkušenosti

Byli jsme o víkendu. Po otevření byly všechny atrakce poloprazdné, potom se to začalo zahušťovat. Kolem poledne narváno. Všude velké fronty. Čas od času měly atrakce přestávku. Bylo to dobře zorganizované. Všude byla obsluha která měřila děti, jestli můžou na atrakcí. Bylo by lepší kdyby, kdyby měli všichni na ruce pásky podle barvy aby bylo jasné kam děti můžou a kam ne. Na atrakce můžou i dospělí. Je tam i restaurace a hodně mist na sezení. Ceny všeho jsou dost vysoké. Můžete si nějaké jídlo přinést s sebou. Nikdo vás nekontroluje. Na horské dráze vás vyfotí a jsou k dispozici náhledy fotek, které vám při odchodu vytisknou. První fotka něco přes stovku, další za šedesát. Toalety čisté, a je jich dostatek. Prostředí hezké, jenom je tam velká zima. Když jste jenom jako doprovod a sedíte, tak si vezměte svetr.

cronynka crony

Překvapivě pozitivní zážitek. Šli jsme o víkendu se dvěmi dětmi – 6 a 8 let a dost jsme si to všichni užili. Měl jsem obavy z toho, aby nebylo moc plno a nečekali jsme dlouho ve frontách, proto jsme vyrazili hned na 10:00 a první dvě hodiny to bylo úplně bez front, pak se to trochu zalidnilo, ale stále relativně v pohodě. Doporučuji koupit vstupy online, vyhnete se čekání na vstupenky ve frontě a navíc je to levnější 👍💪

Michal Vodák

Dobrý den, mám k tomu hodně co říct. Nevím kde začít….zkusme to od začátku. Byl jsem tam včera poprvé a možná naposledy. Místo je to pěkné a nápad též. Recepce, chudák ta jedna paní (jinak velmi šikovná a pohledná), jakmile je ale u recepce 10+ lidi absolutně to nezvládá…a není to její chyba. Majaland sám od sebe nevím, jak má spočítanou kapacitu, ale cca30min ve frontě u některých atrakcí je asi norm u Disneylandu, ale rozhodně ne u Majalandu🙅. Samotné atrakce nechci řešit, tu a tam něco skřípe a vrže…budiž dané… Včera nefungovala atrakce s žabičkami….pánové (cca 6 techniku to řešilo…). Dohlížející personál to ale u některých atrakcí nezvládá, rodiče jsou agresivní, že tu a tam jejich dítě je menší, než požadují pravidla. Cedulky s pravidly na atrakce nikdo nečte. A včera jsem byl osobně svědkem dvou konfliktu rodiče a personála, kdy rodič “cpal” menší dítě a obsluhující atrakcí pan mu zkoušel vysvětlit, že dítě je příliš malé. Toto jinde není, jen v Majalandu. Kuchyně….12+ lidi a paní (z Ukrajiny nebo odjinud) to jídlo nedokážou připravit dostatečně rychle a kvalitně. Zvyšují hlas na sebe a zbytečně vyvolávají stres u platících zákazníků. Tlačenice ve frontě je opravdu slušná, míst k sezení je tak akorát (chtělo by to +10 navíc). Paní u pokladny vše zachraňuje svojí profesionalitou. Záchody musím pochválit, asi to nejlepší a nejkvalitnější (včetně recepce). Všeobecně rozptyl atrakcí děti 4+ a mnohem starší je dost matoucí, možná by to celé chtělo rozdělit na dvě zóny, nevím, nejsem vedoucí Majalandu, rozhodně kapacita spíše odpovídá očekávajícímu zisku vedení Majalandu, než realitě ve frontách (rodiče snad potvrdí). Absolutně naštvaný jsem z reakci tzv. blogerek a influencerek, které Majaland vychvaluji do nebes🤷‍♂️🤦‍♂️ já to prostě nechápu!!! Za mě 3+ z 5ti. Jednou dobrý, ale jinak jinam. Děkuji. Snad to někomu pomůže. 🫶✌️

Art Stefan

Navštívili jsme v pracovní den. Atrakce téměř bez front a zabaví se jak děti tak dospělí. Herní zóna má některé věci placené, k dispozici měnička na drobné, ale bankomat není. Restaurace nabízí jak obvyklý fast food tak klasická jídla. Ačkoliv pohledově nic moc, tak chuťově to špatné nebylo. Zkusíme ještě na jaře, až budou otevřeny i venkovní atrakce. Jinak mohu s klidem doporučit.

david wagner

Návštěvu Májalandu jsme si moc užili! Vstupné pro dva dospělé a dvě děti se může zdát vysoké (2000,-), ovšem po chvilce jsme zjistili, že je opodstatněné. Všechny atrakce (krom pár automatů) jsou v ceně vstupného, kolotoče jsou ve skvělém stavu, prostředí krásné, obsluha milá. Byli jsme v sobotu, chvilku po otevíračce a na atrakce nebyla žádná fronta, po obědě pak bylo lidí trochu více, ovšem žádné dlouhé čekání. Co se jídla týče, tak jsem byl také mile překvapen, velký výběr a chuťově dobré. Atrakce jsou přístupné dětem podle výšky, od 100 cm a výš. Na většinu můžou 100 – 120 cm s doprovodem a nad 120 cm už i sami. Určitě navštívíme znovu 🙂

Petr

Často kladené dotazy

Co je Majaland Praha?

Majaland Praha je zábavní park nacházející se v Praze, který je zaměřený především na rodiny s dětmi.

Jaké atrakce nabízí Majaland Praha?

Majaland Praha nabízí širokou škálu atrakcí pro děti všech věkových kategorií, včetně horských drah, karusel a vodních atrakcí.

Jak se dostanu do Majalandu Praha?

Majaland Praha je snadno dostupný autem i veřejnou dopravou. Nachází se v blízkosti centra Prahy a má dobrou dostupnost.

Jaké jsou otevírací hodiny Majalandu Praha?

Otevírací hodiny Majalandu Praha se mohou lišit v závislosti na ročním období a speciálních událostech. Doporučuje se zkontrolovat aktuální otevírací dobu před návštěvou.

Můžu si v Majalandu Praha zakoupit jídlo a pití?

Ano, v Majalandu Praha je k dispozici několik restaurací a stánků s občerstvením, kde si můžete zakoupit jídlo a pití.

Leave a Comment