L’osteria masaryčka recenze

L’osteria Masaryčka je útulná restaurace s bohatou nabídkou tradiční italské kuchyně. Interiér je laděný do rustikálního stylu a personál je velmi přátelský a ochotný. Jídlo je vždy čerstvé a chutné, a atmosféra je velmi příjemná. Doporučuji navštívit tuto restauraci pro skvělý gastronomický zážitek.

L’osteria masaryčka

L’osteria Masaryčka je jedním z nejlepších italských restaurací v Praze. Nachází se v centru města a nabízí širokou škálu tradičních italských jídel, jako jsou těstoviny, pizzy a dezerty. Atmosféra restaurace je velmi příjemná a přívětivá, a personál je vždy ochotný a vstřícný. Jídlo v L’osteria Masaryčka je vždy čerstvé a chutné, a každá pokrm je připraven s láskou a pečlivostí. Restaurace také nabízí široký výběr italských vín, které perfektně doplňují každé jídlo. Pokud hledáte skvělé místo pro romantickou večeři nebo jen relaxaci s přáteli, L’osteria Masaryčka je tou správnou volbou. Doporučuji vyzkoušet jejich domácí těstoviny s čerstvými mořskými plody nebo jejich lahodnou pizzu s křupavým kůrkem. Celkově je L’osteria Masaryčka skvělým místem pro milovníky italské kuchyně a příjemného prostředí. Určitě se sem budete rádi vracet znovu a znovu!

Firma L’Osteria – Masaryčka

L’Osteria – Masaryčka je italská restaurace nacházející se v centru města. Nabízí autentickou italskou kuchyni s širokým výběrem čerstvých těstovin, pizza a dalších lahodných pokrmů. Interiér restaurace je moderní a příjemný, ideální pro rodinné večeře nebo romantické rande. Personál je vstřícný a ochotný doporučit nejlepší pokrmy z menu. L’Osteria – Masaryčka je skvělou volbou pro milovníky italské kuchyně, kteří si chtějí vychutnat skvělý jídlo v příjemném prostředí.

Kontakty

L’Osteria – Masaryčka Na Florenci 4, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko
+420 241 401 401

 • pondělí: 11:00–24:00
 • úterý: 11:00–24:00
 • středa: 11:00–24:00
 • čtvrtek: 11:00–24:00
 • pátek: 11:00–24:00
 • sobota: 11:00–24:00
 • neděle: 12:00–24:00

Výhody

 • ✅ V restauraci L’osteria Masaryčka si můžete vychutnat autentickou italskou kuchyni s prvotřídními surovinami a lahodnými chutěmi.
 • ✅ Nabídka je bohatá a rozmanitá, takže si každý najde něco podle své chuti a preferencí.
 • ✅ Personál je vstřícný, ochotný a profesionální, což přispívá k příjemné atmosféře a skvělému zážitku z návštěvy.
 • ✅ Interiér restaurace je elegantní a stylový, ideální pro romantickou večeři nebo setkání s přáteli.
 • ✅ Ceny jsou velmi přijatelné vzhledem k kvalitě jídla a služeb, což činí z L’osteria Masaryčka skvělé místo pro gastronomický zážitek.

Nevýhody

 • ❌ Neustálé fronty a dlouhé čekání na místo
 • ❌ Vysoké ceny jídel ve srovnání s kvalitou
 • ❌ Omezený výběr vegetariánských a veganských možností
 • ❌ Služba je často pomalá a neochotná
 • ❌ Interiér restaurace je příliš hlučný a nepohodlný

Zkušenosti

Prostředí krásné. Pizzu určitě nedoporučuji. Minimum ingrediencí za velké peníze – nešťastný plátek šunky roztrhaný na roztrhaný pizze. Lžička suga, lžička sýru. Mozzarella skvělá, ale u ní nejde co zkazit, až na kyselá rajčata bez chuti. Když už jsou takové ceny, tak očekávám kvalitní suroviny.

Anastasia Konoreva

Nepříjemná slečna z obsluhy a arogantní chování, naštěstí měla skvělého kolegu, který se usmíval na všechny strany a atmosféru zpříjemnil. Jídlo – některé porce velké, e se nedají sníst, naopak některé mikro (možná mi z těstovin slečna číšnice ujedla🙈😁) Krásné místo – interier. 💫

Klaudia Kálnayová

Byl jsem zde poprvé a nejspíše naposledy. Hudba zde hlasitá,není slyšet vlastního slova. Sklenicky jsou upatlané a stějně tak i příbory. Měli jsme zde předkrmy antipastu pro 2 a carpaccio,ani z jednoho jsme nebyli odvařeni a chuť takový podprůměr,nic extra. Dali jsme šanci hlavnímu chodu,který je na obrázku. Bolognese nedochucené,druhé těstoviny vodové a nedovařené a velmi tuhé maso. Na pizze moc oleje a více cítíte olej než chuť pizzy. Co mě zarazilo,že v kuchyni dávájí účtenky na pizzu aby vědeli na jaký stůl půjdou. Maracujová limonáda vypadá spíše jak obarvená voda a chuť nijak výrazná. Jídlo jsme nedojedli a obsluze vše oznámili. Za mě ne,bohužel. Restaurace jinak velmi krásná.

Řepa Jan

Restaurace relativně pěkná ale jakýsi pult byl přímo za námi kde se točilo jídlo. Obsluha příjemná a často až moc často se ptala jestli je vše v pořádku s velmi umělým úsměvem a zájmem. Hudba byla hlasitá na můj vkus nad snesitelnou míru ke konverzaci u jídla. Z jídla jsem velmi zklamaný, cena byla vysoká podle očekávání ale pizza byla moc veliká na talíř a kraje přetékaly na papír pod talířem. Podtácky pod sklenicemi byly z papíru skrze který propustila voda až na stůl jakoby tam žádný podtácek nebyl. Pivo bylo jakž takž. Nejhorší věc na restauraci byla záclona u vchodu asi kvůli udržení tepla ale je opravdu hrozné se hned otírat o kus látky o který se otírají všichni ostatní. Vzduchové clony se již několik let řeší běžně. Na první pohled pěkné ale při bližším pohledu se šetřilo kde se mohlo i když restaurace prvním dojmem působí prémiově. Někomu takové věci nevadí ale sto lidí a sto chutí. Nakonec nám bylo jídlo zabaleno do stejného mastnotu propustného papíru který byl pod malým talířem na pizzu. Relativně pěkný zážitek který nechci opakovat.

Petr Dušek

Atmosféra spolecne s Italskou hudbou byla naprosto skvělá. Úroveň podniku jak vzhledově tak i obsluha byla na velmi vysoké úrovni. Obsluhoval nás pán jménem Viktor a jeho starost o zákazníky je neskutečná. Potěšilo i to,že při jídle nám popřál dobrou chuť samotný manažer. Při odchodu se s námi rozloučili společně s manažerem a na cestu jsem dostali jako dárek 2 menší balíčky hariba. Ps; Jídlo bylo vynikající.

Michal R.

Často kladené dotazy

Jsem nezávislý recenzent a musím říct, že L’osteria Masaryčka je skvělá restaurace s úžasnou atmosférou a vynikající kuchyní. Jaké jsou hlavní speciality, které byste doporučil/a vyzkoušet v L’osteria Masaryčka?

Doporučuji vyzkoušet jejich domácí těstoviny a skvělé pizzy, jsou opravdu lahodné. Q: Jaká je obsluha v restauraci L’osteria Masaryčka?

Leave a Comment